Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20 Pro

(2019-02-24, 10:38:48)Mondiso написа:  Има ли оператор в България, който да поддържа обаждане през Wi-Fi?
Май не. И не мисля, че ще има скоро. С wi-fi calling-а искат да разтоварят мрежите. У нас има цели 3 оператора със собствени мрежи. В Англия е доста зле положението. Има много mvno оператори, всякаква измет се влачи от всички краища на планетата. А и на острова винаги положението с комуникациите е било зле. Във Франция като бях лятото пък само оператора Orange предоставяше интернет с някаква скорост. За съжаление там където бях беше с най-калпаво покритие, а другите оператори пускаха 64 или 128 килобите (неизползваеми) заобикаляйки европейските правила. На такива места wi-fi calling-а би бил идеален. У нас може да го ползваш само в къщи ако е кофти покритието на оператора. Иначе ние нямаме нормални безплатни хотспоти. А доколкото ми е известно в Германия операторите смятат да инвестират в wi-fi покритие. Така ще спестят от лицензи за честоти. И 100% ще има wi-fi calling.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
[-] 1 потребител изказва благодарност на azcv за това мнение:
  • Mondiso
Цитирай
Аксесоари

Wi-Fi calling може да се прави, ако Wi-Fi мрежата е на съответния оператор, както сим картата.
В България няма и не се предвижда за никой оператор засега.
Например в Русия имат някои оператори и си работи.

 S7Edge  MiMax  Mate20Pro S21Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на ffenn за това мнение:
  • Mondiso
Цитирай

Няма я при мен тази опция ?

Huawei Mate 20 Pro TWILIGHT
Цитирай

(2018-11-06, 22:19:49)vladi1 написа:  Еми каквото е такова. Телефон за близо 2к ще се свиква...

пълна боза е тоя телефон мейт 20 професионал..имам бъг с пропуснатите повиквания от глобул вдигат рамене не знаят къде се намират а от оторизираният сервиз на хавай ми написаха имейл че след новата актуализация тоя проблем щял да бъде отсранен..много ме е яд телефон за 1800 лв ..но те хората са си казали марките са си две айфон самсунг...

(2019-02-20, 13:27:06)Last_Hope написа:  И при мен дойде  Tongue

huawei мейт 20 про има ужасен бъг с смсите дано го отстранят с по новата актуализация
Цитирай

При мен няма проблеми нито с смс-те нито с разговори, отвсякъде си е пушка тела! Да е боза телефона е леко несериозно изказване! Оператора е теленор.

Huawei Mate 20 Pro TWILIGHT
[-] 1 потребител изказва благодарност на daksi9999 за това мнение:
  • Mondiso
Цитирай

(2019-02-27, 16:38:58)jordani написа:  пълна боза е тоя телефон мейт 20 професионал..имам бъг с пропуснатите повиквания от глобул вдигат рамене не знаят къде се намират а от оторизираният сервиз на хавай ми написаха имейл че след новата актуализация тоя проблем щял да бъде отсранен..много ме е яд телефон за 1800 лв ..но те хората са си казали марките са си две айфон самсунг...


huawei мейт 20 про има ужасен бъг с смсите дано го отстранят с по новата актуализация
Какво имаш в предвид? 
Питам за да знам какво мога да очаквам? 

Нещо друго, което днес забелязах пускам камерата, вместо да снима като натисна бутона за снимане се затваря. Единия от пътите като се стартира вместо картина имаше черен екран.
Цитирай

И аз, никакви проблеми досега с нищо!!

Phone : Xiaomi Mi 9T Pro 128GB Red Flame
Цитирай

Колеги, при проблеми, особено след ъпдейт, се препоръчва едно връщане на фабрични настройки, което много често оправя нещата. Фактът, че един-двама човека се оплакват, а не масово, потвърждава това, че не телефонът е боза и е проблемен, а начинът, по който са подредени софтуерно нещата в него.
Потвърждавам, че за 3 месеца усилено ползване не съм имал абсолютно никакви хардуерни или софтуерни проблеми!


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
[-] 2 потребители изказват благодарност на Mondiso за това мнение:
  • Last_Hope, yankoa
Цитирай

(2019-02-25, 11:04:08)ffenn написа:  Wi-Fi calling може да се прави, ако Wi-Fi мрежата е на съответния оператор, както сим картата.
В България няма и не се предвижда за никой оператор засега.
Например в  Русия имат някои оператори и си работи.

http://www.vivacom.bg/bg/huawei-4g-voice...i-fi-voice
Още със старта на volte услугата Виваком заявиха, че ще пуснат и vowifi на по-късен етап и явно вече работи именно за mate 20 и mate 20 pro.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 2 потребители изказват благодарност на batala за това мнение:
  • Mondiso, suffer
Цитирай

Позволих си да направя тема по въпроса. Благодаря за линка!

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=96584
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • chris_dt, MagnateC
Цитирай

Който има някакви софтуерни проблеми, може при най-новият ъпдейт да избере да инсталира пълният пакет на операционната система, който е 3.8 GB, вместо само въпросният пач който е 390 MB. Така би трябвало да се фикснат инсталационни проблеми и възникнали грешки от предишни ъпдейти или други софтуерни проблеми, възникнали в процеса на работа по вина на потребителя.

За който не знае - от екрана с ъпдейта избира трите точки > Настройки > Саляне на пълният пакет обновления и го инсталира по нормалният начин. Не се трият настройки и файлове.

   
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • GH0STFACE
Цитирай

А някой получил ли е тоя пач 198, или това е снимка от белите държави?
Цитирай

На Теленор дойде снощи. Скрийншота горе е от моя телефон.
Цитирай

(2019-03-08, 12:48:03)yankoa написа:  На Теленор дойде снощи. Скрийншота горе е от моя телефон.

И аз съм на Теленор. Но нищо не е дошло. Поне при мен. Нито снощи нито днес.
Цитирай

Да и аз получих 198. Странно е ,че направо ме информира че е инсталирано, а до сега винаги пита дали да се изтегли.

Huawei Mate 20 Pro / Lenovo Vibe Z2 Pro / Samsung Galaxy S9 Duos
Samsung Tab S 8.4 / Huawei MediaPad M5
Цитирай

Някой на А1 получи ли 198?

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

(2019-03-09, 11:01:19)vovalinder написа:  Някой на А1 получи ли 198?

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Снощи. И също се беше изтеглил без да ме пита, за първи път ...
Цитирай

На тези на които им се тегли автоматично, вероятно сте с пуснати автоматични настройки за теглене и инсталация на ъпдейтите. Ако не искате да е така ги изключете от настройките:

   
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • GH0STFACE
Цитирай

Пристигна 198 и на Виваком.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай

Някой забелязва ли промяна след ъпдейта 198?
Цитирай

(2019-03-12, 21:12:53)ickata25 написа:  Някой забелязва ли промяна след ъпдейта 198?
Не.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай

(2019-03-11, 08:27:05)MagnateC написа:  Пристигна 198 и на Виваком.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Аз съм на Виваком също, току-що пак проверих е нямам ъпдейт. Не знам как ги пускат


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

И при мен няма нищо.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Няма общо с оператора. Ъпдейтите са по IMEI.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
[-] 1 потребител изказва благодарност на azcv за това мнение:
  • Mondiso
Цитирай

При мен дойде
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)