Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

О, супер. Ще ходя слагам и аз, че тая китайска версия ме дразним ?
Цитирай
Аксесоари
#52

Нямам време за ревю но xiaomi.eu е супер за момента.

Вечния бетатестер!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marcus за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#53

Имам проблем. След като флашнах китайската версия на miui 11, ми се изтри custom recovery-то. Сега не мога да го сложа обратно. Дали Miui има някаква защита, че не може да захапе. Флашвам с адб рековърито, обаче при команда за рестарт в рековъри телефона все едно забива и стои на fastboot режим. Трябва да го рестартирам ръчно. След, което отказва да се буутне в рековъри. Трябва да го буутна нормално, да стартира андроид, че чак тогава да го буутна в рековъри, което е това на miui. Гледам в чуждите форуми и другите имат такива проблеми, обаче не намирам решение. Пробвах и с XiaomiTool да флашна, пак същата работа.
Цитирай
#54

Aко си с China dev Опитай следното
Settings - apps - manage apps - permission - allow root access - слагаш отметката и ако мине всичко вече ще си с руут.
След това инсталираш Flashify или TWRP manager и през него флашваш нужното рекавъри.
Но китайски ром за мен е добре да се ползва със стоково рекавъри.
Ако ще го ползваш с къстъм по-добре сложи xiaomi.EU
Цитирай
#55

(2019-09-28, 10:19:28)suffer написа:  Aко си с China dev Опитай следното
Settings - apps - manage apps - permission - allow root access - слагаш отметката и ако мине всичко вече ще си с руут.
След това инсталираш Flashify или TWRP manager и през него флашваш нужното рекавъри.
Но китайски ром за мен е добре да се ползва със стоково рекавъри.
Ако ще  го ползваш с къстъм по-добре сложи xiaomi.EU
Да, това ми е идеята. Искам да сложа къстъм рековърито, за да сложа xiaomi.eu. Ако има друг начин да се сложи, моя да ме открехнете, че пробвах какво ли не вече.
Цитирай
#56

Ако гореописаното не става опитай с xiaomitool v2
Цитирай
#57

Флашнах TWRP ,после и miui_MIMAX2_9.9.26_88732c2073_7.1.zip и телефона зацикли на Xiaomi логото ?
Май поизбързах с флашовете Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#58

Мисля, че първо се иска format data през recovery-то
Цитирай
#59

И това направих но пак си седи на логото  Xiaomi

Някой с Xiaomi Mi Max 2 със същият проблем?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#60

Може да е от twrp.
Иначе намери по-стар фастбуут и го остави да се ъпдейтне сам до последната версия. Или направо слагай xiaomi.eu (ако има)
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#61

(2019-09-29, 08:37:23)suffer написа:  Може да е от twrp.
Иначе намери по-стар фастбуут и го остави да се ъпдейтне сам до последната версия. Или направо слагай xiaomi.eu (ако има)


Играх си часове наред и нищо.

Не можах да го инсталирам.Ще чакам официялните ъпдейти .
Отказвам се Rolleyes

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#62

(2019-09-28, 22:48:32)suffer написа:  Ако гореописаното не става опитай с xiaomitool v2
Пробвах всичко. Когато поискам да руут-на ми излиза грешка, че с тази версия на miui опита е неуспешен и да чакам ъпдейт. След това пробвах с xiaomitool v2, неуспех и там. Първо пробвах директно да ми сложи xiaomi.eu. Излезе грешка, че не може да буутне в recovery (какъвто всъщност е проблема ми). След това, опитах да флашна само рековъри. Обаче, стигна до там, където стигам и аз ръчно, излезе , че ще рестаритра е twrp и излезе success на екрана, обаче телефона си стои в fastboot режим. Не знам вече какво да пробвам. Има хора, които предлагат след като флашна ръчно да рестартирам в twrp, а не от конзолата с fastboot boot recovery xx.img, обаче и така не става. От моите опити само веднъж захапа рековърито, обаче се наложи да рестртирам, защото ми  беше криптирало паметта, където ми беше рома  Bu После го сложих чак на сд картата. Ще пробвам пак и пак, ще пиша ако успея.
Цитирай
#63

Пробвай това TWRP, има версия за инсталация от ПЦ със стъпки ( GUI ли му викаха) . Стартираш руския или английския .bat файл.
http://4pda.ru/forum/index.php?s=&showto...p=74891148
Пише, че няма нужда от формат на DATA и изключване на шифроването.

А тук има още един куп TWRP-та:
http://4pda.ru/forum/index.php?act=findp...68143064-5
Цитирай
#64

Върни се на MIUI 10

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#65

(2019-09-30, 00:59:05)BGDropche написа:  Върни се на MIUI 10
По кой начин ?

(2019-09-30, 00:59:05)BGDropche написа:  Върни се на MIUI 10
По кой начин ?
Цитирай
#66

С fastboot rom и MiFlash.

        [Изображение: androidbg.png]             
[-] 1 потребител изказва благодарност на Friz за това мнение:
  • nedko1999
Цитирай
#67

Разпространението на глобалната версия на MIUI 11 е настрочено за 16 октомври.

[Изображение: a682fcd28de9b0506a999a86beba8b17-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Compare, niksanvn
Цитирай
#68

Смартфоните на Xiaomi започнаха да получават MIUI 11. През следващите няколко дни трябва да пристигне съответният ъпдейт за:

Mi 9 SE
Mi MIX 2
Mi MIX 2S
Mi 8
Redmi Note 7
Redmi Note 7 Pro
Redmi 7
Redmi K20

До двe ceдмици актуализацията тpябвa дa ce пoяви и в Eвpoпa. Тoвa нe e бeтa вepcиятa oт 27 ceптeмвpи, a cтaбилнa ĸoмпилaция нa МІUІ 11. Трябва да си уточни, че товa нe e глoбaлнaтa вepcия нa МІUІ 11, ĸoятo тpябвa дa бъдe пpeдcтaвeнa нa 16 oĸтoмвpи c излизaнeтo нa Rеdmі Nоtе 8 Рrо. Cпopeд GіzmоСhіnа, Хіаоmі възнaмepявa дa oбнoви oбщo oĸoлo 50 cвoи мoдeлa cмapтфoни: https://www.gizmochina.com/2019/10/10/xi...-in-china/

 
Цитирай
#69

(2019-10-11, 19:29:49)NoMaD написа:  Смартфоните на Xiaomi започнаха да получават MIUI 11. През следващите няколко дни трябва да пристигне съответният ъпдейт за:

Mi 9 SE
Mi MIX 2
Mi MIX 2S
Mi 8
Redmi Note 7
Redmi Note 7 Pro
Redmi 7
Redmi K20

До двe ceдмици актуализацията тpябвa дa ce пoяви и в Eвpoпa. Тoвa нe e бeтa вepcиятa oт 27 ceптeмвpи, a cтaбилнa ĸoмпилaция нa МІUІ 11. Трябва да си уточни, че товa нe e глoбaлнaтa вepcия нa МІUІ 11, ĸoятo тpябвa дa бъдe пpeдcтaвeнa нa 16 oĸтoмвpи c излизaнeтo нa Rеdmі Nоtе 8 Рrо. Cпopeд GіzmоСhіnа, Хіаоmі възнaмepявa дa oбнoви oбщo oĸoлo 50 cвoи мoдeлa cмapтфoни: https://www.gizmochina.com/2019/10/10/xi...-in-china/
Моя нот7 про вече е с 11ката,тел е с китайска версия,всичко мина без проблем със сваляне и инсталиране,ще видим как се държи,макар,че го ползвам повечето за ало ало и браузване,и не го ровя толкова по самото меню
Цитирай
#70

MIUI 11 - Пълен обзор

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Arpad M, sokkoban
Цитирай
#71

Всички версии на MIUI 11 за всички Xiaomi и Redmi смартфони на едно място: https://www.igeekphone.com/official-xiao...mi-phones/

 
Цитирай
#72

А някой да знае кога може да очакваме актуализации?
Всичките им устройства, които са с MIUI 11 са все още V 11.0.x. Разбирам обстановката, но нали глобъл версиите се поддържаха от индийци?
Че този MIUI 11 ок, но е непълен, а като гледам MIUI 11.1 има доста подобрения и нови неща. Да не говорим, че някои телефони не са получили актуализации от ноември/декември месец.
Цитирай
#73

Индийците пишат върху китайския ром все пак. Не го билдват от нулата
Цитирай
#74

Да, просто видях, че има 11.2 бета (xiaomi eu), а те се базираха на китайската версия доколкото си спомням.
Цитирай
#75

Да. На китайската седмична, която е поне месец по-напред. Така че е нормално още да е 11.0.х.х стабилната
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)