Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор нa телефон до 600-700 лв
#26

(2019-01-06, 19:19:07)vaskojj написа:  Приятелю...?
Защо се впускаш в хейт коментари.Ако искаш да помогнеш на човека, добре.Ако не, не се излагай със смешни писаници.Нещо нямаш подпис та да видим какъв невероятен телефон ползваш.Човека си търси нещо прилично, и за парите, които може да даде иска най-доброто.Друг е въпроса, че явно само си дращим.
Междо другото аз ползвам Mi8, и мога да ти кажа, че камерата не е прилична а е много по-добра от голяма част от флагманите, които струват торба пари.
И не на последно място не трябва да забравяме, че това са просто телефони.Ако някой си мисли, че ще стане професионален фотограф с телефона си, много се лъже.Снимаме си семействата и се радваме на спомените.За това са телефоните.Извини ме ако съм те засегнал.
Поздрави на всички

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
И за де не бъда голословен, ето една снима направена от мен преди секунди...[Изображение: a86409273ca93a02c14793875ff7deeb.jpg]

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
Аксесоари
#27

(2019-01-06, 19:30:21)tasmaniec написа:  От година съм с него,най-доброто от всички изброени, и от тазгодишните флагмани!Перфектна камера,дори и след година трудно някой от флагманите може да е задмине.Не гледам сайтове за сравнения,не им вярвам.Сравнявал съм ги с телефони на мой познати,самсунг 9+ ,айфон 8 и XP,хюавей мате 10 про.Да стар модел ,но си заслужава всеки лев.
https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefo...368497033/
https://photos.app.goo.gl/fTgGZCMLStYneoSc6

Предвид това, че са посочени G6 и P10, той е с тях и много добра опция. 
Остава само човека да си избере кое му допада повече.
Със сигуност е по-добре да вземе бивш флагман, отколкото среден клас, дори и да снима много добре за цената си.
Цитирай
#28

Виждате ли, снима скапано, оцветил е цялата снимка в бяло.
Хич не ми гу фали.
Цитирай
#29

(2019-01-06, 10:23:22)Victormihov написа:  Браво за рекламата, евала.
Само ми обясни как се вързва ips екран и "хубава" камера, като му предлагаш този Ми8 с тази умряла камера.
Иначе си супер, признавам те.
----
сега ще кажеш- не е умряла камера, много си му е хубава... да да знаемеSmile

към автора:
зем си пиксел, щом искаш камера, ма там са Амолед екраните.

Ммм камерата е същата със тая на моя телефон така че Big Grin

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#30

Кой ве? S9+ със Mi8 ли? Стига си приказвал глупости, не ти прилягаSmile))))))
Цитирай
#31

Към автора- по-добре заложи на нещо от тази година, а не модели, излезнали преди 2 години- актуализация на софтуера посмъртно няма да видиш, а за 2019та година дизайнът им вече изглежда бая остарял. Според мен се насочи към xiaomi pocophone, nokia 7 plus, huawei mate 20 lite. Pocophone за тия пари се доказа като телефона с най-добър хардуер- камерата ти няма да е като на samsung galaxy s9 plus, note 9, mate 20 pro, но за тази цена е повече от задоволителна. Няма нужда от спорове, защото за тия пари все на някой от моделите нещо ще му липсва- дали хардуер, дали камера, дали батерия.

От изборените, които си дал в началото, p10 е най-добре, но ми се струва нелогично да се вземе морално остарял телефон.
Цитирай
#32

Лг Г6 е избора за камера. Ама пък е леко аутлет. Няма да имаш ъпдейти на Андроид. Той сигурно и 9 няма да получи. За Ксиаоми и камера - забрави. Ама се намира вече и Г7 за ок. 600лв по онлайн магазините. Xz1 го има за 500 в Технополис или Техномаркет. Това в супер сделка. Сони са много редовни с ъпдейтите. Снапдрагон 835 е Звяр. И много си оправиха камерите напоследък.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#33

За Сони камера - да.
Ама да ми ги хвалите Шиаоми, не го правете, стават, но са далеч от другите фирми.
Иначе са хубавки телефончета, но камерста си куца.
Цитирай
#34

Всички марки използват почти едни и същи части-процесори snapdragon, камери на сони и т.н., ама в крайна сметка xiaomi предлага същото почти на половин цена, отколкото други телефони. В тоя смисъл да не хвалим huawei също защото са китайци? Според мен вече lg е яко извън пазара, след като се о*раха със софтуерната си поддръжка, качествените си материали и бъговете. А за huawei флагманите им все някви дефекти имат първите партиди. Така че не робувайте на марки и т.н.. Това, че нещо е по-евтино, не значи, че е по-скапано. Pocophone е със snapdragon 845, adreno 630, 6 gb рам, 4000 mha батерия и ако се поинтересувате, ще видите, че камерата е съвсем прилична, пък вие предлагайте някви модели на човека от миналата ера... Sony xz1 с 2700 батерия...боже. сигурно трябва да си носи акумулатор с него.
Цитирай
#35

(2019-01-06, 22:35:56)Victormihov написа:  Кой ве? S9+ със Mi8 ли? Стига си приказвал глупости, не ти прилягаSmile))))))


Да за S9+ говора, даже във някои случеи Mi 8 цата биеше.

И не е като да е моя телефон дефектен щото имаше и S9 до мен и него направо го смазваше

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#36

(2019-01-07, 09:58:42)the7one написа:  Sony xz1 с 2700 батерия...боже. сигурно трябва да си носи акумулатор с него.

Не е задължително, ако е добре оптимизиран
Ето ти пример с 2600mAh батерия на Moto Z
След заряд без проблем се правят по 6ч SOT

[Изображение: y6a7Z1p.jpg]

Трябва да се отбележи, че Moto Z е с по-голяма резолюция на екрана и
по-енергонеефективен процесор спрямо XZ1
Така че на Sony XZ1 ще му е достатъчна тази батерия
Цитирай
#37

Объркващо стана тук, някои казват Mi a2, други LG g6 и P10. Гледам ревютата в gsmarena и оттам избрах тези модели, в началото се спрях на P10 но май има някакви оплаквания че се огъва малко лесно корпуса? От lg G6 тука в форума в раздела за модела имаше мнения, че камерата му не била много добра, иначе като корпус излиза здрав.
Xiaomi mi a2 в нета му сравняват камерата с тези на висок клас телефони и я изкарват много добра (и през нощта), в ревюто в gsmarena също има добри отзиви за камерата, само ми направи впечатление че снинкмите през деня (тези с охлюва на тревата) изглеждат по размазани като се приближат от другите модели, и от на mi 6 също, както и това че при видео има пулсация на фокуса (май повече при ниска осветеност).
Цитирай
#38

(2019-01-07, 14:50:25)winrae написа:  Объркващо стана тук, някои казват Mi a2, други LG g6 и P10. Гледам ревютата в gsmarena и оттам избрах тези модели, в началото се спрях на P10 но май има някакви оплаквания че се огъва малко лесно корпуса ? От lg G6 тука в форума в раздела за имаше мнения че камерата му ме била много добра, иначе като корпус излиза здрав.
Xiaomi mi a2 в нета му сравняват камерата с тези на висок клас телефони и я изкарват много добра (и през нощта), в ревюто в gsmarena също има добри отзиви за камерата, само ми направи впечатление че снинкмите през деня (тези с охлюва на тревата) изглеждат по размазани като се приближат от другите модели, и от на mi 6 също, както и това че при видео има пулсация на фокуса (май повече при ниска осветенест).
Пулсация на автофокуса при mi a2 има при снимане в режим 60fps.при 30fps е почти незабележимо, да не кажа че напълно липсва

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#39

Ето снимка,към автора на темата.Снимката е без светкавица,на авто режим.Другата е през деня,естествено.[Изображение: a4aa898eb65cfab9d98a99df012f29d4.jpg][Изображение: d0ea0592f4565e7bf221a342760b54bc.jpg]

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на nikiberk89 за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#40

На снимките презентиращи камерата на LG G6,
качеството на изображенията е меко казано зле.
Предполагам се дължи на някакво компресиране на изображението.

Най-добре качвайте линк към некомпресирано изображение!
Така не може да се добие реална представа.
Цитирай
#41

(2019-01-07, 14:50:25)winrae написа:  Объркващо стана тук, някои казват Mi a2, други LG g6 и P10. Гледам ревютата в gsmarena и оттам избрах тези модели, в началото се спрях на P10 но май има някакви оплаквания че се огъва малко лесно корпуса? От lg G6 тука в форума в раздела за модела имаше мнения, че камерата му не била много добра, иначе като корпус излиза здрав.
Xiaomi mi a2 в нета му сравняват камерата с тези на висок клас телефони и я изкарват много добра (и през нощта), в ревюто в gsmarena също има добри отзиви за камерата, само ми направи впечатление че снинкмите през деня (тези с охлюва на тревата) изглеждат по размазани като се приближат от другите модели, и от на mi 6 също, както и това че при видео има пулсация на фокуса (май повече при ниска осветеност).

Все с нещо ще трябва да направиш компромис. Искаш телефон, който да снима добре, предлагат ти се миналогодишни флагмани, защото новите са доста над бюджета. Аз бих избрал нещо ново, среден клас. Заради по-новия софтуер, заради поддръжката и заради дизайна. Само заради камерата не бих си купил 2-3-годишен смартфон с рамки от всички страни. Виж Mate 20 Lite. Стабилен е отвсякъде, но имай предвид, че няма да снима и да е бърз колкото нов флагман.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#42

Няма да те агитирам към марки и модели, само ще кажа, че да си купиш G6 (модел на вече две години, с процесор на три години) през 2019 ще е престъпление Smile
Цитирай
#43

(2019-01-07, 18:36:15)HERUS написа:  Аз бих избрал нещо ново, среден клас

Флагманите са си флагмани дори и 1-2 години по-стари от новият среден клас.
На една и съща цена, а понякога средният клас е и по-скъп,
аз не бих се поколебал за стар флагман, който ми допада
Обикновено флагманите са с 1 година по-дълга поддръжка от средният клас
и така флагман от миналата година се изравнява по подръжка със средният клас от тази година
Цитирай
#44

(2019-01-07, 19:10:28)solo5 написа:  Флагманите са си флагмани дори и 1-2 години по-стари от новият среден клас.
На една и съща цена, а понякога средният клас е и по-скъп,
аз не бих се поколебал за стар флагман, който ми допада
Обикновено флагманите са с 1 година по-дълга поддръжка от средният клас
и така флагман от миналата година се изравнява по подръжка със средният клас от тази година

Избирам телефони, които са с поне 2 години поддръжка. Но тук не става въпрос за мен и теб. Естествено, че се изравнява, ама виж какви модели се предложиха. Говорим за модели от началото на 2017-та, дори от 2016-та година...със съвсем различни характеристики и дизайн. Вече сме 2019-та. Струва ли си да даде пари за нещо на 2 години, с цел да го ползва още 2, примерно?

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#45

Колега, остави ги тези мастъри и фенове, и ентусиасти и какви ли още не. Вземи си Ми8 и после ще ме търсиш да почерпиш.
[-] 2 потребители изказват благодарност на jeff1980 за това мнение:
  • NikolayBUL, Victormihov
Цитирай
#46

Г6 е супер телефон във всичко без камерата.

Samsung S23+
Цитирай
#47

Точно за Xiaomi Mi8, в класацията на DxOMark телефона е на 5-то място, редом до Samsung Galaxy S9+, еднакви точки получават. Та не ми говорете, че от към камери били зле. Вярно е това твърдение, но наполовина. Мъчат се хората да оправят и това. Има го в Алиекспрес за 640 лв +45 лв доставка. Точно в диапазона на автора, 6 рам, 128 ром, единствено дето е с амолед екран. Другия ти вариант е Huawei P20, P20 pro, но там отиваш на друга цена. Вече ако се намери с договор към оператор по-евтино. Което ме съмнява...

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#48

@s_l_a_d_u_r_ не се впрягай, този Victormihov е рядко срещан прост хейтър, нищо не разбира, нищо не е виждал на живо, само хейти.
[-] 1 потребител изказва благодарност на joring за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#49

Mi MIX 2s не е ли също опция? Много добра камера, НЯМА нотч, изключителен дизай, керамика, актуален хардуер...
Цитирай
#50

Единственият минус на Mix 2s е предната камера, но цента му е над 700лв.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)