Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

Оправи се проблема със звука чрез връщане до фабрични настройки. Сега пък гледам в магазина WebView като тръгне да се ъпдейтва стига до 30% и спира и така си стои. Някой с подобен проблем?



Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари

(2020-04-12, 09:27:24)dsr1972 написа:  Оправи се проблема със звука чрез връщане до фабрични настройки. Сега пък гледам в магазина WebView като тръгне да се ъпдейтва стига до 30% и спира и така си стои. Някой с подобен проблем?

Аз имах такъв същия проблем при предния ъпдейт .Рестартирай телефона и пак пробвай,при мен така се оправи !Явно е някакъв бъг,но така и така незнам точно за какво е това приложение.
Цитирай

Връщам си думите назад относно по-бързото топене на батерията след актуализацията! Вчера постигнах 10 часа на екран! Много съм доволен.Верно, че приспах дълбоко доста неща, но дори и така си е постижение за мен!

Samsung Galaxy Note - Black,Samsung Galaxy Note 2 -WHITE ,Samsung Galaxy Note 3 Black, Samsung galaxy Note 4 black
Цитирай

(2020-04-12, 17:22:02)martosblack написа:  Връщам си думите назад относно по-бързото топене на батерията след актуализацията! Вчера  постигнах 10 часа на екран! Много съм доволен.Верно, че приспах дълбоко доста неща, но дори и така си е постижение за мен!
Как ги направи бе човек!при мен е мн. Зле за първи път
Цитирай

Първите 3,4 разряд, заряд хич не ми харесваше резултатът - средно с час по-малко от преди актуализацията, но след 4 заряд нещата се оправиха-вярно, че при спах дълбоко доста неща(да не кажа 2/3 от всичко ?), но защо са ми след като не ги ползвам.Сега с уговорката, че аз чета доста книги(програма cool reader) , а при четене не се хаби толкова батерия, колкото ако се ровя из нета или играя игри :

Samsung Galaxy Note - Black,Samsung Galaxy Note 2 -WHITE ,Samsung Galaxy Note 3 Black, Samsung galaxy Note 4 black
Цитирай

(2020-04-12, 17:47:48)martosblack написа:  Първите 3,4 разряд, заряд хич не ми харесваше резултатът - средно с час по-малко от преди актуализацията, но след 4 заряд нещата се оправиха-вярно, че при спах дълбоко доста неща(да не кажа 2/3 от всичко ?), но защо са ми след като не ги ползвам.Сега с уговорката, че аз чета доста книги(програма cool reader) , а при четене не се хаби толкова батерия, колкото ако се ровя из нета или играя игри :
Може би затова сихнаправил този Сот,така е четенето хаби най малко!
Цитирай

Аз съм доволен от батерията след последната актуализация. 
   
   

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB
(Samsung Galaxy Watch6 classic 47мм)
[-] 1 потребител изказва благодарност на dan_palma за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

След този ъпдейт батерията ми е сууупер зле ! 2ч.Сот и на 50% всичко спряно ,като нокия с фенерче и пак зле са нещата .Никога не е било по-лошо
Цитирай

Е как толкова малко, Емо?! Ти с с10 ли си или с 10+? Това ми е от вчера и днес-около 8:30ч СОТ, при оставащи 30%Само с един час четене този път.

Samsung Galaxy Note - Black,Samsung Galaxy Note 2 -WHITE ,Samsung Galaxy Note 3 Black, Samsung galaxy Note 4 black
[-] 1 потребител изказва благодарност на martosblack за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

(2020-04-13, 17:18:01)martosblack написа:  Е как толкова малко, Емо?! Ти с с10 ли си или с 10+? Това ми е от вчера и днес-около 8:30ч СОТ, при оставащи 30%Само с един час четене този път.
Със  s10 ,не плюса!
Цитирай

(2020-04-13, 13:28:14)emo_841 написа:  След този ъпдейт батерията ми е сууупер зле ! 2ч.Сот и на 50% всичко спряно ,като нокия с фенерче и пак зле са нещата .Никога не е било по-лошо
Нормални резултати за мен. Просто батерията не държи много. В момента съм 48% и 1:45ч дисплей. Нямам нищо спряно (не съм с dark mode, hdq резолюция, пусната синхронизация), така че моя съвет е да не изключваш функционалности излишно ?
Не знам за S10+, там може би 5+ часа да възможни, но на S10 с нормално ползване са мечта каквото и да се пише по форумите. Максимума е 4:30ч на ниска яркост, wi-fi и dark mode и това е.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Здравейте.
Разбирам, че дискутирате нещо, което е свързано с ъпдейта, защото евентуално е в следствие от него, но горещо ви препоръчвам да прехвърлите дискусията в темата за батерията.
Благодаря за разбирането.

Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • toem84
Цитирай

Някакви актуализации очакват ли се за тея дни?
Цитирай

Стандартно - следва ъпдейта за май
Цитирай

Tръгна за S10+.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumts за това мнение:
  • gosheto.nenov
Цитирай

И за 10-та дойде
[-] 1 потребител изказва благодарност на BisVal за това мнение:
  • gosheto.nenov
Цитирай

С Galaxy S10 съм, и при мен дойде, току-що я инсталирах.[Изображение: 69b12631a36ff29da04e4bf22eee6e5d.jpg]

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз изтеглих, май нищо ново няма - само защита по сигурността.
Цитирай

(2020-05-04, 12:31:52)dsr1972 написа:  И аз изтеглих, май нищо ново няма - само защита по сигурността.
Да

След днешния ъпдейт ,сякаш телефона загрявя  повечко при  ползване!!
Цитирай

Нещо, което забелязах е, че проблема с обърнатия wallpaper е оправен. Да имаше актуализация на One UI Home, но при мен и след нея не работеше както трябва. След актуализацията от Май не се е получавал този бъг (поне засега).

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Нещо за юнски ъпдейт да знаете!?
Цитирай

Още не. Вероятно ще е съвсем скоро.
Цитирай

(2020-06-01, 14:01:14)bobytsekov написа:  Още не. Вероятно ще е съвсем скоро.
Сигурно  тези дни!
Цитирай

(2020-06-01, 14:03:39)emo_841 написа:  Сигурно  тези дни!

Вероятно.
https://www.xda-developers.com/samsung-g...sYNZDAd6ck
Цитирай

Сутринта ми дойде юнския ъпдейт , не намирам нищо ново.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 5 гост(и)