Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei Mate 20 Pro

Бай китаец.... И неговите щуротии...
Поръчах си за mate 20 pro калъф от те този китаец:
https://m.aliexpress.com/item/3300114742...2777124810

И дойде калъф за P20 pro,
Понеже китаеца върна парите, който ми прати първи лично съобщение, че го иска - печели. Получателя си поема само транспортните разходи. Калъфа подарък.

Калъфа си намери собственик. Изпращам го днес.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • OKTOPOD
Цитирай
Аксесоари

Някой ползва ли е оригиналните блутут слушалки Хуауей/Хонор слушалки:

https://ru.aliexpress.com/item/400006591...b201603_52

Ако да, моля за впечатления от модела.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Аз само съм ги тествал (от един познат), но това рогче повече ми пречеше, отколкото да помага - поне при мен. Пробвах с true wireless слушалки JBL Free X без никакви рогчета и кабели и съм много доволен - не падат при бягане и скачане както може би всеки очаква.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • Mondiso
Цитирай

А качеството на звука как е при Хубавейските? JBL са над 200 лв и ако са оригинални няма начин да не са с добро качество.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Звукът беше добър и по-силен от слушалките включени в комплекта на мейта - и въпреки рогчето, бяха по-удобни от тях (слушалките, включени в комплекта на мейта са супер неудобни и твърди пластмасови недоразумения). Лично за мен in-ear слушалките са ми най-удобни и приятни. Тези на JBL наистина дават много качествен звук. Като гледам характеристиките на хуавейските и тези на JBL са почти еднакви откъм звук - Resistance: 16Ω, 88dB за хуавей, 95 за JBL - даже батерията при хуавей е по-голяма, но пък нямат зареждаща кутийка.
За първи път взех безжични слушалки и нямах кой знае какви очаквания, но съм супер доволен.
Нещо, което не знаех и уж важало за всички Bluetooth слушалки е че при гледане на видео има няколко милисекунди разминаване между звука и картината, но не е нещо фрапиращо и понякога въобще не си личи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • Mondiso
Цитирай

В крайна сметка какви in-ear слушалки ползваш?


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

JBL Free X
Звукът е много добър, но най-големият плюс за мен са удобните тапи, които не падат лесно. 

Между другото след няколко теста, поне на мен телефона ми звучи най-добре в режим Music > Rich tones (от настройките на Dolby Atmos) и в режим слушалки и без такива, почти без да барам еквилайзера.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • Mondiso
Цитирай

Ползвах оригиналните Хуауейски блутут слушалки но не ми хареса качеството. Преди време си взех Beoplay H5 и съм супер доволен. Имат вграден кодек aptX Low latency точно за проблема с разминаване звука на видеото.
Цитирай

(2019-08-13, 15:50:03)zaharyg написа:  Ползвах оригиналните Хуауейски блутут слушалки но не ми хареса качеството. Преди време си взех Beoplay H5 и съм супер доволен. Имат вграден кодек aptX Low latency точно за проблема с разминаване звука на видеото.


Купил си си слушалки за 400 лева и оставаше ад не си доволен от качеството


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Аз от скоро ползвам QCY T2S и съм доволен. Разминаването между звук и видео е почти незабележимо. Имат wireless зареждане и ако вземе че падне батерията на кейса, която е 800 mAh, може да се зарежда на гърба на мейта (малко е бавно обаче) Имат Bluetooth 5.0, сравнително добър звук, IPX4. На моите тестове на около 90% сила на звука слушалките изкарват около 3ч и 50 минути (до колко си спомням ги рекламират 4 часа) и калъфа отделно има до 32 часа още заряд. Единственото, което не е добро е микрофона, имах няколко оплаквания че се чувам все едно съм под вода.




Sent from my iPad using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

По препоръка на колегата @eksoldier си взех Anker SoundBuds Slim+
От магазин тук за 65лв + 3.50лв доставка и 24 месеца гаранция. Слушалките са с доста накрайници - тапи и рогчета - за всякаква големина уши.
Звукът в началото, во офиса на Спиди докато ги тествах ми се стори леко дървен и с отчайващ бас. После се оказа, че трябва да бръкна в настройките на плейъра си (вграденият) и звукът стана доста добър, почти отличен. Долби Атмос го включих с ръчни настройки на еквилайзера и получих желания резултат. Имам закупен лиценз за Power Amp и и нсталирах и този плейър, но каквото и да барвам в десетките ннастройки в него, не мога да докарам качество на звука като с вградения плейър. Тапите и самите слушалки са много удобни в ушите, а според мнения на колеги и други клиенти, с един заряд наистина се издържат обещаните 7 часа музика. Така чев този ценови диапазон тези слушалки са може би най-доброто на пазара-.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
[-] 2 потребители изказват благодарност на Mondiso за това мнение:
  • genchev.style, yankoa
Цитирай

Честито! Аз направо се преродих с безкабелните слушалки - не само че са по-удобни, слагат се по-бързо, но и не правиш компромис с качеството на звука - така че премахването на аудио жака в крайна сметка е просто прогрес. Направо не мога да повярвам че съм се мъчил с години със заплетени кабели Smile
В момента цената на жични и безжични слушалки от един клас е приблизително еднаква, когато това стане и с жичните и безжичните зарядни вероятно ще се махне и порта за зареждане.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • Mondiso
Цитирай

[Изображение: 4dbca8247bc20fd1.jpg][Изображение: d1f6804dc4d7dd26.jpg][Изображение: d1f6804dc4d7dd26.jpg][Изображение: 3cc3e615917cdf34.jpg][Изображение: 0888ae7a95eda4b0.jpg]


Пробвах от тези протектори с Uv  лампа, добре стои, пръстовия отпечатък работи без грешка. Малко трудно се поставя, но си заслужава, видимоста също е добре. Даже махнах един да пробвам дали ще има проблем, лепилото е във формата на мек силикон и остава на протектора, маха се лесно като обикновен протектор, не остава лепило на  дисплея

Huawei P30 Pro
Цитирай

Ако е веднага се маха добре. Пробвай да го махнеш след няколко месеца. Масово реват от махането на тези протектори след време.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Аз си залепих Hydrogel и отпред и отзад, винаги слагам такива протектори и ги сменям на 6-8 месеца.
Супер доволен съм телефона изглежда все едно нищо не е залепено, пази само от надраскване обаче.

https://www.youtube.com/watch?v=XMWSJUKNeZA

^ Аз съм със същия от клипа горе.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

(2019-09-21, 19:42:58)Legend написа:  Аз си залепих Hydrogel и отпред и отзад, винаги слагам такива протектори и ги сменям на 6-8 месеца.
Супер доволен съм телефона изглежда все едно нищо не е залепено, пази само от надраскване обаче.

https://www.youtube.com/watch?v=XMWSJUKNeZA

^ Аз съм със същия от клипа горе.
И аз го ползвах около 7-8 месеца, но на морето тая година една песачинка проби протектора и надра доста дълбоко стъклото. Сега минах на протектор с UV лепило и съм доволен, а и с лепилото не си личи надраното, защото то влиза в драскотината.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Чакам този
BGN 30.12 | Nillkin Full Glue Glass for Huawei Mate 20 Pro Screen Protector Protective Film Tempered Glass 9D 9H Safety Free Install Tools
https://s.click.aliexpress.com/e/d4k5MsTq
Цитирай

(2019-09-21, 20:28:55)icaka2001 написа:  И аз го ползвах около 7-8 месеца, но на морето тая година една песачинка проби протектора и надра доста дълбоко стъклото. Сега минах на протектор с UV лепило и съм доволен, а и с лепилото не си личи надраното, защото то влиза в драскотината.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

хубав е ,но с тази черна рамка закрива всичко отстрани,защо не ги правят напълно прозрачни  Bu

(2019-09-21, 17:56:36)Mondiso написа:  Ако е веднага се маха добре. Пробвай да го махнеш след няколко месеца. Масово реват от махането на тези протектори след време.
един приятел ги ползва от 2 години на самсунг с8 плюс и няма проблем с махането, за този период е сменил около 4,5 мисля вече Smile,на няколко месеца ги сменя не за друго а защото започват да се самоотлепят и стои грозно  .Точно поради тази причина и аз се навих да си сложа защото няма проблем с махането

Huawei P30 Pro
Цитирай

С този извит екран какъвто и протектор да се сложи няма начин след време да не започне да се самоотлепя. По-некачествените по-бързо, а по-качестваните по-бавно.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

И аз сложих днес един протектор с UV. Стои перфектно и все едно го няма. Качеството му е много добро и не се цапа хич. Сложих го без проблеми, като разлях лепилото по дължина. Като цяло с калъфа все едно съм без протектор. Само не знам след време да няма трудности с махането, но засега ще си стои, защото не виждам причина да го махам. Както написах все едно съм без протектор!
BGN 3.51  40%OFF | Lamorniea For Huawei Mate 30 20 Pro Nano Liquid UV Full Glue Tempered Glass For LG V30 V40 V50 Screen Protector For P30 P20 Lite
https://s.click.aliexpress.com/e/2vJSpVWo


На видоето се вижда как се махат. Мисля, че не е голяма философия. А и по-добре счупен протектор отколкото дисплей  Big Grin
Цитирай


(2019-09-24, 14:45:11)1124 написа:  И аз сложих днес един протектор с UV. Стои перфектно и все едно го няма. Качеството му е много добро и не се цапа хич. Сложих го без проблеми, като разлях лепилото по дължина. Като цяло с калъфа все едно съм без протектор. Само не знам след време да няма трудности с махането, но засега ще си стои, защото не виждам причина да го махам. Както написах все едно съм без протектор!
BGN 3.51  40%OFF | Lamorniea For Huawei Mate 30 20 Pro Nano Liquid UV Full Glue Tempered Glass For LG V30 V40 V50 Screen Protector For P30 P20 Lite
https://s.click.aliexpress.com/e/2vJSpVWo


На видоето се вижда как се махат. Мисля, че не е голяма философия. А и по-добре счупен протектор отколкото дисплей  Big Grin


Само като слушам как хрущи стъклото при отлепяне и ме заболява сърцето ;-) На този, който си купил, видях в отзивите, че UV лампата в комплекта става само за проверка на пари Smile и са го лепили с истинска UV лампа. Отделно доста време отнема поставянето и иска търпение, за да стане като хората - около 1 час. 30 минути чакана за да се разнесе равномерно лепилото и 30 минути печене.  Тегава работа малко.

Но с едно съм съгласен с теб - по-добре счупен протектор, отколкото дисплей


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Лично аз съм си поставил такъв вид протектор на П30 Про, нямам идея от къде имаш информация колега, но това не отговаря на истината. Отне ми не повече от 15 минути цялата процедура, също така съм и свалял такъв протектор на сина ми от телефона, супер лесно се маха и всичко остава по протектора.
Цитирай

Подкрепям . И аз имах съмнения относно способностите на лампата в комплекта , но стъклото не мърдаше след не повече от 1 минута печене . При идеално изчистен дисплей лепилото се разтила за още толкова време макс . Най пипкавата работа е с напасването на протектора точно на място и попиването на излишното лепило , което излиза по краищата , но с течното лепило отдолу той се плъзга съвсем леко и се намества .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Информацията ми е от коментарите на клиенти закупили протектора на колегата. Отворете линка му и вижте коментарите отдолу. Ето ви 2:
http://prntscr.com/paohs6
http://prntscr.com/paoift
Не знам вашите дали са от същия производител. Това също има значение - качество на лепило, протектор, лампа и т.н.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Ние коментираме модела закупен от конкретната обява в OLX , показвам го на снимката , този получих аз от там .  


   

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)