Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

Интересно ми е как разбрахте, че ъпдейта е изтекъл от Samsung Bulgaria? Има изявление някъде ли или?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
Аксесоари

(2019-10-13, 12:23:11)krasimiretov написа:  Интересно ми е как разбрахте, че ъпдейта е изтекъл от Samsung Bulgaria? Има изявление някъде ли или?
Вижда се на снимка че региона е България.

Sent from my Samsung Galaxy Note 10+ using Tapatalk

Sony Xperia Tipo HTS One S LG Optimus G Pro Samsung Galaxy Note 4 Samsung S8+ Samsung Galaxy Note 8  Samsung Galaxy Note 10+ (Aura Black) iPhone 12 Pro Max Samsung Galaxy Z Fold 3
Цитирай

(2019-10-13, 10:27:34)ivkos написа:  Няма изненади тука. Phone Arena са българи, както и GSM Arena, които съществуват сигурно от около 20 години.
И аз имах такива подозрения ,специално за GSM Arena ,защото гледам колите на клиповете и снимките ,които правят с телефоните са софийски.А интересно е защо цялото съдържание в сайта, ревюта и видеоревюта ,всичко е на английски,малко не ми се вярва,явно има замесени и от други държави знам ли

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай

(2019-10-13, 13:09:56)plamen_jelezniq написа:  И аз имах такива подозрения ,специално за GSM Arena ,защото гледам колите на клиповете и снимките ,които правят с телефоните са софийски.А интересно е защо цялото съдържание в сайта, ревюта и видеоревюта ,всичко е на английски,малко не ми се вярва,явно има замесени и от други държави знам ли
И на двата сайта си пише, че са базирани в България. Преди време и аз се изненадах точно като теб от снимките и след това се разрових и прочетох. В екипите им има и чужденци не са само българи. Smile

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Здравейте,
Pfone arena ,са базирани ,във Варна поне клиповете им се снимат там,което не е тайна ,често показват надписа Варна до хотел Одесос (ако не бъркам името на хотела ) гарата също е, чест обект на снимки
Цитирай

(2019-10-13, 14:04:46)Hss20e написа:  Здравейте,
Pfone arena ,са базирани ,във Варна поне клиповете им се снимат там,което не е тайна ,често показват надписа Варна до хотел Одесос (ако не бъркам името на хотела ) гарата също е, чест обект на снимки
Да, това пропуснах да напиша. GSMarena са базирани в София.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Много е ясно, защо всичко е на английски просто няма смисъл да са като Nixanbal, който е хубав сайт, но е от един човек, тук са много и искат повече да печелят, защото като говорят и пишат на английски, всички хора по света ще могат да гледат, съответно ще печелят и повече.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

phonearena в началото имаха и бг версия на сайта. Но постепенно я изоставиха. И момента са един от най популярните сайтове в световен мащаб. Само не мога да разбера защо се правят на американци. Инфото им за промоции са само за САЩ и тамошните вериги, сайтове и оператори. В данните за телефоните са записани американските версии( Самсунг са със Снапдрагон). Да ама в ревютата са си с Ексинус, щото са си в БГ. Напоследък се чудят как да похвалят Айфон. Даже излязоха с изявление за Ноут10, че не ставал, щото не му работел коректно пръстовия отпечатък.Това било много изнервящо и върнали телефона, не ставал. С Айфона нямало такива приблеми. Абе доста ги подпира Епъл, и те съответно им се кланят.
Това малко офф топик, ама трябва да се знае, да не им се вярва много, много.
gsmarena са по точни и обективни.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • ivkos, plamen_jelezniq
Цитирай

Samsung стартира дългоочакваната бета програма за тестване на Android 10 и фирмената обвивка One UI 2.0 от потребители на флагманските смартфони Galaxy S10, S10e и S10+. Към момента програмата е достъпна само в Южна Корея. Засега Samsung позволява в нея да участват 1000 души, но от понеделник, 14 октомври, ще я отвори за нови потребители. В Германия и Съединените щати регистрацията трябва да започне също в понеделник. Веднага след като програмата стане достъпна, в приложението Samsung Members на смартфона ще се появи тестовият банер на One UI 2.0. : https://www.gizchina.com/2019/10/13/one-...0-devices/

 
Цитирай

https://www.google.com/amp/s/forum.xda-d...80879/amp/

Samsung S8+,Samsung S10+,Galaxy Watch 46mm.
Samsung S20 Ultra,Galaxy Watch 3,Samsung S21 Ultra
Цитирай

https://forum.xda-developers.com/s10-plu...0-t3980879
Цитирай

аз ъпдейтннах и е супер
Цитирай

(2019-10-14, 19:40:34)mamaeca написа:  аз ъпдейтннах и е супер
Дай малко инфо де, как, къде, защо? Иначе защо си тук в този форум.

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Ето ме ,успешно я качих за сега разлики виждам в UI-то доста видни ... Препоръчвам ъпдейта![Изображение: 026939daee1b1e22aec20d61a2018161.jpg][Изображение: 86ce54220fbb97ad4df64765a3262a95.jpg]

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Може ли да споделиш, ако използваш приложения като Google Drive, Google Photos, Slack, Instagram дали имат тъмни бутони за навигация при включен нощен режим, защото в момента са бели и не е много приятно?  Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

(2019-10-15, 07:48:35)krasimiretov написа:  Може ли да споделиш, ако използваш приложения като Google Drive, Google Photos, Slack, Instagram дали имат тъмни бутони за навигация при включен нощен режим, защото в момента са бели и не е много приятно?  Smile
В момента инстанграм има черна тема.

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

(2019-10-15, 08:11:29)Петър Иванов написа:  В момента инстанграм има черна тема.
Да, обаче аз питам за бутоните за навигация отдолу. Прикачих една снимка показваща проблема.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Ако може малко помощ, понеже искам да инсталирам ъпдейта, но частта с CSC нещо не ми е ясна. Прикачвам снимка и ако може да ми кажете дали ще мога да ъпдейтна моя телефон.[Изображение: 7ef5c4c602d05d3a1b9bff9e38cfe4a7.jpg]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

Да, ще можеш. При мен беше същото и всичко мина нормално.
Цитирай

Здравейте искам да попитам след като инсталирахте новия андроид ,телефона върна ли се към фабрични настройки.Ако може някой да напише по подробно как става процедурата за смяна с андроид 10
Цитирай

@dmitev не се изтрива нищо. Хубаво е да изтриеш кеша както е написано в опътването за ъпдейта, още по-добре ще е ако направиш фабричнк настройки, но не е задължително. (При фрабричните всичко се изтрива.)

Иначе аз тъкмо ъпдейтнах, засега всичко ми се струва окей. Единствено анимациите съм малко лагави поне при мен. Имам обаче един въпрос, имате ли идея как да махна черната лента под клавиатурата.[Изображение: 516b8bbf680250d842fab044e4b76847.jpg]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

По-горе има линк към темата в XDA - там има подробни инструкции.

Иначе след ъпдейта не се връщат фабричните настройки, просто се ъпдейтва.

Важно е, че веднъж като направиш този ъпдейт, ще трябва да правиш и следващите но същия начин. Няма да получаваш OTA, защото не си регистриран в бета програмата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • amadeus3
Цитирай

А има ли начин новия андроид да се качи с Один
Цитирай

(2019-10-15, 11:54:15)dada_ написа:  Имам обаче един въпрос, имате ли идея как да махна черната лента под клавиатурата.

Би трябвало по този начин:
[Изображение: 45eb06d0c14987ba7e0be264141496f5.jpg]
Цитирай

Е това с ОТА не го знаех. А след като ъпдейтнем до официалния (не бета) ще получаваме ли ОТА ъпдейт.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)