Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7/Note 7 Pro с 48 MP камера- покупка, магазини и цени

Meрси! Свършихме работа. Изпратиха вътрешни спешни съобщения до продавачите. Да видим дали ще хванат декиш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
Аксесоари

Радвам се. Некоректните магазини трябва да се притискат и наказват, а коректните- да се окуражават и подкрепят!


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • onyx_82
Цитирай

Здравейте,виждам че се копуват  4/64 и 6/64. 128/4 е прекалено скъп за парите си или не си струва покупката?Кое е за предпочитане?4 или 6 RAM?Не съм много в час с андроида.Мисля да пазарувам от тук:
https://www.ebay.co.uk/itm/Xiaomi-Redmi-...fe4c5e1798
Цитирай

Зависи от начина на използване. Ако го товариш с много АПП-ове 4 дори 6 ГБ. Ако си го ползваш нормално 3 са достатъчни. Ако смяташ да го ползваш по дълго време е по- добре 4 ГБ . Самата операционна система също ще иска повечко след време.

Тука говоря za RAM. ROM-a ти си преценяваш колко искаш.
Цитирай

Предвид че маркова микро СД карта 128гб струва около 35лв, не си заслужава версията 4/128гб, освен ако не ползваш 2 СИМ карти и държиш на много памет, но тогава вероятно ще избереш друг модел ;-)
Според мен най-търсената модификация е логично е 4/64, след това 6/64 и 3/32, и накрая 4/128.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай

6gb и с това процесорче много няма смисъл.
Цитирай

Колкото повече, толкова повече... Smile ,това в кръга на шегата, но пък във всяка шега има и доза истина, а процесор-чето не е върха на сладоледа, но пък е доста добре като производителност.
Цитирай

(2019-03-28, 09:19:39)delikanli написа:  Преди минути си купих от Eternal Team в АлиЕкспрес Global Version Redmi Note 7 4GB 64GB за 180 долара! Тъкмо бях решил да си поръчам от Fantacy, но като видях, че в Етернъл е с 30 долара по евтино, изобщо не се замислих:

https://****/2Wubduw

Накрая преди поръчката добавете промо код: LUCKY9, за да получите 10 долара отстъпка!

Ще Ви държа в течение със статуса за поръчката ми  Cool

[Изображение: Z3VnBCU.png]

Пратката ми вече е в София (статус: 1900 РСЦ СОФИЯ Пратката е получена) и се надявам утре да пристигне.

Иначе миналата година, пак по същото време бях си поръчал телефон от същия магазин, но пристигна чак на 5.05.2018, даже се наложи лично да отида до пощата, за да не чакам до 08.05. заради Гергьовден Tongue
Цитирай

Колеги, бихте ли споделили тук в БГ от финансова гледна точка къде е най изгодно да се купи телефона, да е с глобална версия и гаранцията да е сигурна.
Цитирай

От днес телефона най-после е добавен на страницата на дистрибутора Солитрон. Официалната крайна цена във България е 430 лв. за версията с 4/64 ГБ. Очаквайте скоро появата му в техно магазините и мобилните оператори: https://solytron.bg/product/xiaomi-Smart...e3275fee44


Цитирай

Добавям +1 негативно мнение към Mi Global Store. Вече 6ти ден не са ми изпратили телефона. Писах им няколко пъти, като най-накрая преди няколко часа ми отговориха, че ще изпратят телефона скоро.. Колко скоро, никой не знае .. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на kot0ff за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Китайците празнуваха последните няколко дни, вероятно е имало и съобщение
Цитирай

(2019-04-09, 21:13:18)kot0ff написа:  Добавям +1 негативно мнение към Mi Global Store. Вече 6ти ден не са ми изпратили телефона.

Благодаря за отзива колега. Имам същите негативни впечатления от този магазин. Преди един месец ми изпратиха телефона чак на 10-тия ден от поръчката, като междувременно не отговориха на нито едно мое съобщение относно забавянето...

Важно е да се пише за тези неща, за да може в бъдеще да избягваме тези некоректни магазини. За щастие има достатъчно оферти в Алиекспрес от други, работещи коректно магазини!


Цитирай

Благодаря за отговорите.
Цитирай

След два дни водене на кореспонденция и мърморене със служителите от Али, днес ми изпратиха поръчката. Имат 50 оплаквания за този магазин. Чувствам се все едно ми пращат Mi 10. Нещо нечувано Rofl_mini
Цитирай

Mi Global store винаги са ми изпращали поръчките след около 7-10 дни. За мен не са от бързите търговци, но пък иначе са коректни, при молба за отключване на буутлоудера винаги са го правили.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай

@milenvn, @esil2, Относно Solytron и оторизирания им сервиз Булграм. Работя със Solytron служебно, коректни са, но не мога да не споделя тук мненията на клиентите на Булграм:

https://www.google.com/search?client=fir...6b3a18a3,1,,,
Цитирай

Такива оплаквания съм чувал за всеки един сервиз в България. Да не ви разправям за големите техно вериги, там е някакъв ужас и не можеш да си подбереш съдомиялната примерно под ръка и да отидеш в друг сервиз, както с телефона.

Във България не може да се разчита на истинско гаранционно обслужване, както в нормалните страни. Това го знаят много хора. Затова винаги съм съветвал да се пренебрегва листа хартия, наречен "гаранция" и да се пазарува онлайн на възможно най-добрата цена. Ако се наложи да си ремонтирате телефона и си платите, пак ще ви е много по-изгодно! Да не говорим колко много неща не се покриват от "гаранцията", като счупване на екрана при изпускане- най-честата причина за ремонт в последните години от моите приятели и познати.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай

Тези от Български пощи са много зле. В алито съм написал пощенски код Х, а от разпределителния център са го пратили в клон У. Видях го на сайта и се обадих на У, казаха, че го върнали обратно на разпределително-сортировъчния център, които пък утре щели да го пратят на коректния клон Х. И двата клона са в Младост.

Въобще, не искам да го коментирам. А когато им се обадих, едва ли не ми се скараха, защото рано или късно щял съм да получа пратката. Мисля, да пусна жалба до Български пощи.
Цитирай

Глас в пустиня, но е правилния начин. Ако си разбрал името на нелюбезния служител задължително го включи в жалбата. Така след 5-6 жалби може и да получи мъмрене, ако изобщо някой чете тези жалби.
Цитирай

За един месец 1млн бройки,от двата модела,евала на ксиаоми
Цитирай

(2019-04-11, 08:28:10)Kiridedra написа:  За един месец 1млн бройки,от двата модела,евала на ксиаоми

Тази бройка е само за Индия, глобално са доста повече продажбите.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Телефона вече е наличен в Технополис, като за днес и следващите 2 дни има отстъпка от 10 % и цената е 395 лв. за 4/64 ГБ: https://www.technopolis.bg/bg/Mobile-pho...E/p/579396

[Изображение: 26149051.jpg]


Много добра цена, която обезсмисля покупката от Китай. Получавате телефона веднага от магазина или с безплатна доставка и сигурна 2 годишна гаранция!


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • suffer
Цитирай

330 срещу 395 лв изобщо не зле 65 лв за 2 години гаранция , но има хора като мен например, които са нямали никакви проблеми за повече от 2 години с тази марка и биха изчакал за по добра оферта.

Офертата обаче не е за подценяване, чак след 2-3 месеца смятам ще се среща по често на тези нива.
Цитирай

(2019-04-11, 13:06:28)milenvn написа:  Телефона вече е наличен в Технополис, като за днес и следващите 2 дни има отстъпка от 10 % и цената е 395 лв. за 4/64 ГБ: https://www.technopolis.bg/bg/Mobile-pho...E/p/579396

[Изображение: 26149051.jpg]


Много добра цена, която обезсмисля покупката от Китай. Получавате телефона веднага от магазина или с безплатна доставка и сигурна 2 годишна гаранция!

Мале тия от технополис ще ме накарат да отида да си го купя нищо че съм повече от доволен от сегашния си Note 5 с повече от година ползване. Сглобката му как е според вас (притежателите), това стъкло малко ме плаши спрямо алуминия до сега. Изчетох доста ревюта но ме интересува на живо как е. Дали си струва ъпгрейда според вас?

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)