Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S10/S10+ - Лични впечатления и коментари

Аз ползвам Led me Know от около месец, има много настройки за персонализация, например мигаща икона с цвета на съответното приложение, която можеш да оразмеряваш и позиционираш навсякъде по екрана. При SMS мига със синя елипса около предната камера, при пропуснато повикване същото със зелен цвят, когато е активен DEX цвета е оранжев. При зареждане - оранжеви точки се движат, като се зареди става зелени и почват да мигат. Много е добро това приложение и е безотказно.
[-] 2 потребители изказват благодарност на dsr1972 за това мнение:
  • NaniG, oxuboxu
Цитирай
Аксесоари

За съжаление Let me know работи само при включен AOD , което е безполезно , защото така или иначе има уведомление.
[-] 2 потребители изказват благодарност на BisVal за това мнение:
  • dodo_pv, NaniG
Цитирай

(2020-01-31, 08:50:10)BisVal написа:  За съжаление Let me know работи само при включен AOD , което е безполезно , защото така или иначе има уведомление.
Това се опитвам да им обясня, но е causa perduta. Трият ми постовете, но си продължават със спама и заблудите.

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
Цитирай

Всъщност не е много ясно какво точно опитваш да обясниш. В темата за персонализации твърдиш, че известията не само закъсняват, но и липсват, което няма нищо общо с истината.
Това тук в случая е друго и е свързано с липсата на индикация за известията (светодиод) и неудобствата свързани с това. Има приложения, които не премахват, но облекчават това неудобство. Можеш да предложиш подходящо според теб решение и всички ще сме ти благодарни.
Но единственото, което правиш, е да дразниш с непрестанното мрънкане за проблеми, които са част от твоето въображение или са частен случай и малшанс за теб.
И точно това мрънкане всъщност се доближава повече до спама.
[-] 2 потребители изказват благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • NaniG, oxuboxu
Цитирай

Има някаква грешка. Аз съм на Теленор и известията никога не са ми закъснявали. Няма как да съм го написал. Коментирал съм само липсата на инициализация слез 30-тата секунда. Крайната светкавица пое функцията на изхвърления светодиод,но САМО на американския / азиатски чипсет. Случи се под натиска на САЩ. Моля да не ми вкарвате чужди думи.
P.s: Сега погледнах, в темата за персонализация съм отговорил на пост #104, без да съм го цитирал. А в него става въпрос за липсата на инициализиране на нотификациите при изключен AOD. Едно време не беше разрешено непосредственото цитиране. Оправете го, когато намерите време, за да не стават недоразумения. Благодаря.

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
[-] 1 потребител изказва благодарност на dodo_pv за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

10 месеца със Samsung Galaxy S10+:

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • ! Алекс, NaniG
Цитирай

Здравейте колеги Samsung galaxy S10+ внесен от щатите ще работи ли във България имали някъкви проблеми?
Цитирай

(2020-02-04, 19:49:28)bekama_89 написа:  Здравейте колеги Samsung galaxy S10+ внесен от щатите ще работи ли във България имали някъкви проблеми?
  Аз не мисля,че ще има проблем.
Цитирай

(2020-02-04, 19:49:28)bekama_89 написа:  Здравейте колеги Samsung galaxy S10+ внесен от щатите ще работи ли във България имали някъкви проблеми?
Ако е купен от магазин (свободно) би трябвало да няма проблеми , тоест да е отключен за цял свят , но взет ли от оператор - например T-Mobile , ще е заключен към тях и съответно тук няма да работи Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на da3 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Значи трябва да се сложи бг карта на даден оператор за да разбере това, други проблеми може ли да има?
С по хубав процесор ли е от европейските?
[-] 1 потребител изказва благодарност на bekama_89 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-02-08, 09:10:33)bekama_89 написа:  Значи трябва да се сложи бг карта на даден оператор за да разбере това, други проблеми може ли да има?
С по хубав процесор ли е от европейските?
Най - добре да , сложи бг карта и виж има ли обхват , 4г , ако можеш направи разговор и т.н... . Иначе за процесора -  лично за мен е по добър , не само от към производителност , а и не харчи  толкова ток спрямо  "брат си" ( в форма има няколко човека с такъв процесор нека и те дадат мнение) Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на da3 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Много хора казват , че със СнапДракон-а телефоните им работят по-добре от тези с Ексинос-а.
По-бързи са и повече държи батерията. По-оптимизирано работи Андроида.

Sent from LM-G810EAW (G8s) - Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • da3
Цитирай

Намалиха цените на Galaxy S10 след представянето на Galaxy S20: https://www.androidpolice.com/2020/02/11...ce=ixbtcom

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-02-11, 23:44:48)NoMaD написа:  Намалиха цените на Galaxy S10 след представянето на Galaxy S20: https://www.androidpolice.com/2020/02/11...ce=ixbtcom
Напълно нормално,но за Бъргария дали важи?
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Galaxy S10+ и Xiaomi Mi 10 - тест камера.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

В технополис го видях плюса от сайта за 1539 лева не знам колко е бил преди че аз мисля да го взема чаках s20 ма без жак за слушалки не знам искам ли да го взема.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Е нали хората ти дават безжични слушалки (ако се вредиш де), за какво ти е жак  Wink

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2020-02-25, 14:48:24)Marto.g написа:  В технополис го видях плюса от сайта за 1539 лева не знам колко е бил преди че аз мисля да го взема чаках s20 ма без жак за слушалки не знам искам ли да го взема.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Мисля че това са много пари ! Защо не видиш в ОЛХ примерно, има неразпечатвани за 1000 лв и под тях.
Цитирай

(2020-02-25, 15:25:33)ivan_vylka написа:  Е нали хората ти дават безжични слушалки (ако се вредиш де), за какво ти е жак  Wink
Дават ама за С20+ и Ултра само хаха човека иска С20 до колкото разбирам. Big Grin

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай

Аха, да, не съм обърнал толкова внимание  Smile
Между другото от както си взех миналата година безжични слушалки не искам и да чуя повече за жични слушалки, жакове и т.н. Бях малко скептичен да мислиш още едно устройство за зареждане, но удобството напълно оправдава това. С моето слушане по час и половина на ден ги зареждам по веднъж на седмица. 
Всеки сам си преценява, но аз жични слушалки повече няма да ползвам никога най-вероятно.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • Pelikana
Цитирай

(2020-02-25, 17:28:53)ivan_vylka написа:  Аха, да, не съм обърнал толкова внимание  Smile
Между другото от както си взех миналата година безжични слушалки не искам и да чуя повече за жични слушалки, жакове и т.н. Бях малко скептичен да мислиш още едно устройство за зареждане, но удобството напълно оправдава това. С моето слушане по час и половина на ден ги зареждам по веднъж на седмица. 
Всеки сам си преценява, но аз жични слушалки повече няма да ползвам никога най-вероятно.
Да и аз стигнах до този извод след като пипнах Бъдсовете миналата година. Нищо, че един път ги върнах и ми ги смениха гаранционно.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай

Продавам черна S10-ка за 780лв.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

(2020-02-27, 13:05:53)ole написа:  Продавам черна S10-ка за 780лв.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Осещам ще се купува S20 Big Grin
Цитирай

Да, само не знам дали нормалната или плюса.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

(2020-02-27, 13:54:14)ole написа:  Да, само не знам дали нормалната или плюса.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Aз се колебах доста ама май ще е първия от трите.Разликата е че нормалния няма  TOF сензора ,но това е излишно според мен.А най вече че е като размери на  нормалната десятка а и батерията е 4000ампера и мисля,че ще е далеч по добре от 10ката.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)