Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Iphone Xs vs Iphone Xr vs Samsung S9+ vs Huawei mate 20 pro
#76

(2018-12-04, 19:21:54)bog_dan написа:  Прочетох цялата тема за Huawei Mate 20 pro и зелените им екрани. Найстина това е доста тъпо при положение ,че хората дават толкова пари ,верно им ги заменят ,но самата занимавката не си струва. 
Днес питах един познат, който работи във Вивак*м и той твърди ,че лошата партида била изтеглена вече и това бил ТОП телефона. Проблема е ,че аз съм на А1, тъй че много много не ме касае ,но как мислите, би трябвало да изтеглят кофти партидите от всички магазини или ?
Няма за какво да се притесняваш,нали имаш гаранция.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#77

(2018-12-04, 19:21:54)bog_dan написа:  Прочетох цялата тема за Huawei Mate 20 pro и зелените им екрани. Найстина това е доста тъпо при положение ,че хората дават толкова пари ,верно им ги заменят ,но самата занимавката не си струва. 
Днес питах един познат, който работи във Вивак*м и той твърди ,че лошата партида била изтеглена вече и това бил ТОП телефона. Проблема е ,че аз съм на А1, тъй че много много не ме касае ,но как мислите, би трябвало да изтеглят кофти партидите от всички магазини или ?

Гледай клипа дето пуснах по нагоре. Топ е само в мечтите на феновете на хуавей Wink

Sent from my LM-G710
Цитирай
#78

@дегман
брех, много те бива да генерализираш обаче...

@бог_дан
какво да ти кажа на мен не би ми се занимавало със сервизи, въпреки че повечето хора изглежда са доволни от Хуавей в тва отношение

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#79

Колеги що се занимавате с тия платени клипове от платени тубъри?Сумата пъти съм го казвал,ако искате да тествате нещо отидете при оператор и вижте телефона.Те изкараха и Pocо с най-добрата камера в топ 10 което е несериозно...Колкото до Хуавей,те реално никога не са били кой знае какво,при тях всичко е рекламата и инвестициите в тази област.Времето е такова,че реално всеки месец имаме нов модел на дадена марка, няма вече с какво да ни изненадват телефоните реално.Дори в камерите няма с какво, вземете 10 телефона отидете в парка и снимайте една композиция и ще видите ,че ако има няква разлика то е минимална и то след доста зумвания и изследвания.Мисълта ми е,че всичко е бизнес политика спрямо потребителите да дават пари за всеки нов продукт.Може да се обзаложим,че до 2-3 месеца Хуавей,Самсунг и д-р. ще изникнат с нови модели със "супер камери" "супер хардуер"...Реално всеки един от нас ако анализира сам за себе си какво толкова върши с телефона и си сложи една черта дали с телефон за над 1000лв върши нещо повече от телефон за 300-500 може да открие доста изненадващи неща!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • player14, sounders, tynata2
Цитирай
#80

@tiesto_pld
Съгласен съм с повечето неща. За дълго време Хуавей предлагаха може би най-добрата комбинация цена-качество-функции, покрито с официална дистрибуция и гаранция. Това им беше главното предимството пред другите. Но както знаем апетитът идва с яденето, та дали все още е така е друг въпрос.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#81

@tiesto_pld Прав си за платените тубъри където промиват мозъци,обаче в случая видеото за което говориш е сляп тест.Вота са си дали около 5мил. души.Blackberry мачка Iphone,Huawei са първи,Xiaomi второ място.Видеото в случая показва колко са промите мозъците.Казват ти това е най-добрата камера,най-бързия процесор и ти си готов.Друго не признаваш.Този тест обаче показва как за отрицателно време може да се манипулира човешкото съзнание.Нали се сещаш колко Iphone потребителя са гласували и са като ударени след резултата.Според мен Huawei си заслужават първото място.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#82

(2018-12-04, 19:35:49)tiesto_pld написа:  Колеги що се занимавате с тия платени клипове от платени тубъри?Сумата пъти съм го казвал,ако искате да тествате нещо отидете при оператор и вижте телефона.Те изкараха и Pocо с най-добрата камера в топ 10 което е несериозно...Колкото до Хуавей,те реално никога не са били кой знае какво,при тях всичко е рекламата и инвестициите в тази област.Времето е такова,че реално всеки месец имаме нов модел на дадена марка, няма вече с какво да ни изненадват телефоните реално.Дори в камерите няма с какво, вземете 10 телефона отидете в парка и снимайте една композиция и ще видите ,че ако има няква разлика то е минимална и то след доста зумвания и изследвания.Мисълта ми е,че всичко е бизнес политика спрямо потребителите да дават пари за всеки нов продукт.Може да се обзаложим,че до 2-3 месеца Хуавей,Самсунг и д-р. ще изникнат с нови модели със "супер камери" "супер хардуер"...Реално всеки един от нас ако анализира сам за себе си какво толкова върши с телефона и си сложи една черта дали с телефон за над 1000лв върши нещо повече от телефон за 300-500 може да открие доста изненадващи неща!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk

Да ти кажа...Абсолютно си прав!!! Аз преди имах iphone 7, който загубих. Тъй като още го изплащах си взех Samsung J7 2017 миналата зима, че беше по бюджетен вариянт. В момента още го ползвам и честно казано съм много доволен и нямам проблвми като се има предвид, че е нисък клас телефон. Просто дойде момент да преподпиша и искам да го сменя с някоя по готина машинка... та от там тръгва цялата история общо взето. Фен съм на iphone, но много свикнах с двете сим и двойния месинджър...също така мисля за нелепи цените на новите iphoni. Между другото имате ли идея дали тази функция с двоен месинджър, вайбър и тн. Я има при Huawei ?
Цитирай
#83

Huawei я имат тази функция. Моят има месинджър, Снапчат и УатсАп, без вайбър, но незнам дали може да го добавят в бъдеще. Не съм я ползвал тази опция всъщност.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#84

(2018-12-05, 00:42:07)mg22 написа:  Huawei я имат тази функция. Моят има месинджър, Снапчат и УатсАп, без вайбър, но незнам дали може да го добавят в бъдеще. Не съм я ползвал тази опция всъщност.

Искаш да кажеш ,че на whatsapp можеш да инсталираш две приложения ли ?
Цитирай
#85

И да я има и да я няма в Play store има едно приложение наречено Parallel Space,което върши чудесна работа.Ползвал съм го на чист андроид,понеже там няма такава екстра вградена,работеше чудесно,като поддържа и клонира доста повече приложения от вграденото. Smile

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#86

(2018-12-05, 10:03:55)vesoisthebest написа:  И да я има и да я няма в Play store има едно приложение наречено Parallel Space,което върши чудесна работа.Ползвал съм го на чист андроид,понеже там няма такава екстра вградена,работеше чудесно,като поддържа и клонира доста повече приложения от вграденото. Smile

Работи ли добре, да не се бъгва или пък да иска пари за поовече от едно дупликирано приложение?  Питам и ми е важно ,защото ми трябва за работа.
Цитирай
#87

@bog_dan
предполагам, че може, нали това е идеята. Smile Но както казах не съм я ползвал тази функция, главно понеже ползвам вайбър

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#88

(2018-12-05, 10:55:29)bog_dan написа:  Работи ли добре, да не се бъгва или пък да иска пари за поовече от едно дупликирано приложение?  Питам и ми е важно ,защото ми трябва за работа.

Никога не ми е искало пари за повече от едно клонирано приложение.Имаше съвсем в началото някой бъгове,но това беше преди повече от 2 години и си спомням,че след ъпдейт го оправиха.Имаше дрейн на батерията в началото,сега мисля че е добре.Защо просто не го тестваш? Smile Има и доста други подобни приложения..просто разгледай Play store.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#89

(2018-12-05, 12:03:59)vesoisthebest написа:  Никога не ми е искало пари за повече от едно клонирано приложение.Имаше съвсем в началото някой бъгове,но това беше преди повече от 2 години и си спомням,че след ъпдейт го оправиха.Имаше дрейн на батерията в началото,сега мисля че е добре.Защо просто не го тестваш? Smile Има и доста други подобни приложения..просто разгледай Play store.

Аз сега съм с телефон, който има по default двоен месинджър, вайбър и тн. ,ще видя да помоля някой приятел да го изпробва да видим какво ще е положението, но не знам ...накрая май пак ще скоча на Самсунг и ще си взема или NOTE 9 или S9+ ,но ще видим. Имам да мисля още 2 седмици някъде.
Цитирай
#90

А защо се заблуждаваш, че си фен на Apple, като си имал само един iPhone, нито си и имал часовниците, таблетите, компютрите, слушалки и още, а сега ще си купиш Samsung.
Но според мен това е най-правилния избор. Това е за избора.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#91

(2018-12-05, 17:21:28)hazART написа:  А защо се заблуждаваш, че си фен на Apple, като си имал само един iPhone, нито си и имал часовниците, таблетите, компютрите, слушалки и още, а сега ще си купиш Samsung.
Но според мен това е най-правилния избор. Това е за избора.

Имал съм iphone 3g ,4s , 5 , 5s , 6s и 7 , изобщо нужно ли е да ти обеснявам какво съм имал и какво не. Никъде не съм писал ,че съм фен и че се заблуждавам. Искам просто съвет какъв телефон да взема ,защото аз от андроиди не разбирам, но през последната година видях ,че би ми влезнал в по-добра употреба, тъй като мога да правя повече неща на едно устройство ,вместо да се разкарвам с пълни джобове 2 телефона.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bog_dan за това мнение:
  • pockobg
Цитирай
#92

И какво може да се прави повече на Андроид което не може на IOS ? Като изключим лаунчери, иконки и прочие.
Цитирай
#93

(2018-12-05, 19:03:48)ivo98 написа:  И какво може да се прави повече на Андроид което не може на IOS ? Като изключим лаунчери, иконки и прочие.

Няма две сим карти и не могат да се дубликират две приложения едновременно ...или поне аз не знам как става.
Цитирай
#94

Не можеш да премахнеш рекламите.
Не можеш да инсталираш приложения от други маркери.
Не можеш да инсталираш кракнати приложения.
Няма руут достъп(titanium backup, lucky patcher и т.н.)

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#95

(2018-12-05, 19:03:48)ivo98 написа:  И какво може да се прави повече на Андроид което не може на IOS ? Като изключим лаунчери, иконки и прочие.

Ти сериозно ли?

Това че си ползваш терминала както апле са ти задали не означава че трябва да принизяваш андроид до нивото на някви иконки и лаунчери Wink

Sent from my LG-D802
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • pockobg
Цитирай
#96

(2018-12-05, 19:40:10)extremee13 написа:  Не можеш да премахнеш рекламите.
Не можеш да инсталираш приложения от други маркери.
Не можеш да инсталираш кракнати приложения.
Няма руут достъп(titanium backup, lucky patcher и т.н.)

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk


От изброеното, може да се направи всичко.
Цитирай
#97

(2018-12-05, 19:03:48)ivo98 написа:  И какво може да се прави повече на Андроид което не може на IOS ? Като изключим лаунчери, иконки и прочие.

Сами по себе си лаунчерите и темите не са никак малка причина също .... Пъвите внасят допълнителни опции за удобства, а вторите ...все пак аз си обличам различни дрехи. Не бих носел само бели тениски например. 

Tемата не е за Андроид vs iOS нали? А и човека вече е избрал Андроид и съответно устройство, но не се уважава избора му, а iOS фенове го нападат като рояк раздразнени пчелички в Андроид форум Big Grin . В този ред на мисли ... XS нали има 2 СИМ карти Big Grin, но работи само за  тези оператори. И да иска да се получат работите с iOS ...няма какво да предложат.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#98

(2018-12-06, 10:26:09)pockobg написа:  В този ред на мисли ... XS нали има 2 СИМ карти Big Grin, но работи само за  тези оператори. И да иска да се получат работите с iOS ...няма какво да предложат.

Само, че версията за Китай е с физически 2 слота за 2 nano SIM карти, а за извън пределите на Китай вече са с e-sim, за която говориш.
Сега ще предполагаш, че само от Китай можеш да си ги вземеш, но има online магазини, които ги продават тук в България: ЦЪК.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#99

Знам, но нали не сме в Китай Smile

Не знаех обаче, че китайски айфони могат да се закупят в БГ. Е не бих си купил апарат точно от тези 2 магазина, но щом има внос си е +. Преполагам гаранцията ще важи и тук? А как работят някой да знае? А бях чел някъде, че докато се говори по едната карта то другата директно препраща към гласова поща?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Аз ползвам Мейт 20 Про вече над месец и съм доста доволен от телефона.Батерия,камера,бързина,всичко е топ.Но ако не ти се дават толкова пари,ако съм на твое място бих взел S9+,цена/качество е най-доброто от изброените.Лично аз скоро не бих се върнал на Самсунг,не защото са лоши телефони,а поради това че имах всички галаксита от първото до S8(без S5) и ми се повръща от тях,като ги видя.

Samsung Galaxy S----->Samsung Galaxy S II----->[h]HTC One M8[/h]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)