Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

А къде се намират изтеглените теми и икони?
Цитирай
Аксесоари

Като отвориш Galaxy Themes, горе в дясно има една иконка като човече. Там са.
Цитирай

Нямам такава иконка...
И ако не съм в нета , нищо не излиза.
Цитирай

При излизане от дадено приложение понякога анимацията се връща в иконата на приложението, а понякога някъде си долу. Дано сте ме разбрали. Не разбирам логиката в разликата. При вас как е?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Само ако иконата е останала на друг екран и не е видима в момента на затваряне, май тогава се получава вторият случай, който описваш
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • NaniG, vladi1
Цитирай

Мисля, че зависи откъде си отворил иконката.

Ако си натиснал икона на началния екран, анимацията ще се върне в иконката.
Ако си натиснал икона от менюто, анимацията ще се върне най-отдолу.
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonivanov22 за това мнение:
  • vladi1
Цитирай

Някой с някакви проблеми? Веднъж замръзна във фейса и ме изхвърли и веднъж в браузъра. Батерията е същата или малко по-добра.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Ползвам новата версия от 3 дни. Батерията е най-вероятно оптимизирана, като се има в предвид какво правят техните конкуренти.

От друга страна за разлика от Андройд 9, които нито веднъж не беше забил, засякъл или каквото и да е, тук за тези 3 дни ми се случи около 5 / 6 пъти при различни действия. Chrome със сигурност не е добре оптимизиран за работа с Андроид 10.!

Sent from my S10

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай

При подреждане на приложенията в менюто сложих иконка на мястото на друга и тя остана върху нея.Така си остана иконата и имената им се презастъпиха и стана мазало,с върнати фабрични съм!Още има бъгове,но определено всичко е по плавно по бърз е телефона и батерията е по добре.
Цитирай

(2019-12-10, 14:51:49)Sv3TL10 написа:  Благодаря колега. При мен и преди и след ресет е зле (не е постоянно, но достатъчно, че като стане да дразни). Може би идва от това, че съм в бета програмата на Нова. Или и ти?
Не, с платената версия съм.
Цитирай

Аз за цял ден съм нямал проблеми, ОТА от А1 и батерията издържа една идея повечко. Не съм ресетвал и мисля да не се занимавам, поне за сега няма бъгове Smile

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на h3rrfl1ck за това мнение:
  • kaktus_78
Цитирай

(2019-12-10, 13:40:41)toem84 написа:  С андроид 9 го променях,сега и аз не го намирам като опция.
(2019-12-10, 13:41:56)bobytsekov написа:  Няма я тази опция вече, махнали са я.

Благодаря за отговорите. Кофти, че са махнали тази опция, защото не ползвам половината иконки и ми идват много. Преди поне бяха хем по-големи, хем по-малко на брой.

Също така имам странен проблем. Имам доста музика свалена на телефона и си слушам редовно. След като се инсталира новия андроид някои от песните на кирилица(но не всички) са с ?????? вместо с името им, което е странно. Някой да има подобен проблем?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Така се радвате все едно е дошла нова година
Цитирай

Новият device care, аз ли съм зле, или е супер сбъркан и недоизмислен, поне в отдела за батерията.. Нито показва времето от последното зареждане, а само колко (уж) остава, нито показва времето на екран от последното зареждане. Показва го за съответния ден, без значение дали телефона е бил на зарядно.. Показва го и по часове (май?), което някак ми е безсмислено, излишно усложнено.. Някаква пълна какофония.. Или аз не му разбирам на новия дизайн.. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • plamen_jelezniq
Цитирай

Не си само ти аз лично ползвам Gsam battery monitor за следене на разхода на батерия.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

След ъпдейта спря да ми работи Boldbeast recorder за запис на разговорите, но пък инсталирах ARC (от Galxy store , не от Play store ) и работи добре - записва и двата участника в разговорите. Свободната има възможност да записва само автоматично , може по-нататък да си я купя.
Цитирай

(2019-12-11, 02:53:58)Sv3TL10 написа:  Новият device care, аз ли съм зле, или е супер сбъркан и недоизмислен, поне в отдела за батерията.. Нито показва времето от последното зареждане, а само колко (уж) остава, нито показва времето на екран от последното зареждане. Показва го за съответния ден, без значение дали телефона е бил на зарядно.. Показва го и по часове (май?), което някак ми е безсмислено, излишно усложнено.. Някаква пълна какофония.. Или аз не му разбирам на новия дизайн.. Smile
Пълно недомислие е това за батерията , незнам каке възможно да измислят такава глупост.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

Първия бъг при мен! Не може и да се спре...[Изображение: 3ee058ece6b0302450ea8dbc1b4fa509.jpg]

Edit: Оправих се. Пказава се проблем на Google Play и Chroma. За фикса трябва да се деибсталнат и изтрие кеша на двете приложения и на ново ъпдейт Smile
Цитирай

И аз не го схващам много много новия екран за батерията...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

(2019-12-11, 09:47:43)foxhd написа:  Пълно недомислие е това за батерията , незнам каке възможно да измислят такава глупост.

Супер просто е направено. Сив цвят - На батерия, Син цвят - На зарядно. Отгоре пише време на дисплей. Графиките са ден за ден. Цъкваш деня гледаш Синьо Сиво. Нищо кой знае колко трудно и объркващо.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай

@Pelikana  Мен лично ми се иска да си виждам колко време съм изкарал след последното пълно зареждане и като цяло, и на екран, както беше преди. Сега не е спрямо зареждането, а просто по дни.. Примерно за вчера имам 10ч. екран, но на обяд зареждах телефона. Нека ги има тези нови статистики, но защо са махнали основното, което повечето ни интересува..


Прикачени файлове
.jpg batt.jpg Размер: 59.62 KB  Сваляния: 166
Цитирай

И какво им гледаате на тези батерии графиките по цял ден?! И като гледаш разбираш ли нещо? Като падне зареждаш и толкова...
Цитирай

(2019-12-11, 11:34:51)Sv3TL10 написа:  @Pelikana  Мен лично ми се иска да си виждам колко време съм изкарал след последното пълно зареждане и като цяло, и на екран, както беше преди. Сега не е спрямо зареждането, а просто по дни.. Примерно за вчера имам 10ч. екран, но на обяд зареждах телефона. Нека ги има тези нови статистики, но защо са махнали основното, което повечето ни интересува..

Точно под датата пише Screen on time Smile Иначе графиките имат бъгове ми се струва в момента.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай

@BisVal по-излишен коментар няма накъде.

@Pelikana Screen on time в новата версия е за съответния ден, а не след последното зареждане, това не ми харесва Smile
Има бъгчета, но сигурно ще ги изчистят.
Цитирай

(2019-12-11, 11:47:53)Sv3TL10 написа:  @BisVal по-излишен коментар няма накъде.

@Pelikana Screen on time в новата версия е за съответния ден, а не след последното зареждане, това не ми харесва Smile
Има бъгчета, но сигурно ще ги изчистят.
Да и аз преди малко обърнах внимание, че е за деня и не се занулява на зарядно или поне при частично зареждане, а не до 100%. Макар, че не мисля, че ще го занули дори при 100%.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)