Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Апликация за хабене на интернет
#1

Здравейте, скоро минах на неограничен план за мобилни данни и сега искам да тестам колко е "НЕограничен"

Въпроса ми е - Има ли апп които да го пусна и да почва да хаби интернет докато не го спра

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
Аксесоари
#2

Правиш дисплея на телефона да не угасва. Пускаш youtube във възможно най-висока резолюция с опция автоматично да стартира следващо видео и действаш.
Друг вариант е да свалиш един торент клиент и да му наслагаш най-големите торенти които намериш да се свалят.
Цитирай
#3

Lol ...това ме разсмя истински!!! След като свърши пакета ти от ХХ GB високоскоростен интернет, ще минеш на неограничен такъв и вероятно скоростта ти ще падне до 64kb. Ако този експеримент те устройства - действай смело. Прочети си внимателно Договора!!!
И не пропускай и другата възможна опция, особено с нашите "оператори" - този нов план да не ти и отразен коректно в системата им и да получиш фактура с доста на брой цифри. Това последното е изживявано нееднократно от народонаселението ни.
Цитирай
#4

Ammm actually направих това което GhostFace каза със клиповете и бях изхабил над 200GB за месец Ноември

Сега за Декември съм изхабил само толкова

И да, наистина е неограничен


[Изображение: YkpozCC.jpg]

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

На Smart U ли си? Аз съм от една година на него, повярвай ми ограничение няма! В началото имаше беше към 2TB, пак се водеше неограничен, но сега изобщо няма ограничение.

Иначе с клипчета става бавно и е досадно, прпбвай да минеш на торенти, там истината Big Grin

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#6

Какъв е смисъла от това нещо? Колко можете при нормално ползване да изхабите?

Sent from my LG-D802
Цитирай
#7

Няма смисъл, аз не съм и пробвал, но просто знам Wink
Реално макс съм хабил 150гб, понеже нямаше нет на мястото на което бях и разчитах само на тоя, но средно зависи от месеца от 15 до към 40 гб месечен трафик

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#8

Да на Smart U съм явно наистина няма ограничения, дори има безплатни към цяла европа тоя план, и са реални минути щото говоря извън България постоянно

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)