Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Завръщане от ябълка към андроид
#1

Здравейте!
Вече 2 години и половина съм с 7+ , който реших да го заменя отново за андроид . Бях супер разочарован последно време  от андроидите и доста се задържах с отхапания телефон . 
Търся телефон , който да се доближава до бързата работа на IOS , да не лагва ,да не засича , да има добра батерия . 
Ще го ползвам за ФЕЙСБУК , Месинджър , вайбър и CLASH OF CLANS . Супер много искам батерията да прави почти цял ден на 4Г + играта , която играя . Другото важно ми е батерията да може да се зарежда бързо . Не знам колко е добре това с бързото зареждане за самата батерия .Телефонът искам да го ползвам поне 2 години и се надявам през тези две години да не забива и зацикля.
Бюджет 1500 +- 300 лв

Славия София 1913
Цитирай
Аксесоари
#2

За тази сума и изискванията ти към устройството - Pixel 3 XL.

 
Цитирай
#3

Huawei Mate 20 Pro как му е батерията ? За колко време се зарежда и съответно пада ?
Galaxy Note9 също ми изглежда доста приличен.

Славия София 1913
Цитирай
#4

Ако ще избираш между Mate 20 pro и Galaxy Note 9, със сигурност бих ти препоръчал Note 9. Няма конкурент за него (за сега). И двата телефона се представят отлично по издръжливост на батериите. Виж, погледни, има български видео ревюта из нета.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#5

Ако искаш бързината и плавността на iPhone - OnePlus е марката, нищо друго не работи така.
И аз идвам от айфони.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#6

Ако искаш бързина като на iPhone, си вземи OnePlus 6T. Телефона не е скъп, а предлага доста добри характеристики за цената си, ако искаш телефона  да има всякакви екстри, си вземи Samsung Galaxy Note 9, има всичко, дори това , което няма да ползваш. Huawei Mate 20 Pro си прилича с iPhone, защото те копират от него, но пък да не ти се стори препълнен с настройки, защото са повече от на iPhone, все пак е Android, а и те копират и от други.
 Ако нещо те интересува конкретно за Samsung Galaxy Note 9 питай.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#7

Тоя Clash направо трепе батерията отвсякъде. Колко часа екран си правил с айфона на клаша?

Изпратено от моят Pixel с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Колкото и нереално да звучи ми правеше цял работен ден 8 часа на 4Г клаш и малко фейс (но това като нов) .След последните ъпове на ИОС клекна доста телефонът и правя половината на това , а съм с чисто нова батерия купувана от оторизиран сервиз ... Не съм връщал фабричните настройки от както е купуван , но не ми се вярва това да го направи така както беше като нов. Софтуерно му прецакаха батерията ,според мен , но пък другите неща са му ок .
Гледам Oppo Find X батерията му държи доста и се зарежда за 30 минути , но пък в ревюта пише ,че се огъва лесно

Славия София 1913
Цитирай
#9

Колкото по-бързо се зарежда батерията, толково по-малко държи. И живота и се скъсява по-бързо!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#10

Със Ноута или Мейта силно ме съмнява да направиш 8 часа Клаш. Около 5 часа максимум им давам. Имах един meizu m6 note и с него правех 10 часа сот клаш на wifi и около 8 на мобилен интернет. Много корава батерия, ама само това Smile

Изпратено от моят Pixel с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Ако той ако с тях не направи, с кой ще направи, то остаха ли телефони с по-силни батерии.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#12

(2019-02-12, 16:48:18)hazART написа:  Ако той ако с тях не направи, с кой ще направи, то остаха ли телефони с по-силни батерии.
Ами намират се все още, Moto G7 Power е с капацитет 5000 mAh, само дето не е флагман.

 
Цитирай
#13

Да, но говорим за флагмани, защото човека минава от флагман на флагман, а не от флагман на бюджетен клас, то ако става на въпрос има телефони с още по-големи батерии.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#14

(2019-02-09, 17:25:11)slavista написа:  Търся телефон , който да се доближава до бързата работа на IOS , да не лагва ,да не засича , да има добра батерия.

Не знам защо, обаче като гледам повечето ревюта из тубата One Plus 6 изпреварва Pixel-ите по бързина (а те не са бавни Big Grin)... Не съм имал досег до марката, но съветвам да я имаш предвид, още повече че наскоро излезе и 6Т, който се предполага и че ще е по-добър.

https://youtu.be/5_5zZnuB71w
Цитирай
#15

Все още няма да избързвам и мисля да изчакам 25 февруари да видя новите самсунги какво ще предложат . 6Т изглежда доста добре.

Славия София 1913
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)