Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi band 2/3 или Huawei band3/4
#1

Здравейте колеги, искам да си взема гривна, но се колебая коя. Надявам се разбирате заглавието, че се отнася за 4 гривни. Моля ползвате ли те на тези да споделят мнения. Ще ми се сякаш тази с най добра батерия и да не се разкачва от блутута често. Имах Mi band 1,но нещо и стана и не показваше съня и се разкачваше често, но това беше от телефона май. Пък може и друга гривна, но в този ценови клас. Благодаря.

Samsung A21S ,  Samsung A6 
Цитирай
Аксесоари
#2

ми банд 3 е перфектна за цената си,няма смисъл 2-ката.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • Forsi, nikiww
Цитирай
#3

Аз съм с Band 2 и съм адски доволен, честно казано последните месеци все се мъча да я удавя за да си купя Band 3 ама не се предава гадината, а ми върши работа и докато бачка не виждам смисъл да купувам 3-ка, моя съвет е да вземеш Band 3 и приложението Mi Fit е доста добро.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • nikiww
Цитирай
#4

Ок, благодаря за съветите. Ще се поръчва Mi band 3.

Samsung A21S ,  Samsung A6 
Цитирай
#5

Аз съм с Band 2. Издържа ми около 10-15 дни, но не я закачам с блутут постоянно, защото така батерията на телефона се топи много бързо.
Къпя се с гривната(без басейни и морета), проблеми няма, водоустойчива е!

На дневна светлина не се вижда нищо, това е минуса. Купи си повече силоконови накрайници(грувнички), че някой път се късат доста лесно. Има и метални, по-здрави са, но на мен силиконоите ми допадат много повече!
Приложението Mi Fit е страхотно, съня ми го показва винаги, дори и докато спя, да е спрян блутута, сутринта свързвам гривната с телефона и всичко си го изписва както е било!
[-] 1 потребител изказва благодарност на johnterry7 за това мнение:
  • nikiww
Цитирай
#6

Защо не бих си купил Xiaomi Mi Band 2? Към цялата статия - цък

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • nikiww
Цитирай
#7

Аз не съм съгласен, че мери грешно. Имам я от доста време и понеже напоследък ходя повечко пеша до и от работа и мога да кажа, че почти не греши в дистанцията като си хледам разстоянието през google maps е г/д почти да не кажа същото, така че с тия платени статии по добре недей. Ти не си имал такава гривна реално за да кажеш, това е просто ревю което ако имаш гривната сам ще разбереш, че не е вярно.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#8

Аз също съм с двойката и мога да потвърдя, че мери сравнително точно

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на GodPetar за това мнение:
  • milenvn, nikiww
Цитирай
#9

Аз съм си правил експеримент с приложение на телефона да меря. Вървя 200крачки, а ми отчита на 300. С гривната същия експеримент, разликата в крачките е била не повече от 5-10.

Едвали е перфектна, но за тези пари си е супер!
[-] 2 потребители изказват благодарност на johnterry7 за това мнение:
  • milenvn, nikiww
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)