Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20 Pro

На мен също ми го предлага. Въпроса е дали записа на разговори работи след ъпдейта, дали Phyre бачка и дали ще ми прекъсне часовника....

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

(2019-11-14, 09:52:11)Legend написа:  И аз качих..

Всичко ми работи за сега, messenger, fb, insta, viber

Play store-а има тъмна тема както и инстаграм.

DSK Smart и Revolut бачкат без проблем.
Това с оригиналната тъмна тема ли е така сива щората? Защото сега си е черна и е супер. Това сиво-кафяво нещо не ми се нрави.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай
Аксесоари

Записа на разговори работи. Аз лично ползвам iCard също работи. Да щората е такава с оригиналната тъмна тема.
Лично ползвам Watch GT и нямам никакви проблеми с връзката.
Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Аз съм с Gear s3 frontier и за това се чудя.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Сега видях че с ъпдейта вече Android Auto е вграден в системата. Не е нужно да се тегли допълнително както преди.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Да, това си е от андроид 10. Не е от Huawei.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Тегля и инсталирам, пък да става каквото ще  Big Grin Big Grin Big Grin


Прикачени файлове Миниатюри
   

Sony Xperia P JB 4.1.2 M Tel - Silver (никога повече това недоразумение "Sony")
HTC One M8 5.0.1 > Samsung Galaxy S7 Edge Black Onix A1 > HUAWEI Mate 20 Pro Twilight® A1
Цитирай

Току що дойде и при мен. Браво на Хуавей - в сравнение с LG и Samsung ъпдейтите до новите версии са направо светкавични.
Цитирай

Phyre не работи. В щората е най-голямата трагедия. Едро е всичко. Намалени са бутоните от 25 на 20. Сивия цват е ужасен. Виждаш 2 известия. Другите не се виждат. Отпечатъка работи по-добре. АОД е по-блед. Сигурно ще харчи по-малко. Но така или иначе не го ползвам. Настройките и те заемат излишно място, но това може да се намали. Общо взето нищо ново.
Между другото има и dc dimming в настройките на дисплея.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

(2019-11-14, 12:21:22)azcv написа:  Phyre не работи. В щората е най-голямата трагедия. Едро е всичко. Намалени са бутоните от 25 на 20. Сивия цват е ужасен. Виждаш 2 известия. Другите не се виждат. Отпечатъка работи по-добре. АОД е по-блед. Сигурно ще харчи по-малко. Но така или иначе не го ползвам. Настройките и те заемат излишно място, но това може да се намали. Общо взето нищо ново.
Между другото има и dc dimming в настройките на дисплея.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
смени си темата и щората иконките ще се виждат,снимката е от чистия мейт но давам пример    

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Значи смених темата. Малко по-добре е. Ама как да добавя повече бутони. Искам всичките да са активни, а не да има скрити. С известията ще е мъка. Положително е, че известята които са по-надолу в списъка се показват като иконки в долния край на щората. Което е добре. Но това да виждаш 2-3 известия само е тъпо. Аз съм от хората, които по подразбиране спират всички известия и получавам само от 5-6 приложения. Обаче направо ми е жал за хората, които обичат да се известяват от всички приложения.
Другото уродливо нещо е надписа "Телефон" в dailer-а. Защо трябва да е толова огромен. Изяжда цял ред от списъка с повиквания. Да като скролнеш се смалява малко. Но защо трябва да скрошваш? Малко недомислено. Изобщо новата мода с едрите заглавия е уродлива. При самсунг гледам е по-зле, ама това не ме топли много...

Изпратено от моят HUAWEI CAN-L11 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Много сие домислено това с Phone. Все пак трябва да имаш изродски ръце че да стигнеш контакт там с една ръка.

Колкото по надолу са нещата в един телефон толкова по удобен е за работа с една ръка, нещата вървят в правилна посока.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

(2019-11-14, 15:45:59)Legend написа:  Много сие домислено това с Phone. Все пак трябва да имаш изродски ръце че да стигнеш контакт там с една ръка.

Колкото по надолу са нещата в един телефон толкова по удобен е за работа с една ръка, нещата вървят в правилна посока.
Не знам колко е правилна посоката. Да имаш телефон с голям екран и да ползваш 2/3 от него е малоумно.
Иначе открих още един проблем с известията. Не се групират в щората. Т.е ако си пишеш с 3-ма човека във вайбър щорта ще се задръсти. Отделно,че ни връщат във времената на Андроид 4.4 и най горното известие е винаги експанднато....

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

колеги,вие май не сте прочели камво пише преди инсталацията!Това е бета версия с още бъговр,и длри сте дали съгласие да респондвате за проблеми.Чистата стабилна версия ще е декември,в смисъл като пач.


p.s. на мен фейса ми заби от 6 години насам ,,,

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не е бета, а е for early adopters както беше с 9.1. Нито един от въпросните бъгове не съм засекъл освен проблем с Phyre, за който очаквам утре да пуснат ъпдейт в google play.
Всички неща по щората не са бъгове, а недомислици. От ден 1 на Андроид с всяка нова версия се правят промени по щората и нотификациите и винаги ъпдейтите усложняват все повече начина на известяване.
Сега например се чудя как да си подредя битоните при положение, че в събрано състояное са 5, а при отворена щора 4 на ред. При това положение най-десния бутон от първия ред се размества, което е отвратително.


Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

Мен ме дразни единствено, че снимките на контактите станаха малки. Не намерих начин да станат големи, като при 9.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

самсунг с4 , лг г3
Цитирай

Мен за сега нищо не ме дразни, най ме радва че махнаха бутона за app drawer-a и го направиха на slide up.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

мен ми харесва новата визия,аз съм и с тема с малки икони и изобщо нежвиждам големи такива,отделно дисплея ми е на малък размер също

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз ще изчакам да оправт бъговете. Не ми се ще нещо да ме дразни месец два. През Hicare се появява Android 10, но ясно си пише, че има неоправени неща и не виждам защо се оплаквате.
Цитирай

Като цяло аз съм доволен. Бъгове не съм срещнал днес. Иначе единственото, което бих искал да има е автоматично включване на тъмния режим както при iOS 13 и нещо което според някои сайтове ще се добави в някоя по-стабилна версия е цветния АОД, който да можем да променяме.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

При мен единствения бъг който срещнах е че няма вибрация при докосване, всичко друго е ок засега
Цитирай

Не е бъг изключено е по подразбиране. Можеш да го включиш от настройките.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

(2019-11-14, 22:07:26)icaka2001 написа:  Не е бъг изключено е по подразбиране. Можеш да го включиш от настройките.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk
настройката е включена и не става
Цитирай

(2019-11-14, 22:51:31)ickata25 написа:  настройката е включена и не става
Пробвай да рестартираш телефона при мен работи след като включих Vibrate on touch.[Изображение: b7ed89d1c8c924ee2bcf027bf09172a6.jpg]

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

А след като инсталирате update-та връщате ли до фабрични настройки? Изобщо какво е най-добре да  се направи след  подобна инсталация, за да няма проблеми в последствие ?
Цитирай

Reset се препоръчва при преминаване към по-висока версия на ОС, за да тръгне системата 'на чисто'. В другите случаи ако има евентуални бъгове при работата на устройството като цяло.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)