Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

(2019-05-31, 10:46:54)galaxyi9000 написа:  Преди минута получих. Да го инсталирам ли или не. Това оправената версия ли е?
Фикснатия е
Цитирай
Аксесоари

Сутринта качих ъпдейта с фикса уж: до сега на няколко пъти набирам номера и не се случва нищо...нито сигнал свободно,нито заето(стои си на активен дайлър и донтам).Пада ми мрежата от 4Г на Е на няколко пъти. Рестартирах и се оправя за известно време. Уайпнах кеш партишъна,затрих всичко и пак си е бъгав! Тоя път ще ни мъчат май...

Нищо не е сигурно! Ще поживеем и ще видим...
《iPhone 12 Pro max & iPhone 13 Pro max》
Цитирай

Ако е нарочно ще се наложи да сменя апарата. Ужасно е. Отварят ми се настройките, защото там може да кликнеш на 10 неща след като се спусне бара.
Цитирай

При мен не се случва нито едно от изброените неща. Явно е като ъпдейта от онзи ден.
Цитирай

На мен също на заключен екран ,като цъкна на известие и ми слиза нотификейшън бара.Други проблеми нямам.

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай

(2019-05-31, 13:18:52)plamen_jelezniq написа:  На мен също на заключен екран ,като цъкна на известие и ми слиза нотификейшън бара.Други проблеми нямам.
И при мен само това се наблюдава. Останалото е ок.
Цитирай

Кой е проблемния ъпдейт колеги?

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Проблемния е ASE5, след това го спряха и пуснаха ASE6.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Аз получих ASE5

Изпратено от моят SM-G970F с помощта на Tapatalk
Цитирай

В момента трябва да имаш актуализация до ASE6

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Сега видях, моя грешка: основата е ASE5, а версията си е ASE6 Smile

Изпратено от моят SM-G970F с помощта на Tapatalk
Цитирай

След като веднъж съм обновил ръчно винаги ли ще трябва това да се случва ръчно? За сега не съм получил никакво обновление, но видях, че има и май пак ще използвам Frija
Цитирай

Трябва да си ти излиза и "по въздуха", както до сега.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • ccc77
Цитирай

След седмица пак ще ходя в чужбина и този път искам да тествам предварително Smile Вероятно ще се появи по някое време, но нямам време да го изчакам
Цитирай

Няма логика да не го получаваш
Аз също го ъпдейтнах с Один , но след това си дойде и по въздуха
Цитирай

Интересно ми е,като флашвате и постоянно си качвате всичко наново ли, приложения т.н да се разправяте за нищо?

S8,S10+ Prism Black
Цитирай

По принцип всичко се запазва, но някои предпочитат да го инсталират "на чисто" и започват всеки път от начало. За мен е напълно безсмислено това.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • Petar88
Цитирай

Аз рестартирам, ако имам само проблем, иначе няма смисъл Smile

Изпратено от моят SM-G970F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз синхронизирам всичко с гугъл и горе долу се запазват нещата. Имам 3-4 приложения, които трябва да наглася, че не са от гугъл плей. Общо взето не губя нищо. Снимките така или иначе са в гугъл, аз не държа да ги имам в устройството.

До сега съм флашвал само веднъж. Как бих могъл да запазя данните ?
Цитирай

Върни се на поста ми преди да флашнеш първия път
Там съм написал
При избор на последния файл имаш два варианта
Цитирай

Два рестарта за един час ми стигат за да върна отново софтуера от април. Нищо не са оправили! По-добре да не бяха пипали блутута. Приключвам с обновяванията поне до края на лятото
Цитирай

Btw тествам от няколко дни да натискам на известията на заключен екран и резултата е, че не ми отваря лентата с нотификациите а направо приложението, на което съм цъкнал. Само да отбележа на заключен екран, а не аод!

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

При мен от 5 пъти примерно 4 пъти ми сваля лентата, един път работи като хората. Това не го издържам просто. И други колеги се оплакват. Никога до сега не съм продвал твлефон на месец и половина, но това 3. дена да не го оправят не мога да го търпя. До тук бях...
Цитирай

Да ви имам проблемите.......

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на djkitactk за това мнение:
  • krupps, Petar88, Sv3TL10
Цитирай

Това с лентата, при мен я сваля надолу само ако цъкна върху нотификация от фейсбук месинджъра, с всяко друго приложение си отваря приложението.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)