Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7/Note 7 Pro с 48 MP камера- покупка, магазини и цени

В техно*лис е намален онлайн на 379лв. Поръчах един за майка ми, дано и хареса. Само да попитам някой знае ли дали идва с кейс в комплекта? До колкото разбрах трябва да е Global Version, но за кейс не разбрах.
Цитирай
Аксесоари

Вчера пристигна един за подарък. Червен. Глобална версия. Имаше прозрачен силиконов протектор за гърба в кутията.
[-] 1 потребител изказва благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • Simeon24
Цитирай

... който е толкова простоватичък, че за човек с елементарни изисквания е за боклука. Колкото да се отчетат.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2019-07-31, 09:34:39)Simeon24 написа:  В техно*лис е намален онлайн на 379лв. Поръчах един за майка ми, дано и хареса. Само да попитам някой знае ли дали идва с кейс в комплекта? До колкото разбрах трябва да е Global Version, но за кейс не разбрах.
На жената като взехме розовия имаше прозрачен кейс в комплекта .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

В класацията на най-продаваните телефони на старият континент Xiaomi  влиза с летящ старт. Тазгодишният лидер в средният клас- Редми Ноте 7, първият телефон с 48 MP сензор, застава на трето място по продажби в цяла Европа, с 2 милиона бройки за второто тримесечие на 2019 г.:


[Изображение: 27531903.jpg]


Още инфо за успехите на Xiaomi в Европа: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1576335


Цитирай

Междувременно Емаг предлагат Редми Ноте 7 с 13 % отстъпка в рамките на своята промоция. Така цената пада от 380 на 330 лв. Остават още 15 часа от промоцията, през които можете да поръчате модела. Използвайте кода- lucky13:

https://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-redm...pace-Black


Цитирай

https://www.amazon.de/Xiaomi-Smartphone-...230&sr=8-4

Redmi Note 7
169,85 € с безплатна доставка

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

В smartphones.bg предлагат про с китайска версия и глобален ром и адаптер за зарядното за 480 лв
Цитирай

bobiwan написа:В smartphones.bg предлагат про с китайска версия и глобален ром и адаптер за зарядното за 480 лв
Много са,на мен преди 2месеца ми легна 440 от китай с днл,а сега е на 330+доставка около 370лв
Цитирай

А работи ли с бг мрежите и като цяло всичко директно от кутията вадиш и ползваш като глобалните версии на ноут 7?
Цитирай

bobiwan написа:А работи ли с бг мрежите и като цяло всичко директно от кутията вадиш и ползваш като глобалните версии на ноут 7?
Да за сега нямам никакви проблеми,кутията е запечатана ако е с китайския ром,могат да ти сложат и европейски ако искаш ти,тогава ще е отворена,вече над 2месеца си го ползвам с китайския ром,идват си ъпдейти доволен съм
Цитирай

(2019-09-16, 17:46:46)bobiwan написа:  В smartphones.bg предлагат про с китайска версия и глобален ром и адаптер за зарядното за 480 лв
Аз вчера им се обаждах, не свалят цената и си го поръчах от Mi Global Store на 237 долара с DHL от Mi Global Store, по вчерашния курс бяха 422 лв. Това е с гаранция, че няма да отиде на митница, което би ми струвало към 80 - 90 лв и разкарването. На който му се рискува може да го вземе с нормална доставка, но не ми се чакаше. Продавача днес ще го шипне, свърза се с мен. Поръчах и един Nillkin гумен калъф, който вече е изпратен. Последните дни четох за Redmi Note 7 Pro, Honor X8 и Galaxy A40S, модела на Xiaomi определено ги превъзхожда. Само не знам батерията дали ще ми хареса, имам трети Ulefone Power и ми харесваше да го зареждам на три дни. Колко реално издържа? Игри не играя, говоря много, ръчкане, данни, Wi-Fi и блутуут са винаги включени.
Цитирай

(2019-09-18, 05:10:38)dragozow написа:  Аз вчера им се обаждах, не свалят цената и си го поръчах от Mi Global Store на 237 долара с DHL от Mi Global Store, по вчерашния курс бяха 422 лв. Това е с гаранция, че няма да отиде на митница, което би ми струвало към 80 - 90 лв и разкарването. На който му се рискува може да го вземе с нормална доставка, но не ми се чакаше. Продавача днес ще го шипне, свърза се с мен. Поръчах и един Nillkin гумен калъф, който вече е изпратен. Последните дни четох за Redmi Note 7 Pro, Honor X8 и Galaxy A40S, модела на Xiaomi определено ги превъзхожда. Само не знам батерията дали ще ми хареса, имам трети Ulefone Power и ми харесваше да го зареждам на три дни. Колко реално издържа? Игри не играя, говоря много, ръчкане, данни, Wi-Fi и блутуут са винаги включени.
Oт mi global store мисля, че не е включен адаптер за зараждане(от Голдуей пише, че е всключен)?
Цитирай

Имам глобална версия черен, 4/64 неразличим от нов. Ако някой има желания да ми пише на ЛС.
Цитирай

(2019-09-18, 11:25:48)bobiwan написа:  Oт mi global store мисля, че не е включен адаптер за зараждане(от Голдуей пише, че е всключен)?
Аз им писах за EU plug, но в коментарите пише, че продавача се съобразява и изпраща подходящ според страната. Има над 400 коментара, четох до някъде и се отказах.
Цитирай

Колеги, колко реално издържа батерията на Redmi Note 7 Pro.
Цитирай

Това никой не може да каже,има много фактори които влият на батерията.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай

Това ми е ясно, например при постоянно включени данни, блутуут, Wi-Fi без да играя игри, с ръчкане 2 - 3 часа на ден ще изкара ли два дни? Питам, защото имам трети Ulefone Power и съм свикнал да го зареждам на три дни. Преди имах Redmi Note 2 и го зареждах всеки ден. Твоят колко изкарва?
Цитирай

Твърдо ще изкара 2 дни без игри. Аз правя до 8 часа дисплей на wifi.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай

Супер, моя гледам са го шипнали и след седмица ще е тук.
Цитирай

Моля за мнение от компетентните в този форум и такива, които вече са купили Redmi Note 7 Pro от български търговци (особено от долните два).
Надявам се мога да посоча от къде гледам:
1. https://www.smartphonesbg.com/mobilni-te...irect_link
2. https://mobisector.com/xiaomi-redmi-note...b-smartfon

И от двете места ми твърдят, че телефона идва с глобален ром инсталиран от китайците и че ще си има всичко, както глобалната версия. Менюта, ъпдейти, приложения, плей стор и няма да имам никакви проблеми с ползването му.

Вече доста време се чудя и тъй като ще ми е първия xiaomi не искам да сбъркам в избора. Моля за съвет.

Redmi Note 7, 4/128, Glob vers
Цитирай

Не се чуди скачай смело,че докато се чудиш ще излезе ново редми и ще почнеш да се чудиш за него.Телефона е супер,препоръчвам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на димъро за това мнение:
  • Arpad M
Цитирай

Мойта батерия кара в зависимост как го ползвам,но 2дена е най-малко,най-много 4дена но само ало и тук там малко социална мрежа,имам таблет и с него си джуркам през деня а тел по рядко,4дж ми е включено постоянно,но другите като жпс,блутут и разни други само ако ми трябват
Колегата който пита,да взима тел няма да сбърка с избора,аз съм супер доволен от телефончето,уникално е на тази цена,успех с покупката
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kiridedra за това мнение:
  • Arpad M
Цитирай

Да направим есенен преглед на цените на Redmi Note 7. Модела продължава да се купува като топъл хляб, заради безспорните си качества. И така:

Xiaomi Redmi Note 7, 4/64 GB- 160 долара или към 280 лв. в момента:

https://www.aliexpress.com/item/40000582...b370064fea

Xiaomi Redmi Note 7, 4/128 GB- 185 долара или към 325 лв.:

https://www.aliexpress.com/item/32979959...b370064fea


Цитирай

160$ ми се струва доста пресолена цена. Преди 4-5 месеца го бях купувал на такава цена. Оттогава извадиха доста по-нови модели.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)