Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20 Pro

От онлайн БГ търговец. На кутията пише, че е предназначен за всички страни от Европейския съюз и е от склад в Холандия. Но пък за обслужване в Hicare ми дава Великобритания като излиза и валидана международна гаранция за целия ЕС. Незнам дали има значение и кога е произведен самия телефон. Ако правилно тълкувам серийния номер моя е произведен март 2019.
Цитирай
Аксесоари

При мен все още не е дошла 10ката. Купуван е от Теленор.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай

(2020-01-08, 21:14:33)edisonov написа:  От онлайн БГ търговец. На кутията пише, че е предназначен за всички страни от Европейския съюз и е от склад в Холандия. Но пък за обслужване в Hicare ми дава Великобритания като излиза и валидана международна гаранция за целия ЕС. Незнам дали има значение и кога е произведен самия телефон. Ако правилно тълкувам серийния номер моя е произведен март 2019.

Къде в менюто излиза, че е обсулжването ти е във Великобритания? В моето дава, че сервизът на Леге 4 по разстояние е на 2853,1 км от мен, а аз съм на по-малко от 100 км от София. И моят е купен от онлайн търговец, мисля че е брандиран за Нидерландия, ама до там са 2100 км. Та ми стана интересно. Иначе още нямам 180 патча


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Това го виждам от иконката предимства в Hicare. Иначе на мен километрите до Леге 4 са 2798.5 км.
Цитирай

Моят е от виваком и километрите са 2801.1,а съм в София на няма и 5км от него, а улицата е Леге 6 принципно Big Grin

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Да прав си Леге 6 е.  Аз в момента съм на не повече от 2 км от там и затова явно при мен са малко по-малко километрите ?
Цитирай

Айде да ми е честита 10. С едносимов мате 20 про съм, който е закупен от Англия

Huawei mate 20 pro
Цитирай

(2020-01-09, 10:51:57)edisonov написа:  Това го виждам от иконката предимства в Hicare. Иначе на мен  километрите до Леге 4  са 2798.5 км.

На "Предимства" най-отдолу дето е Държава/Регион и ми излизат всички държави членки на ЕС, а не само една.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Mondiso написа:На "Предимства" най-отдолу дето е Държава/Регион и ми излизат всички държави членки на ЕС, а не само една.

Това е за гаранцията и означава, че ти е валидна за целия ЕС, при мен е същото

Под информацията за гаранцията при мен има още една на която пише "Безплатна доставка" и там на държава/регион пише United Kingdom of Great Britain and  Northern Ireland. Незнам точно кокво означава тази услуга, а и няма ка да разбера предвид че е само за UK
Цитирай

На мен за безплатна доставка ми излиза Франция. Не знам дали има някакво отношение за получаване на ъпдейтите, но още чакам за 10.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай

С последният ъпдейт (180) батерията се държи много добре. За 10ч в самолетен режим е паднала само с 1%, което вече е нормално. Преди падаше с 5-7.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

(2020-01-10, 10:47:41)edisonov написа:  Това е за гаранцията и означава, че ти е валидна за целия ЕС, при мен е същото

Под информацията за гаранцията при мен има още една на която пише "Безплатна доставка" и там на държава/регион пише United Kingdom of Great Britain and  Northern Ireland. Незнам точно кокво означава тази услуга, а и няма ка да разбера предвид че е само за UK

Това с безплатната доставка го нямам.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

И при мен дойде 10 най-накрая... отново обаче нямам ъпдейт OTA на телефона, а го намира само през настолния компютър. До сега всички ъпдейти така ставаха. Не излизат на телефона, само на PC.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

На 180 OTA май е само от 154. Т.е. от десетката. Както виждам ти си с 9 и все още го няма ота. След като излиза на компа (най вероятно е пълен пакет) не пречи така да го инсталираш.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

(2020-01-12, 21:38:10)azcv написа:  На 180 OTA май е само от 154. Т.е. от десетката. Както виждам ти си с 9 и все още го няма ота. След като излиза на компа (най вероятно е пълен пакет) не пречи така да го инсталираш.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Инсталирах го още днес. За сега всичко е супер. Няма бъгове.
[-] 1 потребител изказва благодарност на kerpicha за това мнение:
  • IvanBochev
Цитирай

И при мен се появи 10.0.0.180 през HiSuite, като преди това не ми показа ъпдейт през HiCare или в менюто "Актуализации на телефона"

http://prntscr.com/qmve1t

До сега бях с 10.0.0.154
На другия телефон дойде още преди седмица от 154 на 180 през HiCare.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

От 154 на 180 ота-та идва нормално. Не през Hicare.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

(2020-01-13, 09:55:28)azcv написа:  От 154 на 180 ота-та идва нормално. Не през Hicare.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Идва както си иска. На Мейта на жена ми ъпдейта от 154 до 180 мина именно през HiCare ;-)


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Това е от техния официален сайт... [Изображение: e3f7bc4ade7231894eaaea925ef362bc.jpg]

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай

Интересно всички с 10ка тук казват че са били с 10.0.0.154,. При мен е с 10.0.0.155. Така се актуализира от мрежата. Телефона е закупен от Теленор. Не знам това дали има значение. Някой знае ли каква е разликата м/у 154 и 155?
Цитирай

Ако има някакво значение при мен 10-ката дойде направо с 10.0.0.180, без да минава изобщо през 154.
Цитирай

(2020-01-14, 23:58:54)mystery_men2 написа:  Интересно всички с 10ка тук казват че са били с 10.0.0.154,. При мен е с 10.0.0.155. Така се актуализира от мрежата. Телефона е закупен от Теленор. Не знам това дали има значение. Някой знае ли каква е разликата м/у 154 и 155?
Няма разлика. При някои се различава. Вероятно няма да получиш 180, а 181 или 182. Все тая.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

(2020-01-15, 07:59:14)edisonov написа:  Ако има някакво значение при мен 10-ката дойде направо с 10.0.0.180, без да минава изобщо през 154.

И при мен така ми го даде още в декември през HiCare

Huawei Mate 20 Pro
Цитирай

Добре де, има ли разлика в това да проверяваш за ъпдейт през HiCare и през меню Настройки>Система>Актуализация на телефона ?
Питам понеже като отворя HiCare и цъкна на актуализация, то автоматично ме отвежда в същото меню, което достъпвам и ръчно през меню Настройки.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай

(2020-01-16, 10:57:12)Kn0cK3r написа:  Добре де, има ли разлика в това да проверяваш за ъпдейт през HiCare и през меню Настройки>Система>Актуализация на телефона ?
Питам понеже като отворя HiCare и цъкна на актуализация, то автоматично ме отвежда в същото меню, което достъпвам и ръчно през меню Настройки.


Явно има значение, защото първите ъпдейти на 10-ката минаваха само през HiCare, а не се виждаха през меню Настройки>Система>Актуализация на телефона.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)