Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Самолетен режим
#26

Пътя,който си посочил Колега се отнася САМО до включване/изключване на телефона по зададено време. От всичко казано до тук според мен излиза,че тази опция  /вкл/икл на сам.режим/ при global stable 10.2.1.0  не съществува за мое съжаление.
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз съм на xiaomi.eu . Виждам, че мога да настроя примерно от 8 до 17 ч да се изключат мобилните данни, а да се включи wifi. Преди време ползвах на друг телефон lineage os. Там си бях пуснал такъв режим независещ от конкретен час, когато телефона засече определена wifi мрежа се изключват мобилните данни, когато wifi мрежата е извън обхват обратно се пускат мобилни данни-когато отида сутринта се свързваше с wifi на работата, при излизане от работа се включват мобилни данни, прибирам се вкъщи засича домашния wifi и пак се изключват мобилни данни. Ще е хубаво и тук да се добави подобен режим.
Цитирай
#28

(2019-02-14, 08:55:25)stif987 написа:  Пътя,който си посочил Колега се отнася САМО до включване/изключване на телефона по зададено време. От всичко казано до тук според мен излиза,че тази опция  /вкл/икл на сам.режим/ при global stable 10.2.1.0  не съществува за мое съжаление.

Така е, има и други неща който ги няма при global stable, което ме кара да не съжалявам, че преминах на custom ROM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)