Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT нещо като ревю.

През watch 2 да.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари

Относно новите циферблати:
2 варианта.
1. Руутнат стар телефон + бета версията на health + xposed + вашето стандартно huawei id
2. Стар телефон + китайско id + health beta

И при двата варианта пускате wifi за кратко, само когато си поиска health-a, че иначе вижда по-нова версия и иска ъпдейт и не работи.

Качвате си циферблата и давате unpair и си го pair-вате към вашия телефон.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Имам часовника от 31 авг тази година, но само визията ми харесва.
[Изображение: ioCkc4s.jpg]



Повреме на активност не показва никаква нотификация от телефона, даже и някой да звъни.

Не може по никакъв начин да се синхронизира със Strava.

Старият ми Amazfit Bip ги прави тези неща и затова си ползвам него повреме на колоездене.


Не показва емотикони в съобщенията и не светва при входящо съобщение, само при звънене светва. Случва се да не светва като го завъртя към лицето и трябва да завъртам пак...


Нито като спортен часовник ми върши работа, нито като смарт. А и след излизането на GT2 сигурно повече няма да получи и ъпдейт, за което говори и че два месеца не е получавал ъпдейт, а уж всеки месец... Та ще си търся ново часовниче. За сега съм се спрял на Amazfit GTS

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

И аз не го взех заради орязаните функции, но все пак ако го ползвашс айфон за това имаш толкова проблеми

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

@penmark Много готин цифер с този Таг!
Как го качи? С китайска бета ли си или как?
Чудно ми е как официално още не са пуснали приложенирто за правене/ теглене на потребителски циферблати за всички, а не само за Китай.
Жестовете работят при мен чудесно
Не изобразява нотификации по време на активност. Това е кофти да. И няма синхронизация с никакви външни приложения, макар че с google fit трябваше да има.
А бе за спортуване си е много по-добре нещо с постоянно светещ дисплей, ама там пък други кусури.
Ако тези с пълноценна ос имаха добър живот на батерията никой нямаше да си го купи този.
Това е компромис - едното или другото.
Още преди  "100" мнения го писах - отличен дисплей и батерия. Другото е базово или го няма хич.
Цитирай

Бетата с китайски акаунт.
.rar TagHeGT[1].rar Размер: 36.3 KB  Сваляния: 35

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

Излезе нов ъпдейт.[Изображение: 18c1e8385b4790ac9f21c6620ec61860.jpg]

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

При мен го няма още.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

И при мен го няма

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Тъкмо дойде при мен. Инсталирам
OMG сега при завъртане святка моментално, баааси якото

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

И аз го инсталирах преди малко, но не ми направи впечатление това с въртенето.

Елементарни неща все още липсват и едва ли ще се появят.
Цитирай

Мдааа и надписите на нотификациите са станали сиви. Като за два месеца ъпдейт браво! Big Grin

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

Можеха поне някой нов цифер от на 2-ката да ни качат, ама досвидя им се Sad
Цитирай

Не виждам нищо ново, много зле!

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Много им е слаба поддръжката на Huawei. За 1 година тоя часовник трябваше да са го изпипали отвсякъде и тогава да пускат gt2.

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

Дам съгласен съм няма разлики или поне аз не намирам. И аз го качих ъпдейта

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Кефи ме, като дизайн, ако не беше дизайна да си бях взел GTR.
Там поне и програми има много.

Елементарни неща липсват като:
- показване на емотикони
- да не уведомява(вибрира) при включен екран на телефона, като тръгна да си пиша с някой по кой да е вид месинджър и прозореца не е активен ми идва да го трясна в земята.
- опцията да си избираш дали да уведомява или не при входящо повикване. Елементарен пример - в среща съм и телефона е без звука, при входящо повикване започва да вибрира, а в тиха среда се чува. Решениетое е DND, но ако го пусна ръчно и после спа, му изчезва автоматичната настройка, а и при пуснат DND няма да получавам известия за мейли(примерно).

И е почти сигурно, че ще си останат така нещата.
За всичките неща съм пуснал тикет към съпорта им ама ....
Цитирай

Ако си го бяхте купили още когато излезе, както направих аз първият път, щяхте да видите, че вече има немалка промяна.
Този часовник сигурно го пуснаха като експеримент , с нова ос и ако не бяха продали толкова бройки едва ли щеше да има 2-ра версия.
Днес я гледах 2-ката. За съжаление има само спортният чисто черен, което не ме кефи. Но определено изглежда по-добре с почти липсата на безел и това че е равен със стъклото. Възниква въпроса за опазването на самото стъклото обаче.
200 лв е разликата с 1-цата. Не знам дали си струва. Ако някой слуша музика, докато бяга сигурно.
Мен ме блазни единствено това, че може да се говори от него и чат пат ми е необходимо.

Между другото цената му във виваком е 400лв, а с лоялна карта 350! Ако не е някаква грешка може и да го взема.
Ама защо няма класик-а.
Как мога да разбера, дали е вярна тази цена, с обаждане на 123 дали ще стане?
щото мисля онлайн да го поръчвам. Не вярвам в Ст. Загора да е наличен по мрежата им
Цитирай

Отворих току що страницата им, но изобщо не фигурира като асортимент.
Цитирай

https://www.vivacom.bg/online/bg/shop/de...3051735976

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

(2019-10-24, 21:03:51)penmark написа:  https://www.vivacom.bg/online/bg/shop/de...3051735976
Странна работа като се опитам да отворя линка дава грешка.

[Изображение: aa5082e83260333ef6def2b33187cda6.jpg]

Edit: Сега потърсих на сайта им и излезе наистина е 399.98 свободна продажба и 349.00 с лоялна карта.

Sent from my iPad using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Аз също обмислям да закупя 2-ката. Офертите на Виваком са наистина добри, но как стоят нещата с тази лоялна карта ме интересува, някой дали е запознат?

HUAWEI P20 PRO
Цитирай

С такава карта може да закупиш устройство от тях с лека отстъпка.

 
Цитирай

Преди време ги раздваха без пари тея карти с обаждане на 123 и ти я пращат на адрес.

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

(2019-10-24, 21:18:59)icaka2001 написа:  Edit: Сега потърсих на сайта им и излезе наистина е 399.98 свободна продажба и 349.00 с лоялна карта.
Хич не е толкова
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)