Темата е заключена
Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30 / P30 Pro - слухове и коментари

(2019-02-04, 18:08:51)divna написа:  Приемственост в дизайна с P20 pro, и доста по-красиво от четворката на Mate 20 pro.

За мен по-красиво от на Мейта няма разположени тройни камери!

Huawei P 40 Pro    Angel
Аксесоари

Spigen чрез своите кейсове разкрива допълнителна информация за Р30 и Р30 Pro. P30 ще има тройна основна камера, докато при P30 Pro тя ще е четворна. Дисплеят най-вероятно ще е с капковиден notch.
  
.jpg (1)gsmarena_001.jpg Размер: 14.56 KB  Сваляния: 59
 
.jpg gsmarena_007.jpg Размер: 77.04 KB  Сваляния: 60

POCO F5 12/256 GB





[-] 2 потребители изказват благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • divna, doktorra

Ще бъдат представени в края на март в ПарижИзточник =>


[Изображение: gsmarena_002.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!

Да вземат да ги пуснат тия камери от горе до долу и да се свърши, грозно ми е това.

Е, тогава ще започне втора редичка  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • chorave

Радващо е, че моделите ще бъдат с капковиден ноч. Изглежда симетрично и по-малко натоварващо за окото, отколкото дупка в дисплея.


Според мен запазва визията на серията и изглежда много по-добре от модел на друга марка, който се чака да бъде представен след около две седмици.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 3 потребители изказват благодарност на maktub19 за това мнение:
  • cinizam, doktorra, milenvn

Това е добре, че всеки си следва собствената линия, вместо да се купира постоянно. А това с тоя ноч, от  една страна е по-добре за тях, защото не предприемат рискове, като на Samsung.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Тази подредба на камерите изобщо не ми харесва. В сравнение с това, подредбата при Самсунг С10 е доста по-добра.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Нормално... Играят на сигурно. До вчера ги знаеха само в Китай Big Grin една грешна стъпка и може да си заминат както се появиха.

Не прави така, че ще те нападнат. Иначе камерата и на мене на Samsung ми по-харесва, но всеки си има предпочитания.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

(2019-02-07, 20:25:43)mefistoreyon написа:  До вчера ги знаеха само в Китай Big Grin една грешна стъпка и може да си заминат както се появиха.

Това вчера ще да е било доста отдавна. От години продават изключително успешно в Европа, задминаха и Apple на глобално ниво с над 200 милиона смартфона за миналата година. Всичко това без да имат достъп до американския пазар!


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • gurcayy

(2019-02-07, 20:25:43)mefistoreyon написа:  Нормално... Играят на сигурно. До вчера ги знаеха само в Китай Big Grin една грешна стъпка и може да си заминат както се появиха.
Забавно мнение, което не си струва да се коментира. Да наречеш компания, която от години е на пазара и се развива стремглаво, компания, предлагаща чудесни устройства позната "от вчера" е наистина смешно.



Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

(2019-02-07, 20:30:08)hazART написа:  Big Grin Big Grin Big Grin не прави така, че ще те нападнат. Иначе камерата и на мене на Samsung ми по-харесва, но всеки си има предпочитания.
Да нападат, аз държа на бой
На мен иначе камерата на пиксел ми допада най много. На Samsung селфито не ме кефи, не ,че много си правя се ама...... Huawei също се справят прилично в тази насока. Аз съм си го казвал даже =] Ако следващия ми телефон не е Samsung, най-вероятно ще е Huawei. Стига да не се наакват много със забраните....Бяха забранили отключването на bootloader a с което според мен губят доста фенове. Говори се и ,че ще блокират инсталирането на други лаунчъри....

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

(2019-02-07, 20:38:20)maktub19 написа:  Забавно мнение, което не си струва да се коментира.



Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Като не си струва, що си го коментирал? То всъщност беше цитат от новина която се въртя преди няколко месеца.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

(2019-02-07, 20:43:09)mefistoreyon написа:  Да нападат, аз държа на бой
На мен иначе камерата на пиксел ми допада най много. На Samsung селфито не ме кефи, не ,че много си правя се ама...... Huawei също се справят прилично в тази насока. Аз съм си го казвал даже =] Ако следващия ми телефон не е Samsung, най-вероятно ще е Huawei. Стига да не се наакват много със забраните....Бяха забранили отключването на bootloader a с което според мен губят доста фенове. Говори се и ,че ще блокират инсталирането на други лаунчъри....

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

Като не си струва, що си го коментирал? То всъщност беше цитат от новина която се въртя преди няколко месеца.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Ами защото в последния момент реших да напиша два реда. Харесвай или не каквото си искаш. Интересно ми стана от къде е цитираната ' новина", относно разпознаваемостта на Huawei. Както и да е.


Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

Huawei P30 ще бъде представен в края на март в Париж, а не на MWC 2019: 

[Изображение: 2af558d6b29869a78efb0f0e6d298544-full.jpg] 
Източник: >>>>>

 

Кейсове за P30 и Р30 pro кейс на Spigen.

[Изображение: Huawei-P30-Pro-Case-Liquid-Crystal.jpg]

[Изображение: Huawei-P30-Pro-Case-Wallet-S.jpg]

[Изображение: Huawei-P30-Case-Rugged-Armor.jpg]

[Изображение: Huawei-P30-Pro-Case-Liquid-Crystal-1.jpg]

[Изображение: Huawei-P30-Pro-Case-Rugged-Armor.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!

Блех, и тук са се изакали дизайнерите с тия камери. И при самсунг, и при тия са ужас.

Абе кво става напоследък, къде остана чувството за естетика, за какво им плащат на тия дизайнери??? Ужас са тия камери така.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

(2019-02-08, 13:30:18)johny написа:  Блех, и тук са се изакали дизайнерите с тия камери. И при самсунг, и при тия са ужас.

Абе кво става напоследък, къде остана чувството за естетика, за какво им плащат на тия дизайнери??? Ужас са тия камери така.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

И на мен не ми харесва...Мисля ,че идеата е цялата предна част на телефона да се заема от екрана,но.... Надявам се и ,че тази мода до година,две ще отшуми  Big Grin

Достатъчно китайци изскочиха с идеи да няма ночове и дупки, а тук още виждаме такива в топ флагмани..

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Както обикновено, форумът е пълен с критични мнения на  нереализирани и неоценени дизайнери - естети! Smile)

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

А на теб, реализирания естет, харесват ли ти? Ти май-си падаше по котлоните на мейт 20 про. Форума е пълен с фенчета, а не с нереализирани естети.

1916 

(2019-02-08, 21:07:53)milss написа:  А на теб, реализирания естет, харесват ли ти? Ти май-си падаше по котлоните на мейт 20 про. Форума е пълен с фенчета, а не с нереализирани естети.
Няколко поста по нагоре съм написал какво мисля по въпроса! И да, определено съм съгласен, че форумът е пълен с фенчета, които драскат във всевъзможни теми, но рядко в тази на модела апарат, които притежават.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

Каква трябва да е подредбата, колеги коментиращи? По една камера в четирите ъгъла? Когато не е изправен телефона, камерите са 3/4 последователни, наредени хоризонтално. Huawei са решили, че наподобява снимането с фотоапарат. Имаше го в предното поколение, има го и тук. Запазен е и градиентния оттенък на гърба. Според мен е красиво, а и ми харесва тази приемственост. По-красиви са от на Mate 20.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • divna

На който не му харесва си взима Pixel Smile с 1 камера се постига същото качество, че и по-добро. Количеството и качеството са две различни понятия...
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)