Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

Някой с 10 е ъпнал ли е вече?При мен излезе но ще изчакам до довечера.
Цитирай
Аксесоари

Ъпдейтнах току-що - нови функции на камерата и галерията.
Цитирай

Статус бара на батерия% ,уай фай и сигнал на мрежа са преместени леко по на дясно към кaмерата!
Цитирай

Ако направя само wipe cash какво е се случи с снимките в вътрешната памет?
Цитирай

Нищо.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Нито загрява, нито лагва. Направих само уайп кеш.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladi1 за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай

Като се отключва телефона с пръстовия отпечатък има нова анимация и ми се струва дооооста по-бърз

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай

(2020-04-05, 21:00:31)Sv3TL10 написа:  ...но нямам нощен в hyperlapse, също и "многократно снимане".
Версията в момента ми е 10.0.02.9

Има всичко, просто е в меню “още”

G975F Dual Sim 128GB, VIVACOM
Цитирай

@4o4o коментарът ми беше относно ъпдейт на приложението камера, преди големия ъпдейт.
Цитирай

Такаа.. инсталирах ъпдейта,wipe cash,factory reset и приспах  бебчетата със новата функция за deep sleep и да видим как ще е положението! Скоро не съм калибрирал батерията и смятам сега да я оставя до 15% и да я заредя до 100%,,защото по принцип я зареждам до 85% най много.

Забравих да спомена ! Преди ъпдейта режима на дисплея не беше ли на опция-естествен режим а не жив? Защото сега под дифлоут  е на режим- жив  и ми се струва по ярък дисплея .Кажете моля ви как е при вас.
Цитирай

Имам въпрос, преди имаше някъде опция новите жестове (айфонските за назад) да не работят върху клавиатурата.

В момента тази опция е включена май и плъзгане назад не работи върху клавиатуара (трябва да го направя над нея), което ми е неудобно и искам да го направя както преди - някой сеща ли се къде се намира тази опция точно?
Цитирай

(2020-04-06, 20:16:59)simeonivanov22 написа:  Имам въпрос, преди имаше някъде опция новите жестове (айфонските за назад) да не работят върху клавиатурата.

В момента тази опция е включена май и плъзгане назад не работи върху клавиатуара (трябва да го направя над нея), което ми е неудобно и искам да го направя както преди - някой сеща ли се къде се намира тази опция точно?
Бях чел из reddit хора да се оплакват за същото и останах с впечатление, че е премахната тази опция.
А относно горното мнение - да преди режима беше natural, сега е vivid по подразбиране.
И аз актуализирах днес, направих и фабрични настройки и не съм ползвал телефона от тогава, че ме домързя да настройвам ? Иначе новата анимация на пръстовия отпечатък ми харесва, заради разнообразието.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



[-] 2 потребители изказват благодарност на krasimiretov за това мнение:
  • emo_841, simeonivanov22
Цитирай

(2020-04-06, 20:51:13)krasimiretov написа:  Бях чел из reddit хора да се оплакват за същото и останах с впечатление, че е премахната тази опция.
А относно горното мнение - да преди режима беше natural, сега е vivid по подразбиране.
И аз актуализирах днес, направих и фабрични настройки и не съм ползвал телефона от тогава, че ме домързя да настройвам ? Иначе новата анимация на пръстовия отпечатък ми харесва, заради разнообразието.
Ами аз го направих на Естествен режим ,че направо ми вади очите Vividили както се нарича там незнам,зйщото моето меню си го държа на български, та това е за сега и ако забележа някаква друга разлика пак ще пиша.

(2020-04-06, 15:07:28)plamen_jelezniq написа:  Като се отключва телефона с пръстовия отпечатък има нова анимация и ми се струва дооооста по-бърз
Тази нова анимация не ми харесва с този кръг,но наистина някакси  по бързо отключва и със по малко натиск.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • krasimiretov
Цитирай

Новата функция за deep sleep къде се намира в настройки? Благодаря!
Цитирай

(2020-04-07, 11:21:47)dsr1972 написа:  Новата функция за deep sleep къде се намира в настройки? Благодаря!
Където е _спящи приложения ,точно под нея!
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • dsr1972
Цитирай

След като актуализирах и направих фабрични настройки съм доста доволен. Има някои изпипани визуални разлики, които ми харесват, също така забелязвам по-плавна работа. Ползвам 0.5х анимации и жестове, преди при бързо превключване между екраните имаше нещо като насичане или по-скоро не-доизпипана анимация, която сега е окей и насичането липсва.
Играх си в настройките и взех, че пуснах Samsung Pass функционалността. Обаче сега при всяко влизане в някакъв профил някъде ми излиза въпрос дали да го запамети в Samsung Pass... Има ли начин да се изключи това приложение? Аз нещо не намерих опция из настройките.
За батерията нямам мнение все още, но при настройване на приложенията и т.н изкарах 4ч. на wi-fi (рядко виждан резултат за моя телефон ?)

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Засега телефона е студен като мъртвец!
Да видим как ще е за напред.
Цитирай

(2020-04-07, 17:51:16)krasimiretov написа:  Играх си в настройките и взех, че пуснах Samsung Pass функционалността. Обаче сега при всяко влизане в някакъв профил някъде ми излиза въпрос дали да го запамети в Samsung Pass... Има ли начин да се изключи това приложение? Аз нещо не намерих опция из настройките.

Пробвай тук... Настройки > Основно управление > Език и въвеждане > Услуга за авто попълване > ...избери коя услуга предпочиташ или просто я изключи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • krasimiretov
Цитирай

Относно Samsung pass. Пита ме дали да запомни паролите и след като приема и искам да влезна в някой сайт и да се логна, samsung pass не ми дава да влезна с пръстов отпечатък и като влезна в приложението нямам нищо запаметено,а преди си работеше нормално.Някой с такъв проблем?
Как се изключва да не те подканва за запомняне на паролите нямам идея.

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай

Имате ли проблем със синия филтър, след ъпдейта се активира в много странно време, въпреки зададеното “от залез до изгрев”?

G975F Dual Sim 128GB, VIVACOM
Цитирай

Не знам дали е от последния ъпдейт ( не го ползвам често) , но имам проблем с приложението Stress на Samsung health - това , което мери кислородната сатурация. При опит за пускане блокира и се налага рестарт на телефона. Иначе сензора за измерване на пулса работи. Някой забелязал ли е такъв проблем?
P.S. Явно проблема е повсеместен , и в чуждите форуми се оплакват.
Цитирай

Здравейте, хора. И аз пуснах новата актуализация снощи, но забелязах нещо странно. 
Надявам се да отнасям въпроса в правилната тема.
Като отворя месинджър, когато пиша на някого ми липсват стикерите + .gif опциите които имах преди. В момента при натискане на която и от 2те опции ме препраща към Galaxy store, за да си сваля Самсунгските им приложения. 
Преди не беше така, рових се бая из настройките но нищо не намерих. Някой изпитва ли същия проблем?
Цитирай

В ъпа има актуализация на самсунг клавиатурата.Сега тествах имам емоджита за друго препраща към стор-а.Не знам как е било преди .
Цитирай

Мдам, емоджитата си стоят. Но стикерите от FB апликацията + Giphy и Tenor ги няма и препраща към апа на Самсунг, което е много странно. ?
Цитирай

(2020-04-08, 07:17:03)BisVal написа:  Не знам дали е от последния ъпдейт ( не го ползвам често) , но имам проблем с приложението Stress на Samsung health - това , което мери кислородната сатурация. При опит за пускане блокира и се налага рестарт на телефона. Иначе сензора за измерване на пулса работи. Някой забелязал ли е такъв проблем?
P.S. Явно проблема е повсеместен , и в чуждите форуми се оплакват.
Меря си стреса почти всеки ден и не съм имал проблем преди и след ъпдейта.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)