Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

Аз не виждам промяна
От както махнах фолиото е 6
Цитирай
Аксесоари

Както писах по-горе на 27.10.19, странно е, че препоръчват премахване на протектора и регистриране на отпечатъците.
Естествено, че е препоръчително ако веднъж е премахнат, да се пререгистрират, но или не е написано коректно или аз не го разбирам коректно
Цитирай

(2019-11-03, 19:10:43)vladi1 написа:  И при мен дойде за Ноември като проверих ръчно. Имам чувството, че след последните 2 ъпдейта скенера е "по-зле".
При мен дойде автоматично през деня, но му дадох по-късно, тъй като бях в движение и ми трябваше телефона. Сега го ъпдейтнах. Smile 
Ни виждам разлика след последните ъпдейти при скенера за отпечатъци.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

След последната актуализация при мен, след изтриване и ново регистриране на пръстови отпечатъци, скенера стана ВИДИМО по бръз от преди, но съм без протектор в момента.
Цитирай

Чакаме това:

https://news.samsung.com/global/experien...galaxy-s10
Цитирай

(2019-11-12, 17:08:25)Sev написа:  Чакаме това:

https://news.samsung.com/global/experien...galaxy-s10
Това дойде преди 2 дни някъде при мен.. и това с търсачката в галерията го имам и другите две имам.
Цитирай

И при мен дойде преди известно време.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Този малък ъпдейт дойде днес


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Очаква се Samsung Galaxy S10 да получи Android 10 до месец януари. Според данните стабилната версия на Android 10 ще бъде достъпна за някои от съвместимите устройства Galaxy до януари 2020. Това разбира се включва настоящите флагмански серии на корейците - Galaxy S10 и Note10, които заедно с Note9 ще бъдат обновени до началото на идната година.

[Изображение: d334452635b08ff6e3bfc7299133b88d-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

(2019-11-27, 16:05:41)NoMaD написа:  Очаква се Samsung Galaxy S10 да получи Android 10 до месец януари. Според данните стабилната версия на Android 10 ще бъде достъпна за някои от съвместимите устройства Galaxy до януари 2020. Това разбира се включва настоящите флагмански серии на корейците - Galaxy S10 и Note10, които заедно с Note9 ще бъдат обновени до началото на идната година.

[Изображение: d334452635b08ff6e3bfc7299133b88d-full.jpg]
Източник: >>>>>>
Грешен ти е източника! От днес започва пускането на стабилна 10ка за германия! Така че може да очакваме скоро и в други страни!
Цитирай

Да. Вероятно съвсем скоро ще има ОТА за всички. Smile
Цитирай
Thumbs Up 

(2019-11-28, 14:16:59)bobytsekov написа:  Да. Вероятно съвсем скоро ще има ОТА за всички. Smile
Аз вече свалям тази на Германия сега ще префлашна с один супер
Цитирай

На мен ми дойде официална ОТА , телефона е купен от Германия.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 1 потребител изказва благодарност на foxhd за това мнение:
  • mamaeca
Цитирай

Ъпдейтнах
Часовника се върна в лявата страна
Good lock не работи и не мога да го преместя ...
Идеи?
Цитирай

Има видимо насичане при някои от менютата , незнам как могат да го пуснат официално като не е доизчистен от бъгове.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

При такъв ъпдейт, обикновено има нужда от чиста инсталация
Това ли си направил ?
Цитирай

Дойде ми през ОТА , но не ми се връщат фабрични насройки.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

(2019-11-28, 21:24:25)foxhd написа:  Дойде ми през ОТА , но не ми се връщат фабрични насройки.

Когато имаш време ги върни. Това със сигурност ще ти реши проблема.
Цитирай

И аз не съм ги връщал
Но работи гладко
Цитирай

В крайна сметка не изтърпях и върнах и вече всичко работи гладко.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 1 потребител изказва благодарност на foxhd за това мнение:
  • bobytsekov
Цитирай

(2019-11-28, 22:51:23)foxhd написа:  В крайна сметка не изтърпях и върнах и вече всичко работи гладко.
Така де сега работи гладко,ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се връщат фабрични след такъв ъпдейт.
Цитирай

Не е никак задължително точно пък хард ресет!
Едно чистене на кешовете през рекавъри на мен ми върши идеална работа от години насам.
Тук в Германия например банковите приложения могат да се инсталират само в офис на банката. А те работят предимно до обяд.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Всеки си преценява кое да чисти,но масово плюят софтуера,хардуера,марки и т.н от мърза.Аз за мен си знам хард ресет и изобщо нямам яд с нищо
Цитирай

Лесно е да се направи хард ресет но не толкова лесно да се възтанови всичко , трябва да се обикаля по банки да се възтановят приложенията.И тук банките са усложнили възтановяването.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 1 потребител изказва благодарност на foxhd за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

Оттук може да гледате и да си припомпвате с F5 дали Android 10 ъпдейтът е пуснат по ОТА за България (S10+):
http://fota-cloud-dn.ospserver.net/firmw...ersion.xml
Когато <version><latest> се промени да съдържа новата версия (първата от последните 4 букви става от A на B), значи вече се разпространява.

Например, в момента имаме G975FXXS3ASJG, а за Германия има G975FXXU3BSKO

Ето и за Германия (S10+):
http://fota-cloud-dn.ospserver.net/firmw...ersion.xml

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivkos за това мнение:
  • martoo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)