Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S10/S10+ - Лични впечатления и коментари

Няма, но не се притеснявай има и други бъгове и недомислици.
Цитирай
Аксесоари

(2019-12-24, 22:13:51)joring написа:  Няма, но не се притеснявай има и други бъгове и недомислици.

Това звучи обнадеждаващо. За тея пари толкова са казали хората. Какво друго съм пропуснал?
Цитирай

Всъщност нищо сериозно, което би могло да бъде квалифицирано като "бъг и недомислица". Включително и този преекспониран "проблем" с известията. Разбира се, че съществува определен дискомфорт, когато си свикнал да ти мига светодиод, на в крайна сметка има някакви алтернативи, които го минимизират.
Като цяло телефонът е чудесен, ползвай си го със здраве и му се радвай.
Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

А мерси. За мен не е особено голям Deal breaker. Просто бях свикнал докато съм в офиса пред компютъра просто да хвърля 1 поглед, за да видя дали мига нещо или не. Но явно ще трябва да си намеря workaround. А това нещо наречено Samsung Daily някаква функционалност ще получи ли, щото в момента изглежда като app правен от второкурсник в ТУ като курсова за края на семестъра...? Big Grin
Цитирай

Относно workaround-а - аз ползвам aodNotify - върши почти същата работа като светодиода.

Според някои хора, когато се включи AOD с това приложение, настъпва "енергиен сривBig Grin , което... бе, пробвай и прецени сам.
Цитирай

(2019-12-24, 23:16:03)bobytsekov написа:  Относно workaround-а - аз ползвам aodNotify - върши почти същата работа като светодиода.

Според някои хора, когато се включи AOD с това приложение, настъпва "енергиен сривBig Grin , което... бе, пробвай и прецени сам.

Благодаря. Ще го разцъкам, изглежда като нещо полезно и като добър workaround. Това за енергийния срив, обаче, звучи меко казано странно Big Grin
Цитирай

(2019-12-24, 23:01:43)Xoner написа:  А мерси. За мен не е особено голям Deal breaker. Просто бях свикнал докато съм в офиса пред компютъра просто да хвърля 1 поглед, за да видя дали мига нещо или не. Но явно ще трябва да си намеря workaround. А това нещо наречено Samsung Daily някаква функционалност ще получи ли, щото в момента изглежда като app правен от второкурсник в ТУ като курсова за края на семестъра...? Big Grin
Аз бях по същия начин, но след 3-тия ден свикнах без светодиода и вече не ми липсва. Крайната светкавица ми показва когато имам известие и няма как да го пропусна. Отделно като взема телефона в ръка ми светва заключения екран и вибрира при пропуснато повикване или съобщение. Тези неща ги имах и на предишния телефон.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
[-] 1 потребител изказва благодарност на NaniG за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай

За нотификации си слагам NoLED приложението , при което голяма иконка се върти из екрана в различен цвят за различните приложения . Слагах я и на предните телефони дори и със заводска LED нотификация , защото е по-удобна ( нагласят се икони за всички инсталирани приложения) и по-видима от разстояние.
Цитирай

(2019-12-25, 17:35:02)BisVal написа:  За нотификации си слагам NoLED приложението..
NoLED не го спряха от поддръжка още през 2015 г. или става за друго такова?

 
Цитирай

Ами аз от 2014г. го ползвам - работи си без проблеми, дори без ъпдейти.
Цитирай

Шпионски софтуер на Samsung следял за потребителите и изпращал данните в Китай: https://www.reddit.com/r/Android/comment...l_samsung/

 
Цитирай

Никой ли не забелязва пропагандата и измамата? Първо се пусна слух за китайските телефони, че копали биткойни и не знам си още к'во, сега пък самсунгите шпионирали, явно само на айфонърите всичко им е наред, а?


Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
Цитирай

https://www.xda-developers.com/download-...allpapers/ Ето който иска тапетите на Samsung Galaxy S20.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-01-20, 19:40:58)hazART написа:  https://www.xda-developers.com/download-...allpapers/ Ето който иска тапетите на Samsung Galaxy S20.
Много грозни! Big Grin Big Grin
Цитирай

(2020-01-20, 20:46:41)emo_841 написа:  Много грозни! Big Grin Big Grin

Те вЕрно са малко грозни... Big Grin
Цитирай

В обзорното издание за 2019 г. на DisplayMate, Galaxy S10 бе отличен с най-високия приз „А+“ и оценки от „много добър“ до „отличен“ във всички категории. Galaxy S10+ получи изключително високо признание за своя 6,4“ Quad HD+ AMOLED Инфинити-O дисплей, който му осигури място в класацията за „Най-добри телефони на 2019 г.“: https://www.359gsm.com/pr-modeli-ot-seri...na-2019-g/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-01-24, 19:31:34)NoMaD написа:  В обзорното издание за 2019 г. на DisplayMate, Galaxy S10 бе отличен с най-високия приз „А+“ и оценки от „много добър“ до „отличен“ във всички категории. Galaxy S10+ получи изключително високо признание за своя 6,4“ Quad HD+ AMOLED Инфинити-O дисплей, който му осигури място в класацията за „Най-добри телефони на 2019 г.“: https://www.359gsm.com/pr-modeli-ot-seri...na-2019-g/
Това е платен репортаж ! Най сбъркания флагман за 2019 е S10. Това трябва да е заглавието .Всички го знаят .По форумите всички плачат от него.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Аз например не плача! Май основно само ти и още един-двама сте плачещите... По "другите" форуми също не ми е направило впечатление да има сълзи...
Цитирай

Как може да имаш даден телефон и да пишеш, че е най-сбъркан, тогаво за какво го имаш, кой е сбъркан последно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Да споделя и аз имам проблеми с телефона използвам Galaxy s10 от като съм го купил имам проблем с датчика за близост. Лошото е че няма шанс да го оправят диапазона на действие е твърде малък датчикът е сложен от дясната страна и ако работиш с дясната ръка често излиза от диапазона на действие. Екрана светва с ухото натискам разни неща, задържан на линия и такива неща. Ако сто далече от ухото след 30 секунди изгасва екрана все едно не го докосвам. При това положение като говоря с някой ако не се усетя след разговора ако не сетя да натисна палър бутона да светне екрана и да затворя от среща някой може да ме слуша 1ч. какво правя. Сигурен съм че ще има доста хора които ще започнат да ме поучават как се държи телефон но си мисля че телефон за 1300лв. можеха по не да го направят това да може. Всеки телефон от 150лв. го може.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
[-] 1 потребител изказва благодарност на kali_74 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-01-24, 20:21:53)kali_74 написа:  ... можеха по не да го направят това да може. Всеки телефон от 150лв. го може.

Да, но пък всеки телефон за 150 лв. не може куп други неща, които S10 може Wink
Това с този сензор е известен проблем още от началото. Аз лично не съм имал проблеми с него.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Известен е проблема с всички видове сензори на модела S10+, какъвто проблем другите производители нямат. Може и да може много неща въпросният модел, но когато е сляп и глух, не става и за чеп. Самсунг имат някакъв минимален шанс, ако наблегнат на качеството на хардуера, който използват, да наваксат след около 3 години загубите от продажби.

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
[-] 1 потребител изказва благодарност на dodo_pv за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-01-24, 20:39:07)dodo_pv написа:  Известен е проблема с всички видове сензори на модела S10+, какъвто проблем другите производители нямат.

С кои други сензори има проблем и какъв?
И какво значи "сляп и глух"? Дай по-подробно. Защото имам чувството, че ти и emo... сте каръците, на които все нещо не им е наред.
Цитирай

1. Сензорът за близост.
2. Инерциалният сензор, подаващ информация за положението на телефона.
3. Радиомодулът за 2,4 GHz, обявен още при пускането на апарата в серийно производство. Да обяснявам ли допълнително с какви неудобства са свързани тези проблеми или сте наясно?

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
[-] 1 потребител изказва благодарност на dodo_pv за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-01-24, 20:56:41)dodo_pv написа:  1. Сензорът за близост.
2. Инерциалният сензор, подаващ информация за положението на телефона.
3. Радиомодулът за 2,4 GHz, обявен още при пускането на апарата в серийно производство. Да обяснявам ли допълнително с какви неудобства са свързани тези проблеми или сте наясно?

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

1. При мен този сензор работи отлично.
2. Тук също не мога да кажа, че съм наблюдавал проблем.
3. Какво не му е наред на този модул? Не разбирам от радиомодули, затова ще съм благодарен, ако обясниш повече за проблема на радиомодула за 2,4 GHz, обявен още при пускането на апарата в серийно производство.

В крайна сметка, след като имаш хардуерни проблеми с разните сензори и модули, добре е да се обърнеш към официалната поддръжка. Явно бройката ти е дефектна.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)