Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT нещо като ревю.
#51

Забелязах, че не ми показва индикация за пулса на циферблатите, които имат тази опция. Пуснал съм го от приложението, но не показва. Иначе дава минимум и максиму и измерва скалата за деня. Но на нито един циферблат не дава моментния пулс. Някой със същия проблем?

Huawei Mate 10 lite // Huawei Watch GT
Цитирай
Аксесоари
#52

Колеги гледам че доста хора ползвате часовничето, споделете мнение как се държи? Батериа, софтуер, хардуер материалите как са му?
Цитирай
#53

Идеален е до сега не съм го надрал никъде а не го свалям и работя мръсна работа няма забивания батерията държи по 2 седмици софтуерно е резнат, но го ъпват доста често всеки месец има задължителен ъпдейт имаш нотификации за всяко приложение.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#54

А да си поръчам и си поръчах новия Amazfit GTR
Цитирай
#55

Купих го преди около месец и половина - черния спорт дизайна. Тази сутрин му зареждах батерията, като издържа 20 дена. Като цяло при нормално ползване - като часовник, получаване на известия и от време на време някои от другите функции спокойно издържа повече от две седмици. Най-много батерията пада, ако включите функцията always on display. Тогава почва да пада повече от два пъти по-бързо. Бях се отказал от този тип часовници точно заради батерията им. Не искам да зареждам и часовник всеки ден или през ден. Но този е достатъчно да бъде зареждан един или два пъти в месеца. Аз лично нямам нужда от всички други функции на останалите смарт часовници. Този часовник е точно това, което исках. 1. Супер издръжлива батерия. 2. Получаване и прочитане на известия от почти всяко приложение, което може да праща известия. 3.При позвъняване на телефона да може да видиш кой те търси. 4. Ползвам във фитнеса проследяването на тренировката, също и функцията за проследяване на разходка или бягане навън. 5. От време на време пускам функцията за проследяване на сърдечния ритъм и тази за следене на съня (много яко е направена). Все още е нов като модел и се очакват още доста подобрения на функциите с ъпдейти. В момента върви бета версия на приложението, с което е свързан към телефона за custom faces. Ще може всеки, който иска да прави такива или да си дръпне от безплатните или платените.

Huawei Mate 10 lite // Huawei Watch GT
Цитирай
#56

Здравейте, 

Когато от часовника се влезне в настройки -> дисплей - > разширени настройки - > има 3 настройки. Едната е т.н. Always on display, а другите две са "Sleep" и "Screen on". За какво се използват тези 2 настройки. Изпробвах различни минути, но не виждам никаква разлика. 

Целта ми е когато светна часовника да не се изгася веднага, а да стои светнат поне 15-20 секунди.
Цитирай
#57

(2019-08-31, 22:47:42)tenga написа:  Здравейте, 

Когато от часовника се влезне в настройки -> дисплей - > разширени настройки - > има 3 настройки. Едната е т.н. Always on display, а другите две са "Sleep" и "Screen on". За какво се използват тези 2 настройки. Изпробвах различни минути, но не виждам никаква разлика. 

Целта ми е когато светна часовника да не се изгася веднага, а да стои светнат поне 15-20 секунди.

Здравей, "Sleep" е след колко време да се изгася дисплея на часовника и да влезе в спящ режим. Това не са минути, а секунди. 

"Screen on" е свързана с това, колко време да се свети дисплея, във функцията "Show Time", когато я активираш. Тук вече са минути.

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай
#58

Да ни е честит новият Watch GT2.
Основната разлика е, че ще могат да се провеждат разговори вече и то на разстояние до 150 метра от телефона! Това през блутут. Предполагам, че и телефона ще трябва да поддържа този стандарт 5.1. Ще може да се управлява музикалният плеър на телефона през часовника и ще има място за ...не помня точно колко, ама май над 500 песни казаха в самият часовник ( най-вероятно в мп3 формат)
Стъклото е някакво 3Д, което не схващам за какво е, освен да дава дълбочина на цифера, а и надявам се да е още по-добра видимостта на открито. Аз лично бих предпочел сапфир, ама няма. Иначе се запазва чудесният 2-седмичен живот на батерията, като капацитета и е увеличен до 455ма/ч Дано запазят и ниската цена.

Китайците ( и xiaomi слагам тук с последните им 2 модела) яко избиват рибата с тези модели. Не знам как и защо си купуват хората тия епълски и андройдски ежедневки.
Цитирай
#59

249 евро за 46-милиметровия и 229 евро за 42-милиметровия. Продажбите започват от октомври.

https://www.cnet.com/google-amp/news/hua...announced/
Цитирай
#60

Хубави са новите часовници, обаче ми се струва че ни зарязаха този месец няма ъпдейт. Чудя се дали ще добавят опцията да сменяме песните и през стария GT.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#61

Може ли по някакъв начин да се изключи нотификацията при входящо повикване ?
Цитирай
#62

Точно само то не може. Слагаш часовника в dnd мод, за времето в което не искаш да звъни и готово.
Шорткъта на dnd-то е поне на бързо достъпно място
Цитирай
#63

И аз до този извод стигнах и само единствено това ме отказа.
Цитирай
#64

(2019-09-26, 15:24:15)emzo написа:  Може ли по някакъв начин да се изключи нотификацията при входящо повикване ?
Изключи permission-a за контакти, телефон и лога на обажданията. Би трябвало да стане. [Изображение: a3af1506212368da69cb011401805e88.jpg]

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#65

Не е същото, искам да си остане missed call notification-а, но да не вибрира и известява, докато някой звъни.
Всъщност .... трябва да пробвам. Мерси за идеята.



п.с. пробвах - НЕ става.


p.s.s. Отговор от Huawei BG:

Няма опция за премахване на нотификации за входящо повикване. Също така, ако желаете да не получавате известие че някой Ви звъни, часовникът трябва да не е на ръката Ви (в случая да не го носите, за да не засичат сензорите му че го използвате) и така ще излязат само нотификации за пропуснати обаждания без да показва че някой Ви звъни преди да се появи самата нотификация.
Цитирай
#66

Здравейте!!
Имам следния въпрос.
Закупих си часовника преди два дни от АРДЕС и до момета съм го зареждал два пъти.
Последно снощи го изключих от зарядното около 00:30 ч. и до 06:30 ч. сутринта беше изял 14 % батерия, това с изключен дисплей, включено е монитора на съня, монитор на сърдечната дейност, блутута и GPS-a (който в същност не знам как да изключа). Към момента - 11:10 ч. е на 74 %, което ме навежда на мисълта че няма как да изкара и 3 дена камоли седмица или 10 дни. Активирал съм и функцията за включване на дисплея при обръщане нагоре.
Та .... въпроса ми е според вас дали това е проблем конкретно на моя часовник, аз ли нещо бъркам при използването (прекалено много включени неща) или и някой друг е имал подобни грижи в първите дни на експлоатация, за да знам дали да търся фирмата за рекламация докато е още овреме.
Предварително благодаря.
Цитирай
#67

Направи ресер на часовника това не е сериозно аз го зареждам 1 път в месец ка така си го зареждал два пъти за 2 дни

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#68

Мисля че нещо не е наред, моя издържа минимум 10 дни, единствено не използвам монитор на съня.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#69

Аз ползвам доста нотификации и мониториг на съня, общо взето всичко ми е включено без AOD, батерията ми кара от 10 до 12 дни. А часовника ми е на 7 месеца вече.

Прави рестор, ако няма подобрение връщай по гаранция направо в сервиза на huawei на ул. Леге 6

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#70

Аз ползвам всичко на часовника не го свалям дори и когато се къпя и го зареждам 1 път на месец

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#71

(2019-09-28, 19:22:19)Gosho223 написа:  Аз ползвам всичко на часовника не го свалям дори и когато се къпя и го зареждам 1 път на месец

Няма шанс.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#72

И аз го ползвам без да спирам нищо,но кара максимум 8-9 до 10 дни.Някои успя ли да сложи външен облик на екрана,има такава тема в Калдата мисля...

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#73

(2019-09-28, 19:57:40)Legend написа:  Няма шанс.
Защо да няма шанс зареждан е преди седмица и полувина и е на 46% сън, гпс, постоянно следене на пусла и не се сваля и не пада батерията само АОД не ползвам ако го ползвам ще изкара 10 дни

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#74

Няма шанс да ползваш всичко без АОD и да кара по 30 дни.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#75

Здравейте, като ми дойде известие, как го отварям поне малко от него да прочета? А не само от кой е?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)