Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

Нищо че моя е 10е , мога да кажа че 2 сим карти си точат батерия.На 3 г съм но пак си пада.Само самолетния режим през ноща спасява положението.Иначе като активен виждам само услуги на гугъл но пък не смуча много батерия.При мен се пада около 1 % на 90 мин.
Цитирай
Аксесоари

Нямам проблеми след ъпдейта нито забелязвам някакви бъгове. Но това с падането на батерията през нощта в режим на покой с изключен нет и aod и все пак пада с 4-8% ...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Пуснали са януарския ъпдейт
Единствено поправки за сигурността
В момента за Швейцария
Цитирай

Здравейте имам едно питане Наскоро моята сапруга получи актуализация на нейния Galaxy S10 вече е с андроид 10. Аз съм с Galaxy S10 Plus и все още няма актуализация на софтуера. Благодаря.
Цитирай

(2020-01-05, 05:38:32)Galaxy8890 написа:  Здравейте имам едно питане Наскоро моята сапруга получи актуализация на нейния Galaxy S10 вече е с андроид 10. Аз съм с Galaxy S10 Plus и все още  няма актуализация на софтуера. Благодаря.
И при мен още не е дошъл декемврийския ъпдейт до андроид 10. Това зависи от къде е купен телефона, моя S10+ е от английския оператор О2 и е с английско CSC /продуктов код/. За учудване е, че у нас ъпдейтите идват по-рано от тези за UK. 
Може да се смени английското CSC с българско, но на мен не ми пречи да изчакам. Обикновено закъснението е 1 месец, през което време добивам представа за новите функции от коментарите във форума.
Цитирай

Аз съм с А1 о телефон купен от А1 и ъпдейта за андроид 10 дойде още декември.Така, че е много относително.
Цитирай

В момента за S10+.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumts за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Дойде януарската актуализация за Германия .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

Дойде и за тук
[Изображение: 29119898.jpg]

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
[-] 3 потребители изказват благодарност на vladi1 за това мнение:
  • NaniG, oxuboxu, Sev
Цитирай

Да Телефона ми е внос от Англия. Ползвам го за 2-тел на теленор.Но взе още няма Update.Надявам се скоро да дойде и в BG или united kingdom.Жената е с S10 много добре работи хубав интерфейс и се усеща много бързо работи. Ще видим ме при S10 Plus.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Galaxy8890 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

И моя S10+ е от UK, и аз още нямам Андроид 10, а в бг вече излезе януарския ъпдейт. Картата ми е на А1. Трябва са се смени CSC на телефона с бг, но не зная как става това. Някъде четох, че трябва да се нулира телефона до фабрични с бг сим карта в него и тогава го сменя с бг. Това ще направя след като дойде ъпдейта до Андроид 10.
Цитирай

Вчера нулирах телефона до фабрични с бг сим карта в него, не се промени CSC-то, остана си английското. И съответно андроид 10 още не идва, няма оправия. Иначе телефона си свали всичко от архива, дори и началния екран.

Дойде и при мен андроид 10 задено с януарския ъпдейт, общ размер 1879,80 Мв, сега го тегля.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dsr1972 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-01-11, 14:40:29)dsr1972 написа:  Вчера нулирах телефона до фабрични с бг сим карта в него, не се промени CSC-то, остана си английското. И съответно андроид 10 още не идва, няма оправия. Иначе телефона си свали всичко от архива, дори и началния екран.

Дойде и при мен андроид 10 задено с януарския ъпдейт, общ размер 1879,80 Мв, сега го тегля.
Тези модели не си променят CSC-то при нулиране , пробвано с немски s10+.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 1 потребител изказва благодарност на foxhd за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-01-12, 00:16:24)foxhd написа:  Тези модели не си променят CSC-то при нулиране , пробвано с немски s10+.
CSC може да смени на S/Note/A/J/... вкл. и 10/10+/10е/... с sim (на оператор от желания регион, може и неактивна) и factory reset ОТ RECOVERY менюто!
Това по всяко време може да направи и на Android 8, 9 и 10, не е нужно да чака. Ако на новия CSC има по нови версии - ще се обновят и updates ще идват, когато за това ново CSC има update.
В темата "Запис на разговори?" с Тайландска sim описвах скоро стъпките.
Успех

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 2 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • bobytsekov, oxuboxu
Цитирай

(2020-01-12, 11:37:05)Чо :) написа:  CSC може да смени на S/Note/A/J/... вкл. и 10/10+/10е/... с sim (на оператор от желания регион, може и неактивна) и factory reset ОТ RECOVERY менюто!
Това по всяко време може да направи и на Android 8, 9 и 10, не е нужно да чака. Ако на новия CSC има по нови версии - ще се обновят и updates ще идват, когато за това ново CSC има update.
В темата "Запис на разговори?" с Тайландска sim описвах скоро стъпките.
Успех

Изпълних всичко описано в темата, но като стигна до "..... и излиза едно меню, което казва, че има нова карта и пита дали да смени настройкиете към този "регион" или да "запази същите". Избираш да се сменят, чрез което телефона пак се ресетва сам......" точно това меню не излиза, а направо се стартира телефона на английски език. Пробвах два пъти без карта памет, както е описано и със СИМ първо в слот1, после в слот 2 и не става, CSC - то си остава английско. След това си влизам в акаунта е се възстановява всичко от архива. Май ще си карам така.
Цитирай


Какво пише в Настройки > За телефона > Информация за софуера > Вер. софт. на дост. усл.
3 реда

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай

Английско си е CSC-то, и PHONE INFO го показва.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Да, няма го във firmware.
Ноже да се сменя само между възможните (Available CSC).

Свали firmware (от sammobile.com) за CSC от държавата, за което искаш да го смениш (За да е сигурно, че го съдържа.)
Обнови с Odin3.13
И после със sim карта от тази държава и factory reset през RECOVERY.

(Обновяването с официален STOCK ROM не прецаква KNOX-а.) [Изображение: af041c5c3b90b80197fd106e2d986c69.jpg]

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

През Odin само CSC-то ли да инсталирам или всички файлове в пакета? Благодаря!
Цитирай

(2020-01-14, 12:15:57)dsr1972 написа:  През Odin само CSC-то ли да инсталирам или всички файлове в пакета? Благодаря!

Четирите BL, AP, CS и CSC се слагат. CSC има два файла и се ползва този, в чийто име НЯМА "HOME".
USEDATA / UMS не се слага нищо и никои други опции не се променят.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 2 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • dsr1972, oxuboxu
Цитирай

Благодаря много за напътствията, смених си по този начин CSCто с БГ.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Гугъл плей работи ли при Вас, при мен дава грешка.
Цитирай

Работи, опитай с изчистване кеша на приложението.

 
Цитирай

Само с кеша не стана, изтрих и данните и се оправи


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Нещо чува ли се за нов ъпдейт ? Да пооправят нещата със тези бъгясали десятки!
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)