Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Z5 Pro GT - първият смартфон със Snapdragon 855
#51

И все пак всеки нормален потребител ще си купи Самсунг, а не Хуавей, ако са на една и съща цена.
Никой да не се обижда, не го казвам АЗ, просто чета, какво хората избират.

Доста теми в "избери телефон" се питат за много много флагмани, и измежду тях е S9 Plus. в крайна сметка винаги потребителя си купува него...
И аз не умирам по Самсунг, но това си е фирма която си привлича клиенти.
По темата, и с 34гб рам да е, дойде ли Самсунг с 855 процесора, това Леново ще е забутано надолу и забравено, не всичко е характеристики, ИМЕТО говори, има име, има опит, има цена и тн.

Във всяко едно нещо по света е така.

Греенсмоук, това не е моята логика, аз си имам компания и си купувам и ползвам техните боклуци- лични причини и не ме интересува колко били продавали и колко не.
ИНАЧЕ хората винаги биха избрали утвърдените марки, това не е МОЯТА логика, това е на 90% от хората.

Пишем си за Леновото, но не очаквайте бум в пазара на смартфоните заради този модел.
За в40 няма какво да говоря, дори не го и коментират в темите, ЗАЩО, и аз не знам защо, не че ми пука.... мен камерата никога не ми е била приоритет.
Бай бай приятелSmile
Цитирай
Аксесоари
#52

Абе що никой не мрънкаше преди месец като излезе MIX 3, 10 gb или 12 все тая, ама Леновото поне има нов процесор и сензор в екрана. Външно са еднакви, обаче по микса не се плюеше а глей ся кво стана, не че не идват от едно място Smile

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на bullyboy за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#53

Трудно можеш да убедиш някого който се води по масовката!За това кой се купува,кой е най-добре е безмислено да се спори.Има хора които харесват Ейпъл,Самсунг,Хуавей и т.н.Някои гледат какво се купува (рекламира) други по-разбирщи търсят нещо спрямо изискванията си.
Хубаво е всеки да поработи поне с 4-5 марки за да може малко от малко да отсява.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk

(2018-12-22, 16:47:17)bullyboy написа:  Абе що никой не мрънкаше преди месец като излезе MIX 3, 10 gb или 12 все тая, ама Леновото поне има нов процесор и сензор в екрана. Външно са еднакви, обаче по микса не се плюеше а глей ся кво стана, не че не идват от едно място Smile

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk
Аз също не харесвам тия 10gb и при Mix 3.Искам някой от вас да каже честно телефона който ползва ,бавен ли е?Лагва ли?Някои игра нормални настройки насича ли ви ?Макар при игрите да се гледа процесор и видео...

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#54

(2018-12-22, 16:44:45)Victormihov написа:  И все пак всеки нормален потребител ще си купи Самсунг, а не Хуавей, ако са на една и съща цена.
Значи всички са ненормалници според един потребител в интернет форум, защото Huawei разбиват всички рекорди по продажби...
Браво логика 2.0 !
И 90% викаш, кога ги изчисли!?
"Πeчaлбитe нa Ѕаmѕung cтpaдaт oт paзoчapoвaщи пpoдaжби нa тeлeфoни и зaбaвянe нa тъpceнeтo нa чипoвe c пaмeт, твъpдят eĸcпepти.Heжeлaниeтo нa пoтpeбитeлитe дa пoxapчaт мнoгo пapи зa нaй-нoвитe мoдeли нa ĸoмпaниятa зaceгнa пpoдaжбитe нa нoвия й флaгмaн-Gаlаху Ѕ9."

(2018-12-22, 16:44:45)Victormihov написа:  За в40 няма какво да говоря, дори не го и коментират в темите...

И значи моментално не става за нищо  Lol Lol Lol
Браво логика 3.0 !

dateline написа:
Искам някой от вас да каже честно телефона който ползва ,бавен ли е?Лагва ли?Някои игра нормални настройки насича ли ви ?
Не.
Нито G4 ми е бавен или да ми насича,макар да е със софтуера на V30 и понякога да има леко забавяне, нито S8 Plus ми насича или е бавен, нито P20.
От телефоните за опити:
Alcatel POP 4S ми е яко бавен и насича.
LG Optimus G-много рядко.
Samsung S5 много рядко.
Samsung S7 Edge-никога.
Цитирай
#55

LG V40 има смехотворна батерия, не е с олед екран и най-важното - не е разпространен. И това си е проблем на LG, не на клиентите.

Къде в БГ можеш да си купиш V40?

А и с цена 900$...
Цитирай
#56

зеленпушек, знаех, че ще се засегнеш затова и спирам.
Не съм казал че в40 за нищо не става, казах, че пак ще избера с9 плюс пред него, както и повечето хора, разгледай темите какво спориш лично с мен, аз дори не ползвам СамсунгSmile
И ДА, масово се купува Самсунг и Епъл.... какво да правим така е.
Няма да пиша повече в тази тема, че някой хора доста се засягат, а не ми е това целта и то въобще.
Цитирай
#57

(2018-12-22, 17:38:23)Victormihov написа:  зеленпушек, знаех, че ще се засегнеш... 
Някой хора доста се засягат, а не ми е това целта и то въобще.

Да, хич не ти беше цел, ама въобще Big Grin Big Grin Big Grin

(2018-12-22, 17:24:05)johny написа:  LG V40 има смехотворна батерия, не е с олед екран...

Ей го следващия...

1. 3300 mAh батерия на V40 срещу 3000 на S9 и 2700 на Iphone X ! 
2. Не само ИМА OLED екран, но и е с по-висока резолюция от на S9 и Iphone X.

Не знам колко е смехотворен LG V40, но единственото смехотворно нещо тук е мнението ти.
И най-важното-не се усещаш даже какви ги драскаш!
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#58

(2018-12-22, 17:56:17)greensmoke7777 написа:  Да, хич не ти беше цел, ама въобще Big Grin Big Grin Big Grin


Ако, някого съм засегнал, му поднасям най-искрени извинения.
Лека вечер колеги.
Цитирай
#59

Сбъркал съм го с тоя на G7, той беше с лцд.

Но да - батерията е тревожно малка. То си личи и по тестовете им. Мен самсунгите не ме интересуват с какви батерии са, моя телефон е с 4000mAh, а като размери е по-малък от V40. И държи брутално.

И пак - НЕ се предлага телефонът тук.
Цитирай
#60

V40 си е доста над флагманите , като почнем дизайн,камера и хардуер.Проблема е,че също като Пикселите у нас не се предлага все още.
А това за батерията , са пълни глупости!Кой ти гледа батерията ако телефона е оптимизиран,Самсунг също не се славят с батериите си но ги купуват нали?


Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#61

Гледа батерията този, който го използва наистина. Екранът, процесорът и модемът си искат тяхното, останалото са глупости от квартала.

Който си ползва телефона за 2-3 мейла, малко ало ало и 2 песни, може и да му стигне. Аз съм по цял ден навън, на мобилни данни и пълна яркост на екрана. Това LG в такъв случай ще направи 2-3 часа SoT и ще изгасне.
Цитирай
#62

(2018-12-22, 19:28:54)johny написа:  Гледа батерията този, който го използва наистина. Екранът, процесорът и модемът си искат тяхното, останалото са глупости от квартала.

Който си ползва телефона за 2-3 мейла, малко ало ало и 2 песни, може и да му стигне. Аз съм по цял ден навън, на мобилни данни и пълна яркост на екрана. Това LG в такъв случай ще направи 2-3 часа SoT и ще изгасне.
Аз съм с 2700mah и правя 5,5 часа Sot без включени режими saver&adaptive.Някои други правят 6-7 но с 4000 ,реално ако погледнеш едните ползват евтини Lcd нискоенергийни процесори докато другите ползват Oled&Amoled с по-мощни процесори.
Та според теб кое е по-добре?А да и с fast charge си пълниш за час телефона....и always on display.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#63

Проблема не е, че са го пуснали с толкова gb Ram, а че това е маркетингов трик, и заблуждават, и това 1 iPhone го доказва, който е с 2gb Ram. Но това е Android и повечето gb винаги са плюс, и това с комбинация с прилична цена е супер. Но ще видим какво ще стане.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#64

Аз с моя докарвам комбинирано WiFi с мобилни до 10 часа SoT, но ако жулиш само на мобилни и на пълна яркост, ще говорим друго. Телефона ми е с процесор като производителност между SD835 И 845 + OLED екран.

Иначе - какво ви дреме на вас дали е маркетингов трик? Да си правят каквото искат, докато нямате намерение да купувате, не знам защо ви бърка в здравето.

Аз пък се надявам някак да се отръскат и да пуснат нещо хубаво - всеки нов флагман на ниска цена, ще кара хората да се замислят дали си струват високите цени на Apple, Samsung и Huawei.
Цитирай
#65

Ми ако щеш за 50лв да го пуснат,няма да спрат хората да купуват Ейпъл,Хуавей,Самсунг!Даже в последните години е на мода колкото по-скъпо толкова повече се връзват.Факт е,че у нас средния доход е под нивото на белите държави за сметка на операторите.Да не напиша големи проценти,но примерно колко потребителя у нас притежават скъпите флагмани като Хуавей,Самсунг и Айфон и то по какъв начин? Естествено на изплащане към оператор или кредит,няма да се впускам само,че в тази тема.Просто показвам колко "заблудени" хора има и се мятат на скъпото, рекламираното та дори и 8 г. деца с телефони за 1000лв!!!
Шаоми затова владее друг пазар на по-бедните - Индия ,защото в САЩ ,Германия ,Англия та дори и Италия масово се купуват само скъпи "марки".

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#66

Абе щом се купува Pocophone, има бъдеще за такива опити. Хем даже операторите не го предлагат. Иначе тук в БГ щяха да отхапят доста от баницата на големите.
Цитирай
#67

Lenovo Z5 Pro Gt: 

 
Цитирай
#68

Много минуси му се насъбраха вече. Смешно е камерата да няма дори и цифрова стабилизация. Но, така или иначе, ще се купува заради чипа.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#69

Lenovo Z5 Pro GT SD855 версия с 12GB RAM се появи на Geekbench: 
[Изображение: e090a3c9adeabaab155923fb750b6f8c-full.jpg] 
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#70

Днec в Kитaй cтapтиpaxa пpoдaжбитe нa cмapтфoнa Lеnоvо Z5 Рrо GТ -  пъpвият флaгмaн нa пaзapa с чипсет Ѕnарdrаgоn 855. Maлĸo пpeди нaчaлoтo нa пpoдaжбитe, бpoят нa пpeдвapитeлнитe пopъчĸи зa зaĸyпyвaнeтo нa тeлeфoнa дocтигнa 220 000. A пъpвaтa пapтидa Lеnоvо Z5 Рrо GТ бe paзпpoдaдeнa caмo зa 22 ceĸyнди.

[Изображение: f42d0fe7f5b91faed7dd2408f3a57873-full.png] 
Източник: >>>>>>

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)