Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

(2019-12-11, 10:53:14)h3rrfl1ck написа:  Първия бъг при мен! Не може и да се спре...[Изображение: 3ee058ece6b0302450ea8dbc1b4fa509.jpg]

Edit: Оправих се. Пказава се проблем на Google Play и Chroma. За фикса трябва да се деибсталнат и изтрие кеша на двете приложения и на ново ъпдейт Smile
При мен го имаше също. При мен се оправи като от Library в Google Play Store спрях инсталирането и го пуснах отново.

Аз обаче имам друг проблем (може и да не е проблем). Когато изключа Wi-Fi ми излиза нотификация, че има app update-и, които трябва да се инсталират. Като го включа нищо не се актуализира. Тези нотификации не могат да се забранят. Някакво решение?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
Аксесоари

Здравейте,

Дали някой е успял да направи жестовете на цял екран, а да не са само долу.

Извинявайте ако е отговаряно и преди, но в настройките го няма.

Благодаря.
Цитирай

(2019-12-11, 17:46:58)vaskodk написа:  Здравейте,

Дали някой е успял да направи жестовете на цял екран, а да не са само долу.

Извинявайте ако е отговаряно и преди, но в настройките го няма.

Благодаря.

По принцип се включват оттук:
[Изображение: 165646e98718456541e6626b12e1d218.jpg]
Цитирай

    Явно го няма за 10е версията  Big Grin , няма и меню за жестове на цял екран.
Цитирай

@vaskodk
Бутонът "Още опции" е неактивен, така ли? Функцията би трябвало да е налична без значение от модела.
Цитирай

Тези нови жестове отдолу са толкова удобни и с мазни анимации, но за бога кой е позволил плъзгането отляво и отдясно да връща назад, при положение, че все още има толкова много приложения с леви хамбургер менюта??? Ако не е плъзгането отляво да отворя менюто, как се очаква да стигна с десен палец до горния ляв ъгъл на амнайсе инчовия екран и да натисна копчето?

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2019-12-11, 21:14:45)bobytsekov написа:  @vaskodk
Бутонът "Още опции" е неактивен, така ли? Функцията би трябвало да е налична без значение от модела.

Да не активен е. 
Не е болка за умиране де, ама просто е много по-удобно и бях свикнал от китаеца, та тука ми е малко мъка.
Цитирай

(2019-12-11, 21:50:02)vaskodk написа:  Да не активен е. 
Не е болка за умиране де, ама просто е много по-удобно и бях свикнал от китаеца, та тука ми е малко мъка.

Ясно. Ако ти се занимава и имаш време, пробвай един хард ресет - много е вероятно да има ефект.


(2019-12-11, 21:34:05)ivkos написа:  Ако не е плъзгането отляво да отворя менюто, как се очаква да стигна с десен палец до горния ляв ъгъл на амнайсе инчовия екран и да натисна копчето?

Когато си свикнал с тези менюта, е неудобно, наистина. Има един начин със задържане на пръста в левия край на екрана закратко, за да се покаже менюто и след това плъзгаш надясно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • ivkos
Цитирай

При моя s10e ги има новите жестове, нещо при теб е само.
Цитирай

(2019-12-11, 21:50:02)vaskodk написа:  Да не активен е. 
Не е болка за умиране де, ама просто е много по-удобно и бях свикнал от китаеца, та тука ми е малко мъка.
 
Да не би да ползваш друг лаунчер?  Поне в настройките на новата с червено пише:  Android 10's gesture navigation does not yet support 3rd party launchers.
Та затова да са ти неактивни?
Цитирай

Относно плъзгането от края на екрана за назад и side меню съм забелязал, на play store, че ако плъзна леко под ъгъл нагоре винаги си ми отваря менюто вместо да връща назад.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
[-] 3 потребители изказват благодарност на ole за това мнение:
  • bobytsekov, ivkos, Sv3TL10
Цитирай

Някой намира ли Android Auto в 10-ката? Нали уж трябваше да го има вградено в новата версия...


Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,
Има ги жестовете на с10е отваряш още опции и си избираш жестовете,честно казано са удобни но искат доста свикване но с достатъчно псуване се случват нещата


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2019-12-12, 11:50:01)djkitactk написа:  Някой намира ли Android Auto в 10-ката? Нали уж трябваше да го има вградено в новата версия...


Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Android Auto го виждам само в Настройки/Приложения, но повече и аз не знам.

Samsung Galaxy S23
Цитирай

(2019-12-12, 10:04:03)ole написа:  Относно плъзгането от края на екрана за назад и side меню съм забелязал, на play store, че ако плъзна леко под ъгъл нагоре винаги си ми отваря менюто вместо да връща назад.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Това е интересно... Работи между другото и на други приложения. Освен нагоре, също и надолу.
Цитирай

И с Андроид 10 ли не светва екрана при нотификация?

Камерата с 10-ката по-добре ли е? Или си е същата като качество.
[-] 1 потребител изказва благодарност на macko166 за това мнение:
  • marinho81
Цитирай

Някой от вас има ли и Samsung Galaxy Watch за да сподели има ли проблеми с връзката между телефона и часовника след обновлението до андроид 10. Питам защото няколко колеги с телефони Хуауей се оплакаха от такъв проблем след като са обновили телефоните си до андроид 10.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2019-12-12, 18:32:43)tonus написа:  Някой от вас има ли и Samsung Galaxy Watch за да сподели има ли проблеми с връзката между телефона и часовника след обновлението до андроид 10. Питам защото няколко колеги с телефони Хуауей се оплакаха от такъв проблем след като са обновили телефоните си до андроид 10.

Имам този часовник и нямам проблем с връзката след ъпдейта до Android 10 за Galaxy S10+.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivkos за това мнение:
  • tonus
Цитирай

Значи проблема е при Хуауей. Спокойно ще обновя Ноута си когато излезе десятката за него, че иначе би било много неприятно да се раздвояват постоянно часовника и телефона.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2019-12-12, 18:32:43)tonus написа:  Някой от вас има ли и Samsung Galaxy Watch за да сподели има ли проблеми с връзката между телефона и часовника след обновлението до андроид 10. Питам защото няколко колеги с телефони Хуауей се оплакаха от такъв проблем след като са обновили телефоните си до андроид 10.
Аз имам S3 Frontier и работи перфектно след ъпдейта.

Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy Note 10.1 4.4.2
Цитирай

(2019-12-12, 18:32:43)tonus написа:  Някой от вас има ли и Samsung Galaxy Watch за да сподели има ли проблеми с връзката между телефона и часовника след обновлението до андроид 10. Питам защото няколко колеги с телефони Хуауей се оплакаха от такъв проблем след като са обновили телефоните си до андроид 10.
При Huawei. проблема е в агресивния мениджмънт на батерията, до скоро бях с Mate 10 Pro.

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай

(2019-12-12, 02:27:12)Sv3TL10 написа:   
Да не би да ползваш друг лаунчер?  Поне в настройките на новата с червено пише:  Android 10's gesture navigation does not yet support 3rd party launchers.
Та затова да са ти неактивни?


Аа, ок много благодаря Smile 
Цитирай

На някои прави ли му впечетление, че след ъпдейта понякога когато пишеш, натиска дадена буква по 2 пъти, когато се въвежда текст? Имах подобен проблем с хуавей телефон и го оправиха софтуерно тогава.
Цитирай

И аз имам този проблем с буквите от както сложих бетата.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

От днес и аз вече съм на андройд 10 и честно казано за първия ми час на него съм доволен, батерията май държи повече и телефонът работи една идея по-бързо. Исках да попитам дали някой знае как се маха това чудо за инпут настройките под клавиатурата, защото като че ли преди го нямаше и сега ме дразни супер много. 

[Изображение: 78057944-2644605908939825-2462239321265012736-n.jpg]

Samsung S10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)