Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Iphone Xs vs Iphone Xr vs Samsung S9+ vs Huawei mate 20 pro
#51

То като цяло и S9 не си струва защото не прави нищо по-различно от S7 . Wink Истината е, че в последните години телефоните не се развиват толкова бурно както преди.Лично аз препоръчвам да се купуват стари телефони, изпробвани и доказали се през годините.
Цитирай
Аксесоари
#52

Тази тема от къде тръгна, на къде отиде...За момент си помислих "С каква мисъл в главата питаш да ти предложат айфон в андроид форум" и то виж какво се получи... Май е за ключ вече темата ако се е орентирал след 3 страници писане кое е по-добро (поредния малоумен спор, не знам даже как ви се занимава).

ПС:
Не виждам смисъл хората с айфони и други ай ос устройства да спамят излишно и да си налагат мението. Освен ,че генерират излишен спам друго не се получава. Някак си по-добре ще е да се ползват съответните форуми...
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • pockobg
Цитирай
#53

Проблема не е изобщо в предлагането на айфон, проблема е в начина на самото предлагане. Което не беше удачно просто. Дали става дума за самсунг, апле или хуавей мнения от типа моето е най доброто щото аз така съм казал не са как да го кажа, сериозни.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#54

Той избяга, видя, че тука сме луди.
Цитирай
#55

Защо казвате ,че Huawei Mate 20 pro е с проблемни екрани , познавате ли някой, на който екрана му се е прецакал ?
Цитирай
#56

(2018-12-02, 22:58:35)degman написа:  Проблема не е изобщо в предлагането на айфон, проблема е в начина на самото предлагане. Което не беше удачно просто. Дали става дума за самсунг, апле или хуавей мнения от типа моето е най доброто щото аз така съм казал не са как да го кажа, сериозни.

Sent from my LM-G710

То въобще няма как да се коментират подобни коментари  Dumbom  От там само можеш да си правиш изводи...
Може и да е един и същи човек от два различни профила nvm... Да не говорим ,че ми хлвалят 6s телефон с 1700mha от 2015 и го сравняват с флагмани от 2018 Big Grin направо се депресирах..
Случвало ми е да ми дойдат на бара и понеже работя там, като видят ,че съм със Samsung да си пльоснат стария айфон и започват да ми обесняват колко бил по добър от моя последен модел галакси Big Grin и аз не знам дали се шегуват и говорят сериозно. Не знам дали да ги съжалявам понеже един телефон го ползват по 4-5 години защото не могат да си позволят друг или защото са толкова ограничени... И понеже работя там и няма къде да избягам им слушам глупостите Big Grin айде стига малоумия..
Даже сега се чудех дали да си изпусна уж без да искам S9-ката та да имам причина да ъпгрейдвам догодина хаха

И да не съм пълен оф топик..
За Huawei Mate 20 pro не съм срещал статии да има проблеми с екрана. Бих казал ,че е много добро устройство. Следващото ми устройство ако не е S , Note ще е Huawei определено. Изгледай повече ревюта и си прецени. То и за Samsung се пишат какви ли не глупости за проблеми с екрана а аз до сега проблем не съм имал. А ако нещо в последствие се случи може да си ползваш гаранцията.
Цитирай
#57

(2018-12-03, 11:01:24)bog_dan написа:  Защо казвате ,че Huawei Mate 20 pro е с проблемни екрани , познавате ли някой, на който екрана му се е прецакал ?
Всички които го ползват викат така, даже самите хуавей. Мисля че не е някаква шега на китайчоците и хората изръсили средно по 2к лева за телефона. Е, има и някакъв процент без прецакани дисплеи ама са много малко.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#58

Проблема ,че темата стана миш-маш.И да форума е Андроид, не е за Айфони.
Това е като в форум за Левски да питаш дали "тоя" играч става за ЦСКА.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#59

И аз съм за С9+ ... доста е изчистен вече от проблеми, както хардуерни, така и софтуерни. Леко е чуплив с тези криви стъкла, но пък красив! Много по гъвкав при употреба. Има доста допълнителни опции в софтуера и удобства. Ще има обновяване що годе скоро, което ще допринесе страшно много за работа с една ръка+ нативна тъмна тема за всички системни приложения дори.

Хуавей го разгледах в един приятел и много го хвали, но някак не ме грабна. И батерията много му държала, но той го използва само за разговори денем(без нищо друго вкл.) и вечер леко на WiFi .... Стария му беше Ноут 3 и бил много разочарован защото тази година началото започнал да му прави проблем с обхвата и батерията... За първото му казаха ремонт 80лв. и той се отказа. За второто е ясно, още кара с оригиналната.

За другата религия не ми се казва нищо, а и не му е тук мястото. Доста са и различни в ценово отношение за сравнение.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#60

Преди малко ходих да ги разгледам в магазина ,но не можаха да ми покажат как точно работи пръстовия и лицевото отключване на Мейт 20 про. Под "как точно" имах предвид да го видя колко е бързо, защото виждам противоречиви мнения. Иначе С9+ найстина изглежда много готин, но не е ли по-добър Ноут 9 ? Как мислите , характеристиката му е доста по-добра?!

(2018-12-01, 09:41:47)degman написа:  И аз съм за S9+. Най балансиран и евтин избор който не отстъпва по нищо на другите, даже е по добър в някои отношения. Но в други малко по слаб.

Sent from my LM-G710

В кое според теб е по-слаб и спрямо кои модели точно ?
Цитирай
#61

Процесора му поне по характеристики и бенчове е по слаб от на айфон и хуавей. В никакъв случай не е някаква огромна разлика ама някои хора много ги вълнува. Другия недостатък е блоатваре дето са го напълнили самсунг си оказва влияние най вече в мултитаскинга въпреки че е с 6гб рам памет. Другото нещо е самата поддръжка от Самсунг които като нищо могат да пуснат бъгав ъпдейт, а после доста време да няма фикс за това което са прецакали. Колкото и рядко се е случвало. Не че ябълките и китайците нямат подобни неща, апле поне уж ги оправят по бързо, китайците също имат проблеми с разни неща по софтуера. Колкото и да ги хвалят хуавей тук във форума и определени потребители да обясняват колко са безпроблемни, може би на ниво софтуер са по зле и от апле и самсунг. Иначе всичко друго е топ на S9+ и няма нещо за което да се хванеш реално - хардуер, софтуерни екстри, изработка, хардуерни екстри - страхотно устройство откъдето и да го погледнеш. Ноут 9 е даже още по добър - по добър дисплей, по - голяма батерия, писалка също с много яки екстри която както казах е без конкуренция. Но и той е доста по скъп от S9+, което му е най - големия минус.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#62

(2018-12-03, 15:37:49)degman написа:  Процесора му поне по характеристики и бенчове е по слаб от на айфон и хуавей. В никакъв случай не е някаква огромна разлика ама някои хора много ги вълнува. Другия недостатък е блоатваре дето са го напълнили самсунг си оказва влияние най вече в мултитаскинга въпреки че е с 6гб рам памет. Другото нещо е самата поддръжка от Самсунг които като нищо могат да пуснат бъгав ъпдейт, а после доста време да няма фикс за това което са прецакали. Колкото и рядко се е случвало. Не че ябълките и китайците нямат подобни неща, апле поне уж ги оправят по бързо, китайците също имат проблеми с разни неща по софтуера. Колкото и да ги хвалят хуавей тук във форума и определени потребители да обясняват колко са безпроблемни, може би на ниво софтуер са по зле и от апле и самсунг. Иначе всичко друго е топ на S9+ и няма нещо за което да се хванеш реално - хардуер, софтуерни екстри, изработка, хардуерни екстри - страхотно устройство откъдето и да го погледнеш. Ноут 9 е даже още по добър - по добър дисплей, по - голяма батерия, писалка също с много яки екстри която както казах е без конкуренция. Но и той е доста по скъп от S9+, което му е най - големия минус.

Sent from my LM-G710
Бих поспорил,че е по-добър дисплея на Ноута!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#63

Незнам, но дисплея на Samsung Galaxy Note 9 е 1 от най-добрите, и според мене е най-балансираното устройство, с което даже получаваш и писалка бонус. Зависи и откъде си го взел де, но не отстъпва на тоя Huawei Mate 20 Pro, освен с камера и някоя екстра, която пък той ги няма а Note, ги има. Е и има доста проблеми за разлика от Samsung. А за iPhone, както казах са пари на вятъра, но пък като ти харесва, не виждам защо да не го вземеш, мене още ми харесват, просто изках да пробвам най-високия клас на Android, и по точно на Samsung, и това е тази серия.
@degman, само не разбрах, защо като е Samsung е недостатък, по скоро като е LG е недостатък.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#64

Това пък за LG какво общо има с темата?
Или вече си със самсунг, тоест вече е най доброто?

Sent from my LM-G710
Цитирай
#65

Това е никакъв отговор, като твоя за това, че като е Samsung е недостатък. Big Grin
Че за мене те винаги са били най-добри, не крия като тебе, че съм фен на други марки, като Apple.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#66

Сигурен ли си че искаш отговор?

Ми там е работата че не съм фен на разни марки. Не виждам смисъл да намесваш други тук освен апле самсунг и хуавей.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#67

Старата песен на нов глас... Към автора, ако си ползвал и 2те системи и се чувстваш добре и с 2те взимай каквото ти е на сърце и по джоб. Тука сме фенове на Андроид и никой, който обикновено използва на максимум възможностите на един Андроид смартфон, няма начин да ти препоръча айФон. Не говорим за процесор, камера, мерене на бенчове..и други работи ..

Мейт 20 Про-то малко изглежда се поизложиха от Хуауей +LG с тея зеленеещи екрани, но пък може да погледнеш чистия Мейт 20 ако ти допадне. А ако ти се играе на сигурно - С9+ . Иначе който и да вземеш ще те изкара спокойно 2 години, стига сам да не го строшиш до тогава, а тея глупости за лагване или забиване няма какво да ги коментираме, отдавна са в историята, освен ако не вземеш някой ниско бюджетен телефон и очакваш да се представя като флагман.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#68

(2018-12-04, 05:34:51)mg22 написа:  Старата песен на нов глас... Към автора, ако си ползвал и 2те системи и се чувстваш добре и с 2те взимай каквото ти е на сърце и по джоб. Тука сме фенове на Андроид и никой, който обикновено използва на максимум възможностите на един Андроид смартфон, няма начин да ти препоръча айФон. Не говорим за процесор, камера, мерене на бенчове..и други работи ..

Мейт 20 Про-то малко изглежда се поизложиха от Хуауей +LG с тея зеленеещи екрани, но пък може да погледнеш чистия Мейт 20 ако ти допадне. А ако ти се играе на сигурно - С9+ . Иначе който и да вземеш ще те изкара спокойно 2 години, стига сам да не го строшиш до тогава, а тея глупости за лагване или забиване няма какво да ги коментираме, отдавна са в историята, освен ако не вземеш някой ниско бюджетен телефон и очакваш да се представя като флагман.

Какво представлява това зеленеене? Гаранцията не го ли покрива ?
Цитирай
#69

Покрива го разбира се, сменят ти телефона ма си е занимавка първо, и не е ясно за момента дали ще попаднеш на добър екран. И ще трябва втори или трети път да сменяш.
Цитирай
#70

Това за лагване при андроид или иос е много широко понятие,и който твърди ,че напълно няма лаг дори в даден момент просто лъже.При Iphone X ми е лагвало,сигурно бе от приложение но лагна.При различни марки от андроид също е лагвало и то без значение какъв е телефона.Понякога лагаа е фактор от много неща и няма общо с модела или ОС.
Може да тествате телефон като пуснете да дърпа голям торент файл и започнете мултитаскинг!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#71

Затова си тегля торенти на картата с памет. За който има. Който няма си е негов избор Smile

А иначе ето едно видео за човек ползващ няколко телефона и какво му е мнението за Mate 20 Pro(забранено за фенове на китайците, просто няма да им е приятно да го гледат):


Честно казано толкова истинско и неподправено мнение не съм срещал досега Big Grin
Цитирай
#72

@tiesto_pld
говоря за лагване в смисъл, бавене на телефона при мултитаскинг до такава степен изнервяне на потребителя и невъзможност бързо да свърши дадена задача при нужда. Аз такъв тип лагване с моите телефони не съм изпитвал последните 2 години, когато замених верния ми ЛГ Г2, който трудно ми насмогваше вече, а сегашния го ползвам над година и не е мръднал нито от към бързина, нито от към батерия. Работата е, че някои хора тва лагване го повтарят като латерни и наистина става дразнещо а и смешно, когато говорим за висок клас телефони. Може и да има някакво, но щом не ми пречи да си върша задачите .. б@л съм го, който иска да си ползва дървения айОС и да се успокоява, че му върви "хипер мазно".

@бог_дан
може да видиш всичко свързано с Мейт 20 Про, включително проблемите с модела, в съответния подраздел.

EDIT:
@degman
Едвам успях да му проследя мисълта на тоя немец с тая скорост на говоренe и акцент. С 2 неща съм съгласен - нещо не е както трябва с дисплея - това го знаем, и е overpriced - което е случая с повечето флагмани каквато и марка да вземеш. Всичко друго е изсмукано от пръстите и е много субективно мнение, но все пак каналът му се казва TheNitpicker ...

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#73

@degman, аз ти казвам, че не може да хвалиш едно Ferrari пред клиент, да му изброиш всички положителни и реални неположителни неща, и накрая да кажеш, ми то е Ferrari, към недостатъците. За какво си го хвалил половин час, като ще кажеш това. И това без обоснование, все пак ти си знаеш. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#74

Разбирам те много добре, но факта че софтуера им е едновременно и много добър и много лош е недостатък. Поддръжката също. Още не са оправили дрейна на S7/Edge който натресоха с орео. А минаха някакви 3-4 месеца вече.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#75

(2018-12-04, 16:08:46)mg22 написа:  @tiesto_pld
говоря за лагване в смисъл, бавене на телефона при мултитаскинг до такава степен изнервяне на потребителя и невъзможност бързо да свърши дадена задача при нужда. Аз такъв тип лагване с моите телефони не съм изпитвал последните 2 години, когато замених верния ми ЛГ Г2, който трудно ми насмогваше вече, а сегашния го ползвам над година и не е мръднал нито от към бързина, нито от към батерия. Работата е, че някои хора тва лагване го повтарят като латерни и наистина става дразнещо а и смешно, когато говорим за висок клас телефони. Може и да има някакво, но щом не ми пречи да си върша задачите .. б@л съм го, който иска да си ползва дървения айОС и да се успокоява, че му върви "хипер мазно".

@бог_дан
може да видиш всичко свързано с Мейт 20 Про, включително проблемите с модела, в съответния подраздел.

EDIT:
@degman
Едвам успях да му проследя мисълта на тоя немец с тая скорост на говоренe и акцент. С 2 неща съм съгласен - нещо не е както трябва с дисплея - това го знаем, и е overpriced - което е случая с повечето флагмани каквато и марка да вземеш. Всичко друго е изсмукано от пръстите и е много субективно мнение, но все пак каналът му се казва TheNitpicker ...

Прочетох цялата тема за Huawei Mate 20 pro и зелените им екрани. Найстина това е доста тъпо при положение ,че хората дават толкова пари ,верно им ги заменят ,но самата занимавката не си струва. 
Днес питах един познат, който работи във Вивак*м и той твърди ,че лошата партида била изтеглена вече и това бил ТОП телефона. Проблема е ,че аз съм на А1, тъй че много много не ме касае ,но как мислите, би трябвало да изтеглят кофти партидите от всички магазини или ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)