Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7/Note 7 Pro с 48 MP камера- покупка, магазини и цени

Ето този търся

https://youtu.be/NGrcGCNf13k

https://youtu.be/wlEmehExKJw
Цитирай
Аксесоари

Заповядай
https://goldway.aliexpress.com/store/gro...2247.1_1_6
Цитирай

Благодаря, но това е китайската версия, с китайско зарядно, китайски РОМ и с китайски надписи.

Обърнете внимание на телефоните от клипчето, че са с европейско зарядно, надписи на английски, а не на китайски и с Глобален РОМ - на първото клипче човека влиза в информация за телефона и версията на андроид се вижда, че е Global Stable. Така, че индийския вариант е всъщност глобална версия, но просто не се предлага глобално. Лошото е, че не намирам да се продава никъде, освен в индийските сайтове.
Цитирай

Няма да намериш Про с Европейско зарядно. В Али има само китайска версия.
Цитирай

мен това не би ме спрял-преходник за зарядно + капчица лепило струва 1 лев.флашване с глобален и напред.аз чакам да изкарат 4/64 и да купя,че 6 рам ми е в тотален излишък
Цитирай

Мен също не ме спира, аз досега само китайски версии съм ползвал, включително и Ми 6Х, който е само китайски. Просто ми поомръзна да се занимавам и ми беше чудно дали отнякъде може да се вземе. Иначе аз бих му сложил ЕУ-то.
Цитирай

Не е ясно ако на китайска версия на Редми Ноут 7 Про му флашнеш индийска-глобална дали няма да го брикнеш дори и с отключен буутлоудър. - аналогично на Редми 6 про.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай

Имаше едни такива планове,че китайското да не може да става глобален,надявам се да не го реализират скоро.
Цитирай

Искам да попитам дали ако поръчам от али експрес  телефона като дойде ще дължа мито или ддс ,да не ме карат да ходя до митницата да си го вземам .Има ли значение дали с dhl или със обикновенна поща ?
Цитирай

С обикновена поща винаги има риск от митница. Не голям, но все пак. Ако искаш да си сигурен, поръчваш с DHL, задължително с опцията DHL/EU express! Обикновено струва 27 долара допълнително.


Цитирай

(2019-04-15, 22:44:44)Nestta написа:  Искам да попитам дали ако поръчам от али експрес  телефона като дойде ще дължа мито или ддс ,да не ме карат да ходя до митницата да си го вземам .Има ли значение дали с dhl или със обикновенна поща ?
Да, има значение.  Ако искаш с DHL и без такси тук, поръчай си от този търговец - цък

 
Цитирай

Даже има отделен раздел и тема по въпроса:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=96164
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=96166
Цитирай

Аз моя го купих тук https://www.smartphonesbg.com/mobilni-te...irect_link
Не е глобална версия, но засега не намирам разлика от глобалната, защото не разбирам, със сигурност има разлика, но се ъпдейтна до нова стабилна!

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай

Има ли други езици освен китайски и английски?
Цитирай

Някой намира ли 4/64 7про някъде да се поръчва
Цитирай

Алиекспрес   ,освен ако не търсиш в БГ brosbg.com


   Едит  :  4 ГБ версия никъде не срещам , но има 6/64  ТУК
Цитирай

Обаче в ибей пише SD660, няма да е PRO.
Цитирай

От www.ebay.com Директно копирано, пише едно и също за двете версии 6/128 и 6/64 - само цените са различни.

6.3” 19.5:9 Water Drop Screen, 48MP+5MP Dual AI Cameras
>CPU ---------- Snapdragon 675 Octa Core CPU (Adreno 612 GPU)
>Screen ------- 6.3-inch 2340x1080p FHD+ 19.5:9 409 PPI Full Screen
>RAM+ROM -- 6GB + 128GB (Support 128GB TF Card, VFat Format Only )
>Camera ------ 48MP+5MP AI Dual Rear Cameras, 13MP Front Camera
>Battery ------ 3900mAh(Min) - 4000mAh(Typ), Support Quick Charge 4.0
>OS ------------ MIUI, China Version, Only Have Chinese and English Language Now
Цитирай

Ако някой си търси Xiaomi Redmi Note 7 Pro - 6GB/128GB оттук - цък

 
Цитирай

Егасии ибея,6/64 е на цената на 6/128 в алито
Цитирай

Затова всички пазаруват от Али-то
Цитирай

И аз да се оплача, поръчах Редми 7 Ноте от Ми Глобал, вече 8-ми ден, нито го пращат нито нищо.
0 комуникация, не знам какво да правя.
То докато го чакам да го пратят, цената на телефона падна с 20$.
Знам, че е най-лесно да им тегля майните, но телефона ми трябва, пълни мизерници.
Милен казва, че не са му отговаряли на съобщенията 5-6 дни, при мен не отговарят въобще...
Преди това бях пак поръчал Редми Ноте 7 и пак така 10 дни нищо- цената падна- дадох му Cancel и поръчах на по-ниската цена.
Сега нито го пращат, нито пък отменят поръчката, банката взе парите 2 пъти, а телефон няма...

Вече мисля, че не си струва да се поръчва отвън.

Всеки съвет ще ми е от ползва, като цяло съм вдигнал ръце... съобщения им пиша всеки ден, но все едно си чатя със себе си.
(като цяло мисля, да чакам 38-40дни докато автоматично ми върнат парите и това е, защото както гледам няма никаква светлина в тунела).

Не искам да ви давам наклон, но който мисли, да поръчва от Ми Глобал, му препоръчвам да не го прави.



****Преди време пак беше така с Ми Микс 3, чаках 2 седмици да го пратят и накрая им теглих майните и въобще не си го и купих, то мерака ми мина.
Цитирай

Добре де, повторил си една и съща грешка и очакваш друг резултат ли? За този магазин са писали и други. 

Аз си поръчах от Eternal team и пристигна за 10 дни.
Цитирай

Някои поръчвал ли е от goldway ?
Цитирай

(2019-04-21, 12:28:31)Victormihov написа:  И аз да се оплача, поръчах от Ми Глобал, вече 8-ми ден, нито го пращат нито нищо.

Милен казва, че не са му отговаряли на съобщенията 5-6 дни, при мен не отговарят въобще...

Да, както вече казах, тези ми влязоха в личният черен списък. НЕ ПОРЪЧВАЙТЕ от тях!!! Бавят поръчките по 10 дни, не отговарят въобще на съобщенията...

Пиши на чата на Алиекспрес, за да се оплачеш- от прозорчето- Need help?  Най-бързият начин да си вземеш парите- канселирай, след това възстанови ордера и дай пак кенсъл- излиза най-горе нова причина- искам си веднага парите. Маркираш и тогава връщат в рамките на 3 дни след получаване на съобщението, че искането е одобрено.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Wild bear
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)