Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

плащания посредством NFC

Моят случай е много сходен също. Имам дебитна и кредитна. Ползвам ги по същия начин. Когато не мога да се справя преди заплата ползвам кредитната (която е без такса за обслужване). После от ePAY си внасям чрез банков превод от дебитната към кредитната. Много ми е удобно. В този ред на мисли, ето за какво бих ползвал аз приложение като iCard. Просто е: картите (било дебитни или кредитни, или др.) обикновено ни стоя в портфейла. И ще ми бъде много по-удобно вместо да ровя измежду 5-6 карти (измежду които и карти за лоялност) просто да извадя телефона и да платя. Няма го физическия контакт с картите. Доста често ми се е случвало в бързината при ваденето от портфейла да си изпусна картата. Въпрос на късмет е някой ден да я изгубя и то не поради немарливост, а заради забързаното ежедневие.
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

От днес Curve поддържа Samsung Pay UK и Google Pay.
И часовниците ползващи тези.

Curve Blue няма такси и можв да представлява директно всакакви карти (вкл. БГ). Плащането преминало през Curve за банката е плащане на POS в UK в BGN (или каквато валута си изберете в Curve за всяка конкретна добавена карта).

П.П.
£5 бонус при регистрация (и за мен толкова)
https://curve.page.link/aN5Yw
code D6X498WN

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung Note 10+ 512, Note 9 512, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай

Вече в употреба и RaiPay.Работи също много добре.

Redmi 4x 3/32> Huawei p smart z
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)