Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Samsung Galaxy S10/S10+

Благодаря ! Изключвам го ! Извинете ме за честите питанки ,но както казах тепърва го разучавам и оптимизирам . Smile

А ползвате ли автоматичното архивиране на данни?
Цитирай
Аксесоари

А какво е това хотспот 2.0 .При мен беше включено-изключих го,но не знам за какво се отнася.

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

[Изображение: 1b702e2c9aa38b157a1efe72f086e6e3.jpg]

Някой успя ли да разкара досадната нотификация за месинджъра? Махам отметката и как се върна на home и се появява отново и така 100 пъти...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

От тази сутрин Bixby реши, че за да ми каже времето му трябва "weather capsule". Някаква идея как се оправя това чудо, понеже до снощи всичко си работеше just fine?
Цитирай

Здравейте,
Извинявам се ,за баналния въпрос но ,как да преместя игрите от паметта на телефона в картата с памет ?
Цитирай

С App2SD. Но трябва да имаш root на устройство си.

 
Цитирай

Телефона е без рут
Цитирай

Добре бе защо не ми работи автоматичното пускане на DND когато са активни рутините??
[Изображение: 4c52deecc5bdb2bd35196cae753a53a3.jpg]
Това имам настроено и се активира само ако съм спрял рутините. Нямам нито една рутина която борави с DND.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Здравейте !искам да попитам при вас Phone info.колко ви показва капацитета на батерията! При мен показва 3300 ам.ч..Не трябва ли да е 3400?Също така не показва здравето на батерията .Какво се случва.!
Цитирай

До колкото помня, Phone Info от много време не показва Здравето на батерията. Относно капацитета стойностите са винаги около това заводското (по ниски стойности). При мен Accu ми показва 3300 като към момента дава 95% здраве.

ПП: И реално на самата батерия си е отпечатано 3300mAh като Rated capacity и 3400mAh като Typical capacity.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 1 потребител изказва благодарност на Pelikana за това мнение:
  • emo_841
Цитирай

(2020-01-22, 13:23:00)Pelikana написа:  До колкото помня, Phone Info от много време не показва Здравето на батерията. Относно капацитета стойностите са винаги около това заводското (по ниски стойности). При мен Accu ми показва 3300 като към момента дава 95% здраве.

ПП: И реално на самата батерия си е отпечатано 3300mAh
Колко време ползваш телефончето и как го зареждаш?
Цитирай

Телефона го взех още на излизането Март 2019. Зареждам го цяла нощ всеки ден, без значение колко батерия имам.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай

(2020-01-22, 14:35:36)Pelikana написа:  Телефона го взех още на излизането Март 2019. Зареждам го цяла нощ всеки ден, без значение колко батерия имам.
Браво ! Попаднал си на добра бройка.

Искам да попитам това при вас включено ли е


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

tsvetan24Първия проблем който забелязах е, че след изключването на телефона след пълен разряд на батерията, AOD беше се върнал на първоначалния изглед. В настройките стоеше моят избор и след потвърждаване всичко си дойде на мястото.


Здравей от 1 седмица си взех с 10 но в момента горната слушалка или високо говорител не се чува ,но след рестартирване работи за 10 секунди и пак спира благодаря предварително
Цитирай

Някой да има проблем с камерата? При мен периодично приложението забива и целия телефон става неизползваем, докато не го рестартирам принудително, след това е ок. Задал съм снимките и видеото да не се запазват в картата, а и тя е най-висок клас Kingston. Сега изчистих кеша на камерата, ще видим как ще се държи. Иначе никакви други проблеми не съм срещал, батерията е бетон.

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай

Ако пак се случи задайте му да записва в вградената памет и ако е наред смени картата .
Цитирай

(2020-01-26, 13:27:50)SoulSurvivor написа:  Някой да има проблем с камерата? При мен периодично приложението забива и целия телефон става неизползваем, докато не го рестартирам принудително, след това е ок. Задал съм снимките и видеото да не се запазват в картата,  а и тя е най-висок клас Kingston. Сега изчистих кеша на камерата,  ще видим как ще се държи. Иначе никакви други проблеми не съм срещал, батерията е бетон.
Имах подобен проблем на 2 пъти. Даже единия път цъкнах камерата и огасна дисплея и не реагираше по никакъв начин. След принудителен рестарт се оправи.
Цитирай

А да ви попитам и аз ,за тази камера.На какво съотношение сте я настроили за най-добри снимки,че нещо не мога да се ориентирам 9/16 , 1/1 , или фул ?

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

(2020-01-27, 07:21:27)zabadara написа:  А да ви попитам и аз ,за тази камера.На какво съотношение сте я настроили за най-добри снимки,че нещо не мога да се ориентирам 9/16 , 1/1 , или фул ?
3:4 снима в най-висока резолюция.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

(2020-01-26, 13:27:50)SoulSurvivor написа:  Някой да има проблем с камерата? При мен периодично приложението забива и целия телефон става неизползваем, докато не го рестартирам принудително, след това е ок. Задал съм снимките и видеото да не се запазват в картата,  а и тя е най-висок клас Kingston. Сега изчистих кеша на камерата,  ще видим как ще се държи. Иначе никакви други проблеми не съм срещал, батерията е бетон.
Преди месец и аз получих нещо такова. Камерата направо заби, и след 3-4м се оправи (без рестарт) 2-3 пъти ми го направи това в рамките на час. Но след това до момента не ми се е случвало повече. Причината ми е неясна. Може някакъв софтуерен бъг да е било, който е бил поправен след това с ъпдейт.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай

Незнам, дали е точно за тази тема, но...

От два дни не мога да си платя синята зона, от приложението-това което е като сим карта. След, като въведа номера на МПС-то ми се връща съобщение: невалиден номер. Изписвам коректно буквата на града, цифрите и последните две букви, но няма резултат. При следващо активиране на приложението, номерът на колата не е запаметен.

Прилагам снимка на приложението-предпоследната опция.    

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не е много за тук, понеже това е проблем на вивакомското приложение, но дали пишеш номера с латински букви?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Изписвам на кирилица.
Така е посочено на съответният знак.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-01-27, 12:44:48)Legal76 написа:  Незнам, дали е точно за тази тема, но...

Наистина не е за тази тема!

Не мисля, че има значение кирилица или латиница. От значение е визуално да е едно към едно с номера. Освен това и обикновен SMS ще ти свърши работа.

Но, наистина не е за тази тема.
Цитирай

(2020-01-27, 08:32:07)krasimiretov написа:  3:4 снима в най-висока резолюция.
Не е ли малко квадратна в този случай снимката,а и става доста голяма като МВ?

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)