Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Iphone Xs vs Iphone Xr vs Samsung S9+ vs Huawei mate 20 pro

Хора, благодаря много за мненията. Още не съм взел телефона от толкова чудене, но утре ще трябва вече да поръчвам ,защото по неволя на съдбата си прецаках сегашния и ми трябва вече спешно. Сега започнах да се чудя най-много между S9 и S9+ и а9, какво ще кажете по въпроса ? Знам ,че S-ките са флагман серия, но като гледам характеристиките на телефоните ми се струва ,че а9 е с по-добри такива ? Вие как мислите по въпроса?

Също така ясно ми е ,че S9+ е с по-добри характеристики ,но струва ли си да давам повечето пари ,ще се усеща ли до толкова разликата?
Цитирай
Аксесоари

S9+ е избора. А9 ще си остане среден клас въпреки че има радио и по добра батерия.

Sent from my LM-G710
Цитирай

ОК, но заслужават ли си повечето пари на + повече от s9. И също така при S9 камерата не е ли пак такава автоматично да се разширява блендата и да се затваря както на по-големияя?
Цитирай

По-голям дисплей,повече рам памет,втора камера,по-голяма батерия.Дали си заслужава?Колко е в момента разликата?Да,заслужава си.Затова и аз избрах plus-a.Единствено ако искаш по-копактен размер не взимай plus-a.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

(2018-12-17, 21:46:22)007 написа:  По-голям дисплей,повече рам памет,втора камера,по-голяма батерия.Дали си заслужава?Колко е в момента разликата?Да,заслужава си.Затова и аз избрах plus-a.Единствено ако искаш по-копактен размер не взимай plus-a.

Нямам проблемо относно размера на телефона. Иначе разликата ми е около 200 -200лв между двата като цена. 
На теб колко ти изкарва батерията иначе и от колко време го ползваш ?
Цитирай

Аз го имам от 3 месеца,Батерията е добре,но пак зависи.Игри не съм играл на него.Нормална употреба 6 часа плюс.Изкарвал съм и 7 часа.Стенбая е много добър.Прави ми впечетление че само видео ако гледаш държи много.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

(2018-12-17, 22:37:19)007 написа:  Аз го имам от 3 месеца,Батерията е добре,но пак зависи.Игри не съм играл на него.Нормална употреба 6 часа плюс.Изкарвал съм и 7 часа.Стенбая е много добър.Прави ми впечетление че само видео ако гледаш държи много.

6 часа при нормална употреба ? Тази батерия не държи ли поне цял ден или ден и половина даже?
Цитирай

Това с батерията е много относително. Разликата между добър обхват на Wi-Fi и мобилни данни навън на висока яркост може да е двойна като SoT. А и зависи колко време общо е ползван телефона, какво е използвано, тоест зависи от всичко Smile
Цитирай

(2018-12-17, 23:29:43)bog_dan написа:  6 часа при нормална употреба ? Тази батерия не държи ли поне цял ден или ден и половина даже?

Има в предвид 6 часа екран за един ден. А на стендбай може да издържи дни.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Да,да извинявам се.6 часа и повече екран имах впредвид.Това е с всичко включено и яркост на автоматичен.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

S9+ е по-добре по много показатели,а при положение,че повечето флагмани са бързо зареждащи това със SoT не трябва ти дреме.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай

Samsung Galaxy A9 2018 е среден клас, който благодарение на реклама, кара хората да мислят, че като е с много камери- 4 е много добър телефон, но не е така, той е с чип среден клас, както и всичко останало няма нищо общо до Samsung Galaxy S9, то какво остава до Samsung Galaxy S9+, но пък мен лично ми харесва, но не си заслужава в момента.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Добре де в крайна сметка ,по-голяма батерия на с9+ не ли защото екрана е по-голям и съответно хаби повече батерия? Също ще ми обесни ли някой тази бленда, която се разширявала като зеницата на човешкото око според зависимост от светлината само при по-големия модел ли я има или и при двата модела?
Цитирай

При двата модела я има, но при + имаш оптичен зуум х2.

Sent from my LM-G710
Цитирай

(2018-12-18, 21:45:01)degman написа:  При двата модела я има, но при + имаш оптичен зуум х2.

Sent from my LM-G710

Толкова по-хубаво ли е с този оптичен зуум ? Също така относно това с батерията, какво би казал по въпроса ? Заслужава ли си да взимам по-големия телефон като цяло ?
Цитирай

Да, дисплея е по голям и има 6 гига рам и батерията. Мисля че други разлики нямат. Не като други марки още 5-6 неща.

Sent from my LM-G710
Цитирай

След толкова много чуденка и толкова много въпроси, взех S9. Някак си + е много голям и не мисля, че кой знае каква работа повече ще ми свърши от този. Мисля, че не сгреших и телефона би трябвало да си работи дълго време. Специялни благодарности към всички, които се отзовахте с мнения по темата.
Наздраве и още един път Благодаря!!!!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)