Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет при избор на телефон
#26

(2018-12-19, 00:10:53)tiesto_pld написа:  Искаш да кажеш хуавей....

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Това ако е адейватно мнениее Big Grin

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на bullyboy за това мнение:
  • stivenkar
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-12-19, 19:00:41)vaskojj написа:  Нещо започваме да плюем безразборно и да объркваме човека.
Ако няма да давате разумни съвети, поне недейте да хейтите.

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk



Прав си колкото и да търсих по темите се повтарят същите неща без да се поясни защо трябва да се бяга от lite или да се вземе xiomi.
Добре от huawei серията honor 7x или нещо друго има ли читаво.
С xiomi не съм имал дори досег и съм леко скиптично настроен .
Цитирай
#28

(2018-12-19, 19:39:24)bullyboy написа:  Това ако е адейватно мнениее Big Grin

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk
Ми адекватно е в отговор!Адекватно е във всякъв параграф!Хуавей нямат опонент нито по хардуер нито камера в цена еднаква на Шаоми.Ако мислиш обратното,дай факти,но не пиши без да си чел,щракайки просто из клавиатурата за отчитане на пост!

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk

(2018-12-19, 19:41:38)DangerM написа:  Прав си колкото и да търсих по темите се повтарят същите неща без да се поясни защо трябва да се бяга от lite или да се вземе xiomi.
Добре от huawei серията honor 7x или нещо друго има ли читаво.
С xiomi не съм имал дори досег и съм леко скиптично настроен .
Защото за тия пари за тоя Лайт,взимаш по-добра машина.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#29

Ами незнам какво да те посъветвам...?
От Lite серията на Huawei според мен си заслужава единствено P20 Lite. От там на сетне нямам препоръка. Послушай ме и вземи ако ти е по джоба разбира се Nokia 7 Plus или Nokia 7.1
За около 400-450 лева можеш да намериш Нов от оператор или втора ръка. Иначе ако тези пари са ти горница, те съветвам да си вземеш нещо от средния клас на Xiaomi и съм сигурен, че ще си доволен. Добри камери при снимки на светло и добре работещи като цяло.Не на последно място слагам и ъпдейтите, които и при Nokia и при Xiaomi ще са налични през следващите 2-3 години понеже са с Android One ( повечето ).
Успех
(2018-12-19, 19:41:38)DangerM написа:  Прав си колкото и да търсих по темите се повтарят същите неща без да се поясни защо трябва да се бяга от lite или да се вземе xiomi.
Добре от huawei серията honor 7x или нещо друго има ли читаво.
С xiomi не съм имал дори досег и съм леко скиптично настроен .

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#30

tiesto_pld , пич явно имаш некви комплекси. Писа че в щатите масово си хвърляли галакситата и минавали на пиксели, сега казваш че xiaomi-тата имат по добри камери от huawei, все четеш най-достоверните статий и ревюта, а ние останалите сме заблудени. Ми в ръцете ми е миналогодишния флагман на xiaomi, та имам поглед кви снимки прави. Стига с тия цени си оправдавал компромисите при камерите. Да си оправят камерите и да вдигнат цените и те. Тазгодишния флагман mi 8 снима като среден клас телефон, за кво говориме , все чакат хората да го оправят ама нье.

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#31

(2018-12-19, 20:04:32)bullyboy написа:  tiesto_pld , пич явно имаш некви комплекси. Писа че в щатите масово си хвърляли галакситата и минавали на пиксели, сега казваш че xiaomi-тата имат по добри камери от huawei, все четеш най-достоверните статий и ревюта, а ние останалите сме заблудени. Ми в ръцете ми е миналогодишния флагман на xiaomi, та имам поглед кви снимки прави. Стига с тия цени си оправдавал компромисите при камерите. Да си оправят камерите и да вдигнат цените и те. Тазгодишния флагман mi 8 снима като среден клас телефон, за кво говориме , все чакат хората да го оправят ама нье.

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk
"Пич" такива като в теб в форума са много,много пишат малко знаят.Пишеш ,че ползваш флагман на Шаоми,от подписа ти не виждам такъв нито от миналата година или приемаш ,че Микс 2 е флагман?То тогава да сложим и Ми 6,Ми Нот 3....
Това,че Ми 8 има проблем с камерата е на софтуерни ниво,и когато го фикснат такива като теб които са плюли по бранда ще почнат да пеят друга песен.Аз пиша защото постоянно боравят с различни марки и знам възможностите,знам дали за тия пари има по-добро или не,чисто от търговска гледна точка.
След като пишеш глупости за Ми 8 ,дай ми алтернатива на марката Хуавей койтов диапазон 700-800 има по-добра камера.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#32

Honor 10. На светлинни години от mi8. Лично ползвани.
Цитирай
#33

(2018-12-19, 20:55:03)skiman написа:  Honor 10. На светлинни години от mi8. Лично ползвани.
С кое?Нито батерия,нито хардуер,нито камера!

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#34

Facepalm1 Bu хващал ли си в ръка honor-a? Или пак си чел приказки под шипковия храст?
Цитирай
#35

И просветли кой е флагмана на xiaomi през миналата 2017, че може да е някой извънземен модел дето не сме го чували ...

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#36

(2018-12-19, 20:50:30)tiesto_pld написа:  "Пич" такива като в теб в форума са много,много пишат малко знаят.Пишеш ,че ползваш флагман на Шаоми,от подписа ти не виждам такъв нито от миналата година или приемаш ,че Микс 2 е флагман?То тогава да сложим и Ми 6,Ми Нот 3....
Това,че Ми 8 има проблем с камерата е на софтуерни ниво,и когато го фикснат такива като теб които са плюли по бранда ще почнат да пеят друга песен.Аз пиша защото постоянно боравят с различни марки и знам възможностите,знам дали за тия пари има по-добро или не,чисто от търговска гледна точка.
След като пишеш глупости за Ми 8 ,дай ми алтернатива на марката Хуавей койтов диапазон 700-800 има по-добра камера.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Абсолютно съм съгласен. И да Ви кажа честно аз използвам Mi8 вече доста време и съм супер доволен и от камерата и от апарата като цяло. Имам и използвам и iPhone X и мога да кажа, че откакто съм взел Mi8-цата, iPhone-а не съм го включвал. Не искам да се изхвърлям в сравнения но този телефон наистина е супер. Може би има някакви проблеми в камерите и снимките но при мен такива няма. Единствения телефон, който аз съм видял да прави по добри(и то е малко относително) е Pixel 2 и 2XL. Аз незнам какво търси човек при снимане с телефон. Ако някой се мисли за фотограф и има такива претенции е излишен в този форум.
Лека вечер на всички

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#37

Honor не съм хващал не съм и чел гледам параметрите . За камера търся нещо за тези пари да не е по зле от p8 lite който ползвам сега .
Цитирай
#38

Предполагам, че всичко което вземеш ще е по-добро от P8 lite

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#39

(2018-12-19, 21:43:55)bullyboy написа:  И просветли кой е флагмана на xiaomi през миналата 2017, че може да е някой извънземен модел дето не сме го чували ...

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk
Ми ако четеш,аз ти го написах.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#40

Да всички параметрите са х2 основно исках да разбера от към камера другите как се представят
Цитирай
#41

Redmi Note 5/6 батерия,камера,хардуер всичко за парите си струва.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#42

В Техноград вече се продава Huawei P Smart 2019 за 469лв
Според мен е много по-добър избор от P20 lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)