Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei Mate 20 lite

(2019-06-21, 17:00:13)Element4y написа:  Здравейте. Малко ми е страннен въпроса, но този ресет на телефона след като се ъпдейтне как се прави точно, изтрива ли всичко и какъв е смисъла от него ...?
Мисля, че това е връщането на фабричните настройки на телефона. Аз лично не го направих Smile

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2019-06-21, 17:00:13)Element4y написа:  Здравейте. Малко ми е страннен въпроса, но този ресет на телефона след като се ъпдейтне как се прави точно, изтрива ли всичко и какъв е смисъла от него ...?
Просто се препоръчва да се направи след преминаване към по-високата версия на ОС за да тръгне системата "на чисто". И да, изтрива всички настройки на устройството качени от потребителя.

 
Цитирай

(2019-06-21, 07:11:01)iveshko написа:  Някой ползва ли оф лайн навигация IGO?
Въпроса ми е дали след актуализацията,IGO-то ще работи на андроид 9?
Иначе,вчера червената точка дойде и при мен,но докато не разбера със сигурност че навигациацията ще работи,нямам никакво намерение да правя новия ъпдейт...

при  мен си работи без проблем , просто си копирай картите на компа или най добре цялата директория на iGO за да не ги теглиш наново всички работи .
Цитирай

Потвърдено е, че и новият андроид ще дойде за нашите телефони.
Цитирай

Направих ъпдейта,IGO-то работи без проблем.....да снимките на контактите излизат в горната част на екрана,за което ми е все тая,нали излизатSmile

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай

(2019-06-22, 14:51:20)hippy написа:  Потвърдено е, че и новият андроид ще дойде за нашите телефони.
До колкото чета телефона вече е получил андроид 9
Цитирай

Здравейте, тъй като и аз получих ъпдейт до 9ката,сега мисля да направя хард ресет. Тъй като обаче нямам карта с памет какво да направя да си запазя всички снимки приложения и информация която имам на телефона.
Цитирай

Като вариант - да ги запазиш на компютъра или лаптопа си. Приложенията, които са вързани към акаунта ти в Google Play няма как да си загубят.

 
Цитирай

Само аз ли чакам 9-ката ????[Изображение: 28bacebba24a381c171ac7c4fb89bea8.jpg]

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

Първо цъкни в Hicare че искаш новият ъпдейт.. после пак провери за ъпдейт и веднага ще ти се покаже... но ВНИМАВАЙ.. при мен с 9-ката телефона работи една идея по-зле.. ако мога бих върнал 8-цата на момента.
Цитирай

От вчера има нов ъпдейт до 9.0.1.173. Всичко работи перфектно.

Android
Huawei Mate 20 LiteVIVACOMА1 BG + Huawei Watch GT  Huawei MediaPad T5 LTE: VIVACOM 
Цитирай

И аз го получих преди малко, пач за сигурноста за юни месец .


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Почти едновременно дойде при мен и на телефона на жена ми.
Цитирай

И при мен дойде. Изненадан съм приятноSmile
Цитирай

Явно от август ще започне чакането на Emui 9.1 https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...5.html?amp

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
P. S. Някой знае ли дали фирменото приложение, чрез което се осъществява връзка с лаптопите на Huawei, ще може да се инсталира и на други лаптопи?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Vicevex за това мнение:
  • ubp
Цитирай

(2019-07-11, 21:11:41)Vicevex написа:  Някой знае ли дали фирменото приложение, чрез което се осъществява връзка с лаптопите на Huawei, ще може да се инсталира и на други лаптопи?

Аз ползвам отдавна Huawei HiSuite и ми върши идеална работа. Работи с всякъкви лаптопи и декстоп машини. Дори и със стария WINDOWS XP SP3.

https://consumer.huawei.com/en/support/hisuite/

Android
Huawei Mate 20 LiteVIVACOMА1 BG + Huawei Watch GT  Huawei MediaPad T5 LTE: VIVACOM 
[-] 1 потребител изказва благодарност на ubp за това мнение:
  • Vicevex
Цитирай

Само при мен ли бутоните "back" и "home" често  не работят след последните ъпдейти? Трябва да ги натискам по 10 пъти за да "захапят".
Резетнах си телефона след като Ви изчетох за да тръгне "на чисто", но уви, без резултат.
Цитирай

(2019-07-13, 09:16:52)Snowflower написа:  Само при мен ли бутоните "back" и "home" често  не работят след последните ъпдейти? Трябва да ги натискам по 10 пъти за да "захапят".
Резетнах си телефона след като Ви изчетох за да тръгне "на чисто", но уви, без резултат.
И при мен понякога трябва да ги натисна повече от веднъж.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

При мен го няма този проблем, работят си нормално с едно натискане.
Цитирай

Не е постоянно, но се случва понякога. Преди ъпдейта го нямаше.
Също така, след ъпдейта до Pie, батерията държи по-малко. Около 6ч. екран. Преди държеше около 7-8ч.
За сметка на това, поне при мен, телефона е по-пъргав в менютата, отваряне на приложения и т.н.
Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

(2019-07-13, 21:32:48)forbidden8 написа:  Не е постоянно, но се случва понякога. Преди ъпдейта го нямаше.
Също така, след ъпдейта до Pie, батерията държи по-малко. Около 6ч. екран. Преди държеше около 7-8ч.
За сметка на това, поне при мен, телефона е по-пъргав в менютата, отваряне на приложения и т.н.
Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk
При мен е на управление с жестове и няма проблеми реагира всеки път адекватно. Относно батерията и преди и сега прави около 8 часа на екран. По-бързичко реагира във всичко и е по-приятно усещането от самия телефон. Макар че е трудно да се каже според мен има леко подобрение в камерата, а може ни ми се струва..... Единствено малко повче RAM използва но е за сметка на скоростта.
Цитирай

Има ли някой,който още не е получил ъпдейт до 9...освен мен ?

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

Влез в Hicare и подай заявка. Би трябвало да ти излезе веднага.
Цитирай

всеки ден го правя,но не ми излиза нищо

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

https://pcworld.bg/mobilni/2019/06/24/39...oslednite/
И ние сме в списъка за бъдещия ъпдейт.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)