Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Samsung Galaxy S10/S10+

Те за това вече не рекламират топене на телефона във вода, защото подвеждат потребителите.
И как със стара реклама на Сони ще предявяваш иск към Самсунг ми е много интересно. 
Както и да е, надявам се да съм ти помогнал за това, което търсеше и да не изкривяваме темата.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
Аксесоари

Благодаря за помощта, ще стане работата. А това, че вече липсват нови реклами на тази тема, е минус. Възможно е вече да не минава за гаранционен проблем, особено ако са заппочнали да манипулират и лог- файловете на барометричния сензор и радиомодула. Ако е станало така, ще трябва становище от чужд сервиз и повече борба.

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
Цитирай

Колеги някаква идея какво е това? Мисля че се появи след като го свързах с кабел към пц-то да пробвам dex, но сега не е включен към нищо, а това излиза вече трети път. Дори компютъра не е включен, за да го засича нещо по мрежата.[Изображение: ea8d3a68c31a708e8dbd907b43f3da05.jpg]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

При мен беше излязло след ъпдейта на другия ден сутринта без да съм го връзвал с кабел към компа и без да е бил вкл. компа.
Изчистих известието и не ми се е появявало оттогава.
Цитирай

Бъг след последният ъпдейт е. Забраних му известието.
Цитирай

Здравейте.
Само при мен ли се наблюдава колебливият обхват на А1? В центъра на София ''чертичките'' са 2 от 4.
Отделно wifi-а се дропва когато си поиска.Апарата е купен от А1.
Понеже го имам от 2 седмици нямам обективно мнение и не знам много за работата му.

Nokia 3310 -> S.E w200 -> S.E K750 -> S.E g700 -> i8910 ->i9100 -> N7100 -> sm-g935f -> sm-g975f
Цитирай

Случайно да е с кейс с метални части по него? Защото те смущават обикновено сигнала на телефона. Не би трябвало да имаш изброените проблеми по принцип.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2019-10-01, 16:17:45)ivan_vylka написа:  Случайно да е с кейс с метални части по него? Защото те смущават обикновено сигнала на телефона. Не би трябвало да имаш изброените проблеми по принцип.
От днес съм без кейс.
Да добавя,че съм правил ресет на мрежовите настройки и съм трил кеша след последния ъпдейт.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Nokia 3310 -> S.E w200 -> S.E K750 -> S.E g700 -> i8910 ->i9100 -> N7100 -> sm-g935f -> sm-g975f
Цитирай

За обхвата на А1 проблема може да е в тях, но на WiFi не би трябвало да ти се разпада връзката.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Днес ми се случи нещо странно. Излезе ми известие от Google Play, че Zedge е зловреден софтуер и ме подкани да го деинстелирам. Деинсталирах приложението, но се зачудих, тъй като го имах инсталирано много отдавна. До сега не ми се беше случвало да получа такова известие от Google Play. Имали ли сте подобни случаи?

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Имали сме, с приложението camscan. При него бяха открили зловреден код и го свалиха от магазина. Виждам, че zedge не е свалено, сигурно твоята версия (ако не се ъпдейтва автоматично до най-новата) е проблемна.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Редовно си ъпдейтвам приложенията, но не помня тези дни дали съм го ъпдейтвала Zedge. Ще изчакам за момента и ще видя по-натам може пак да го изтегля.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

(2019-10-01, 16:28:27)ivan_vylka написа:  За обхвата на А1 проблема може да е в тях, но на WiFi не би трябвало да ти се разпада връзката.
В тях си е  или в самата клетка към моято се връзвам.
Днес смених и А1 сим картата с друга - все тая си е.
Пробвах и с други сим карти на други оператори и сигнала си беше страхотен.
Та дори и volte иконка видях.

От друга страна на места където другите нямат 4g аз имам. Huh

Nokia 3310 -> S.E w200 -> S.E K750 -> S.E g700 -> i8910 ->i9100 -> N7100 -> sm-g935f -> sm-g975f
Цитирай

(2019-10-01, 18:55:59)NaniG написа:  Редовно си ъпдейтвам приложенията, но не помня тези дни дали съм го ъпдейтвала Zedge. Ще изчакам за момента и ще видя по-натам може пак да го изтегля.
Вчера мина ъпдейт на Zedge

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

А да имате идея това синьото в левия ъгъл на скрийншота какво е? Принципно се движи от средата към края и после обратно.[Изображение: 6873ab8476665ca3e807985d74618b5c.jpg]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Незнам аз ли си въобразявам,но след последния ъпдейт,нещо не ми харесва звука от самия хелефон ва тлушалки няма проблем.Усилвам го,но със всяко натискане на копчето звука не се увеличава, така както преди,а едвам едвам и някак си звука не е това което беше,а усилиш ли го докрай звука е съвсем различен,някои честоти като че ли се губят,така беше и при предишния ми Huawei

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай

Здравейте, имам питане относно ''Крайна светкавица". Кога свети това нещо никога не съм го виждал, а е включено, когато е изключен екрана не би ли трябвало да свети когато има известие от някое приложение(освен месинджър, защото го няма в списъка с приложения) ?
Цитирай

(2019-10-08, 08:27:52)IordanovBG написа:  Здравейте, имам питане относно ''Крайна светкавица". Кога свети това нещо никога не съм го виждал, а е включено, когато е изключен екрана не би ли трябвало да свети когато има известие от някое приложение(освен месинджър, защото го няма в списъка с приложения) ?
Краен екран крайна светкавица и настройва кое и как.

(2019-10-08, 09:56:30)Петър Иванов написа:  Краен екран крайна светкавица и настройваш кое и как.

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

(2019-10-08, 09:56:30)Петър Иванов написа:  Краен екран крайна светкавица и настройва кое и как.

   
Цитирай

Чукаш върху всяка една опция по отделно и настройваш.

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

(2019-10-08, 11:21:30)Петър Иванов написа:  Чукаш върху всяка една опция по отделно и настройваш.
Всичко съм настроил, но нищо не се случва...не ми я е показвало никога...
Цитирай

Въпреки че ги има в списъка, не всички приложения се поддържат. Затова и ти се струва, че нищо не се случва. А то всъщност наистина нищо не се случва... Wink
Цитирай

(2019-10-08, 13:50:55)bobytsekov написа:  Въпреки че ги има в списъка, не всички приложения се поддържат. Затова и ти се струва, че нищо не се случва. А то всъщност наистина нищо не се случва... Wink
Като сложиш телевона с дисплея надолу като ти звъннат трябва отсрани да ти присетва пробвай като звъннеш от друг телефон а за известния трябва да включиш кои да ти известяват ако си включил файбара няма да ти отвори екрана.При мен всичко работи.

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

Аз по принцип хич не обичам такъв тип странични приложения, но това работи безотказно вече много дълго време. Вътре в приложението е описано как се настройва и после си пуска така наречената светкавица и на изключен екран и при aod и т.н., работи стабилно и безпроблемно. Може да се настрои абсолютно всяко приложение да светва в конкретен цвят при получаване на известие и си ползва оригиналната "светкавица", както сме си я настроили, а не някаква негова си
https://play.google.com/store/apps/detai...rallappsv2
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

(2019-10-08, 14:40:48)Петър Иванов написа:  Като сложиш телевона с дисплея надолу като ти звъннат трябва отсрани да ти присетва пробвай като звъннеш от друг телефон а за известния трябва да включиш кои да ти известяват ако си включил файбара няма да ти отвори екрана.При мен всичко работи.
Има и настройки на светкавицата ефект, прозрачност,ширина и времетраене

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)