Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20 Pro

Точно с тази версия го получих сутринта.

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай
Аксесоари

Аз съм със същата версия като на колегата 10.1.0.328 и все още няма нищо, но предполагам скоро ще се появи Smile
Цитирай

Аз съм с 10.1.0.329 и при мен още няма ъпдейт, но при мен винаги идват със закъснение. Може би защото го купих Ноември 2019та и е от по-новите бройки.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай

Има значение не само с коя версия на софтуера сме, а и от къде е купен телефона - от български GSM оператор брандиран за България или от чужбина или онлайн  GSM магазин (внесен от чужбина) и брандиран за друга държава. Ъпдейта се пуска по различно време (график) за различните европейски държави. Също така има значение дали Мейта е LYA-L29 или LYA-L09 ! Жена ми е с LYA-L29 и преди няколко дни получи ъпдейт. Аз съм с LYA-L09 и още чакам.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

(2021-03-24, 10:41:55)Mondiso написа:  Има значение не само с коя версия на софтуера сме, а и от къде е купен телефона - от български GSM оператор брандиран за България или от чужбина или онлайн  GSM магазин (внесен от чужбина) и брандиран за друга държава. Ъпдейта се пуска по различно време (график) за различните европейски държави. Също така има значение дали Мейта е LYA-L29 или LYA-L09 ! Жена ми е с LYA-L29 и преди няколко дни получи ъпдейт. Аз съм с LYA-L09 и още чакам.

с LYA-L29 съм. Купен от Теленор.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай

Значи всеки момент ъпдейтът ще дойде при теб, колега


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

(2021-03-24, 10:41:55)Mondiso написа:  Има значение не само с коя версия на софтуера сме, а и от къде е купен телефона - от български GSM оператор брандиран за България или от чужбина или онлайн  GSM магазин (внесен от чужбина) и брандиран за друга държава. Ъпдейта се пуска по различно време (график) за различните европейски държави. Също така има значение дали Мейта е LYA-L29 или LYA-L09 ! Жена ми е с LYA-L29 и преди няколко дни получи ъпдейт. Аз съм с LYA-L09 и още чакам.
Здравейте, аз също съм с LYA-L29, но все още не е дошъл ъпдейта. Вчера го свързах към компютъра, но и там не открива ъпдейт, може би тези дни вече трябва да го получим и ние Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

На Благовещение дойде блага вест (ъпдейт) Lol


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Някой има ли този проблем с гугъл новини след ъпдейта? [Изображение: 8518c7d1c94cfe1dc1d8f53c96e02045.jpg]

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

(2021-03-26, 08:58:39)koprio написа:  Някой има ли този проблем с гугъл новини след ъпдейта? [Изображение: 8518c7d1c94cfe1dc1d8f53c96e02045.jpg]

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk


Този проблем го имах и преди ъпдейта на емуи 11, сега пък имам проблем като цяло с търсачката на Гугъл всичко излиза супер малко и трябва да зуумвам.

[Изображение: f36ed9c4b5d6b3ac6291591d19b448fb.jpg]

Проблема се оправя след като затворя и отворя на ново търсачка.


Sent from my  iPad Air 4 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Т'ва прилича на десктоп mode.
Цитирай

(2021-03-29, 08:00:11)emzo написа:  Т'ва прилича на десктоп mode.


Да, обаче в самата търсачка няма опция да се включи или изключи. Според мен си е бъг.


Sent from my  iPad Air 4 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

100% не си правил ресет Smile
Цитирай

Има ли някой друг, освен мен, който още да чака 11ката? Проверявам всеки ден ама ..тЦу

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kn0cK3r за това мнение:
  • LFCMoni
Цитирай

Aз като чета само за поблеми с този ъпдейт май по-добре да не идва  Sad
Цитирай

Аз съм много доволен от ъпдейта.
Цитирай

Аз проблеми нямам след ъпдейта. Всичко работи.

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай

(2021-03-29, 18:37:28)olimpik написа:  Aз като чета само за поблеми с този ъпдейт май по-добре да не идва  Sad

Не знам къде ги четеш тея глупости. Ъпдейтът е супер и телефонът никога не е работел толкова плавно и бързо.
Цитирай

(2021-03-29, 09:30:40)emzo написа:  100% не си правил ресет Smile


Не смятам че след един ъпдейт би трябвало да е нужно да се прави ресет. Нямам намерение да се занимавам да си setup-вам телефона на ново. А пък да правя бакъп на телефон с използвани над 90гб от 126 през hisute още по малко, отнема прекалено много време. От много вземем ползвам и андроид и iOS и преди обичах да ръчкам и да си играя, да преинсталирам и слагам custom ROMs,root, jailbreak и т.н. , обаче сега смятам че ъпдейтите трябва да оправят някакви неща не да ги развалят. А колкото до бъга с Гугъл приложението не мисля, че е толкова до ъпдейта на ЕМУИ, колкото до бъг в самото приложение.


Sent from my  iPad Air 4 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Пробвай да му изтриеш данните или да го върнеш до Стара версия и го ъпдейтни
Цитирай

Някой има ли проблема с жестовете,всичко е изкл. и отвреме навреме прави сини черти, мнооого дразни, дано да са го оправили с ъпдейта, все още не ми е излязъл
Цитирай

(2021-03-29, 13:32:28)Kn0cK3r написа:  Има ли някой друг, освен мен, който още да чака 11ката? Проверявам всеки ден ама ..тЦу

И аз все още нямам ъпдейт..
[-] 1 потребител изказва благодарност на LFCMoni за това мнение:
  • Kn0cK3r
Цитирай

Които няма ъпдейт да влезне в апликацията Support ( Поддръжка ) -> Трите точки горе в дясно -> Quick Service - (последното е не знам как са го кръстили на български) -> Актуализация

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 2 потребители изказват благодарност на Legend за това мнение:
  • Kn0cK3r, olimpik
Цитирай

(2021-03-30, 13:20:02)Legend написа:  Които няма ъпдейт да влезне в апликацията Support ( Поддръжка ) -> Трите точки горе в дясно -> Quick Service - (последното е не знам как са го кръстили на български) -> Актуализация

Много ти благодаря! Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2021-03-29, 18:37:28)olimpik написа:  Aз като чета само за поблеми с този ъпдейт май по-добре да не идва  Sad
Не виждам някой да е писал за проблеми. Освен, че не идва ъпдейта при всички, друг проблем май няма. Оправени са доста бъгове спрямо 10.1 и да довършени доста неща като например работата с повече от 1 прозорец. Функция, която беше неизползваема в 10.1. Сега отново може да се ползва.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 5 гост(и)