Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MI Air Purifier 2; 2S; 2H; 3C - серия пречистватели на въздуха от Xiaomi
#76

Аз си взех 2H за 170 лв чисто нов, запечатан, от някакъв в олх. Вече 2 седмици го ползвам, доволен съм.

Sent from my HD1900 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
Аксесоари
#77

(2020-09-26, 22:18:24)whitehart написа:  Аз си взех 2H за 170 лв чисто нов, запечатан, от някакъв в олх. 

Дейвствително има такава обява в олx, цената е много добра. Ще я намерите, като изпишете името на пречиствателя в сайта на олx. За София лично предаване, за страната Еконт или Спиди. Без гаранция, но за тази цена е супер оферта.


Цитирай
#78

През зимно време и като въздуха е повече замърсен много добре би се отразило, а лятото как го ползвате? Вкъщи въобще не се затварят прозорците като е топло и има ли смисъл да работи като постоянно въздуха се сменяSmile Филтъра при нормална употреба на колко време се сменя? Взех за 134 долара 3H от Али.
Цитирай
#79

Лятно време не го пускам, няма смисъл. Филтъра го следиш през МиХоум, много е относително това, където го питаш.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#80

(2020-11-12, 14:22:00)alexbg67 написа:  Лятно време не го пускам, няма смисъл. Филтъра го следиш през МиХоум, много е относително това, където го питаш.

Да и аз предположих, че няма смисъл да работи, щом постоянно е отворено, само филтъра да замърсявамSmile
Цитирай
#81

Здравейте, 
3 H модела ефективен ли е към алергия за домашни любимци.

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай
#82

Здрасти, по-скоро не. Можеш да си купиш антибактериален филтър за него, който ще намали ефекта от домашните любимци, но няма да подтисне алергията Wink

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#83

(2020-12-03, 11:19:13)stenlius написа:  Здрасти, по-скоро не. Можеш да си купиш антибактериален филтър за него, който ще намали ефекта от домашните любимци, но няма да подтисне алергията Wink

Бях се навил да го взимам за празниците.  Sad
Има ли някой който върши работа или всички са само рекламен трик? 

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай
#84

Това място на дивана, дали е подходящо за пречиствателя? На пода все някой го рита, трябва да го вдигам като пускам робота и затова го наместих тамSmile От всяка страна има място за да влиза въздуха, който чисти. Разлика почти няма в стойностите на пода и на дивана, местих го да видя дали има значение. Вие как мислите?
Цитирай
#85

Изискването е да има 20см от всяка страна.

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
Цитирай
#86

Отзад са само капандури... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#87

Мерси. Ще го преместя Smile
Цитирай
#88

Новият модел пречиствател Xiaomi Mijia Mi Air Purifier 3C е вече наличен в Aliexpress с безплатна доставка за 7 дни с куриер без митница директно до вратата ви с куриер от добре познатият ни полски склад Smile  Дори има над 13 отзива на доволни купувачи от България и общо 280 до момента!!

https://www.aliexpress.com/item/10050017...2e0eElZoXY

[Изображение: 33149814.jpg]

Доколкото виждам, единствената разлика с 2H/3H моделите е, че този няма OLED дисплей. За сметка на това всичко е на екрана на телефона ви, има интеграция с гласовите асистенти Alexa и Гугъл и цената е само 109 долара/ 177 лв.!!


Цитирай
#89

Разликата освен дисплеят е, че 3H е по-мощен и става за малко по-голямо помещение. 3C е по-слабичък и е за малки стаи/спални. Възможно е да има и разлика в сензора както при 2H, но това не го пише никъде и някой трябва да го разглоби и проучи.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#90

Имам един проблем с 3H и ще се радвам някой ако даде насоки как да го реша.
След последния ъпдейт дисплея спря да работи. Не показва нищо, само зеленият кръг свети когато е включен пречиствателя.
На телефона в приложението се вижда информацията, но ме дразни, че дисплея спря да работи. Проблема възникна веднага след ъпдейта, т.е. причината е ъпдейта, не вярвам да е съвпадение и да се е развалил случайно точно след като си наля новият фърмуер.
Ресет не помага.
Из нет-а не успявам да намеря решение. Имам бегъл спомен, че един колега тук или в друг форум беше споделил същото, но не откривам кой беше, за да го питам дали е намерил решение.
Един ден просто имаше нотификация, че има ъпдейт и аз го пуснах да си се обновява. Чак като привърши и дисплея спря да работи се сетих, че не съм го ъпдейтвал дълго време именно заради оплакванията на колегата, но вече бе късно.
Ако някой има решение или идея как да процедирам (има гаранция, но ще се занимавам с нея в краен случай) ще съм благодарен да сподели.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#91

(2021-01-30, 09:53:12)stenlius написа:  Разликата освен дисплеят е, че 3H е по-мощен и става за малко по-голямо помещение. 3C е по-слабичък и е за малки стаи/спални. Възможно е да има и разлика в сензора както при 2H, но това не го пише никъде и някой трябва да го разглоби и проучи.
От фиидбеците гледам снимки ,че турбината на 3C е като на 3H , разликата в обработвания обем е минимална , филтъра е като на 3H ( черната хепа)  , така че остава сензора , но мисля че в предвид цената няма алтернатива за наще Бг джобове , явно ще е един от топ изборите за момента. 
Имам 3H , сега чакам и 3C .... така че на по-късен етап ще видим

Относно колегата с проблема и към всички , научете се че за техника която работи не се ъпдейтва защото стават пробеми в над 50% от случаите. 
Наскоро без да искам цъкнах ъпдейт на смарт радиатора ми и вече няма управление с последната версия на ми хоум апа , смъкнах няколко версии назад и всичко работи. 
Работи ли , не ъпдейтвайте за да няма главоболия!
[-] 1 потребител изказва благодарност на sharkybg за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#92

Здравейте, от къде си купувате филтрите за пречиствателните. За София става дума.

П.П. Aliexpress отпада, първо не ми се чака толкова време и второ най-евтиния е 45лв. Тук е 60

Sent from my M2007J17G using Tapatalk

CAT B15
Цитирай
#93

https://www.emag.bg/filtyr-xiaomi-mi-ant...nario_ID=4 В общи линии са си скъпа необходимост.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#94

https://www.jarcomputers.com/Xiaomi/Ovla...ef=product

Xiaomi MiMax 2
Xiaomi MiMax 3
Xiaomi Redmi Note 9S
Poco F2 Pro
Цитирай
#95

В ситител е по-евтино и може да ползвате още няколко лв отстъпка с код 359GSM
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • doxr, milss, ronnie72
Цитирай
#96

Не ми се занимава с куриери. Взех си го лично от Xiaomi shop в Надежда. Взех зеленият за 55лв. да видим ще има ли разлика. Досега бях с този който си върви с пречиствателя.

Sent from my M2007J17G using Tapatalk

CAT B15
Цитирай
#97

(2021-02-14, 10:05:06)alexbg67 написа:  https://www.emag.bg/filtyr-xiaomi-mi-ant...nario_ID=4 В общи линии са си скъпа необходимост.

Благодаря за линка! Цената е много добра- само 48 лв. и може да се вземе от магазина на Емаг в мол Сердика център, София, като така не плащате 5 лв. за доставка, а същевременно взимате продукта веднага!! Досега не съм виждал по-добра цена в България, обикновено около 60 лв. вървят!!


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • Be6i4, suffer, Wild bear
Цитирай
#98

Някои знае ли, проблем ли е да сложа пречиствателя на 60-70см от пода ? В момента правя реорганизация на хола и единственото подходящо място за него е върху един шкаф. Ще си има всички разстояние които са му нужни ,но просто ще е на високо

Sent from my M2007J17G using Tapatalk

CAT B15
Цитирай
#99

(2021-02-22, 14:54:00)DaGa написа:  Някои знае ли, проблем ли е да сложа пречиствателя на 60-70см от пода ? В момента правя реорганизация на хола и единственото подходящо място за него е върху един шкаф. Ще си има всички разстояние които са му нужни ,но просто ще е на високо

Sent from my M2007J17G using Tapatalk

Щом нямаш опция ...... не мисля че е грижа!

След като сравних 3C и 3H ,  3C по ми допада като конструкция , по-добро уплътнение на филтъра да не смучи външен въздух , по лесна смяна , няма нфц таг , което означава че ако се повят читави заместители на филтри няма да има грижа с подмяната да пищи нещо че не е оригинален. Турбината е същата , в шума не видях разлика, филтрите са еднакви (черна хепа) , разликата в обема е минимална и не е фактор. 
Така че който иска да спести между 30-50 лв за мен 3C е по-добрият избор , който му се плаща за термометър и влагомер да взема 3H
[-] 2 потребители изказват благодарност на sharkybg за това мнение:
  • milenvn, milstan
Цитирай

Говорих със щатския съпорт на Xiaomi и ми казаха, че дори е по-добре ако е на по-високо пречиствателя

Sent from my M2007J17G using Tapatalk

CAT B15
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)