Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

Сензора за близост е оправен! Вече няколко теста му направих и няма нищо общо с преди това Smile

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2019-05-27, 20:34:37)ivan_vylka написа:  При мен "удари" само Twitter, но наистина доста хора се оплакват от замръзване на различни приложения. Оправят се с "принудително спиране", но след известно време пак се повтаря на ново.
В реддит говорят, че било от някъв wifi сертификат. Ще опиташ ли при мобилни данни дали се получава?
Цитирай

Днес точно докато бях навън на мобилни данни се получи.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Честно да ви кажа, омръзна ми от простотиите и недомислиците на Андроид. Нека дам малко контекст: изтеглил съм си от Спотифай неколкостотин песни (малко под 1000) за офлайн слушане, че да не ми хабят мобилния нет и батерията при стриймване. Избрал съм за това в настройките на Спотифая SD картата, която специално взех да бъде с голям капацитет и буквално най-високата налична скорост, за да не лагват приложенията с данни на нея. Обаче всеки път след ъпдейт на ОС, SD картата не се mount-ва никога, а понякога и след обикновен рестарт не се mount-ва на време. Съответно Spotify изпреварва това маунтване, пали се със стартирането на телефона и тръгва да тегли всичките песни отначало. Чел съм какви ли не хакове, например с прехвърляне на приложението да бъде на SD картата, но не - Андроид след някакво необяснимо решение преценява, че трябва да го премести обратно на вградената памет. И това безумно поведение дори не е ново - при Андроид О на Galaxy S7 edge беше същото. Толкова ли е трудно и толкова ли много искам, за бога?

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Хах хах
Андроид беше добър до към...четворката , айде 6 ицата. После нещо тръгна в друга посока. Постоянно се говори за олекотяване и умни , адаптивни, интелигентни управления на процесите...ама всяка нова версия е по жадна за ресурси, мощност, обем...
И всеки нов модел уж е с подобрено енергопотребление, да ама НЕ. И все повече наистина неочаквани и нелогични изненади ни поднася.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Специално при Самсунг UI стана по-олекотен. Друг е въпроса че самите приложения и игри са все по-лакоми ва ресурси.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Наистина ли батерията на s10e, е по-стабилна от тази на s10?
Ще си сменям телефона (s8), но не мога да реша с какъв.
Колебая се, между s10e и s10.
За мен е важно батерията и това, камерата да не е по-лоша от настоящият ми-s8.
Имам опция и да изчакам, тъй като телефонът ми работи перфектно (на 1 г .е), и мога да изчакам и нещо предстоящо-ако имате предложения?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз от батерията на S10e НЕ съм доволен. Малко по добре е от S9. Изкарва ми деня но няма много толеранс, примерно за нощен живот ;-)
През работно време почти не го пипам, ама за тия 10 часа си отиват 30% ей така. В сравнение с Пиксел 3 , последните Xperia, Mate 20 pro...батерията е с ок. 30% по зле.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Това е на над 60-70% яркост на дисплея след ъпдейта. Не знам при вас как е положението, но при мен определено е многоооо по-добре. (S10)[Изображение: 4371f81586c2faa914bf32d809c783b2.jpg]

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Интересно е че при мен не ми излиза майската актуализация ОТА, е налична за сваляне от Sammobile.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Явно са го спрели.
На мен ми излезе вчера, но бях в роуминг и нямаше как. И днес вече го няма.
Цитирай

Спрели са го поради
https://www.sammobile.com/2019/05/27/lat...-bugs/amp/

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • tonus
Цитирай

Добре че не избързах да го свалям от sammobile и да го флашвам с Один.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Аз нямам проблем с нито едно приложение след ъпдейта, за сега всичко е супер . Нощния режим наистина е подобрен ,браво на Самсунг доста дигнаха качеството на снимките .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай

Ъпдейтът е омазан до безобразие. Освен замръзването на приложения, често дори не мога да отговоря на обаждания. Рестартът помага само за малко.
Цитирай

Странно, и при мен е перфектно всичко. Абсолютно никакви оплаквания, само плюсове. Защо така в двете крайности..
Цитирай

И при мен вече втори ден всичко е точно и безпроблемно. Батерията е още по-добра.
Цитирай

Аз също нямам никакви проблеми ,може би батерията държи по-малко,но може и да си въобразявам.

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай

При мен също не се наблюдаваха проблеми днес, след ъпдейта. Всичко в положителна насока, странно.
Цитирай

Забелязвам, че има лек лаг в някои приложения (такива които не ползвам често), но като цяло много по-добре от преди. Батерията ми се стабилизира, камерата е една идея по-бърза и като че ли снимките са по контрастни. Само плюсове. Не съм връщал фабрични или бурсал кеш.

GALAXY S10
Цитирай

При мен въобще не е излизал. А проверявах ръчно вчера.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

(2019-05-29, 06:44:44)Riuvi написа:   Не съм връщал фабрични или бурсал кеш.

То няма и смисъл от връщане на фабрични, тва си е обикновен месечен ъпдейт.
Цитирай

Струва ми се, че проблема със сензора за близост е оправен в "бъгавата" актуализация
Цитирай

При мен сензора е оправен Smile

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Започнала е нова актуализация с фикс на бъговете от последната. Налична е само за Швейцария за момента, но може да се изтегли през Samfirm или Frija и да се флашне. Аз в момента го тегля.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 6 гост(и)