Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

Да, и при мен в Месинджър се появиха старите балончета от преди Андроид 11.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Дано и да работят както преди промяната им. Че извращението, което дойде с Андроид 11 беше неизползваемо...
Цитирай

Като стана въпрос за месинджър, балончетата ок, обаче edge lighting-a при мене спря да бачка като пристига съобщение. Някой друг забелязал ли го е или е само при мен? Реинсталвам го, бачка за малко и после пак спира и не свети изобщо, само звук и вибрация има щато дойде съобщение. С вайбър и уотсап си бачка без проблем.
[-] 1 потребител изказва благодарност на smokie за това мнение:
  • vassetz
Цитирай

И при мен, много странно.
Аз обаче съм с S10 Lite :/

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай

Всъщност го забелязах вчера, преди това не ми е правило впечатление, но мисля, че си работеше, щото в офиса го държа без звук и вибрация и светкаше. Сега бачка известно време и спира. Всичко си му е включено, в списъка си с апп-ове, които да го включват при нотификация, месинджър го изключих от sleeping apps, никва разлика. Ако някой го е разгадал, защо го прави и как се оправя, да свирка. Може и да е бъг в самия месинджър след някой ъпдейт, ма съм на 99%, че до оня ден си бачкаше.
Цитирай

Същото е и при мен с месинджъра. Никаква реакция при получаване на съобщения. Всичко си е включено по настройките.
Другият проблем е с Вайбър - там само светка екрана, но няма никакъв edge lightning
При всички други приложения всичко си работи както си трябва. Много дразнещ проблем.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай

При мен на Вайбър и Уотсап е ок. Да не си му дал да не светка edge-a като е загасен екрана?
Цитирай

Дойде октомврийската актуализация - S10.
Цитирай

(2021-10-16, 06:42:02)tsvetan24 написа:  Дойде октомврийската актуализация - S10.

За кой регион? За BGL S10+ още няма. Вече телефона е в 3-та глуха.
Цитирай

(2021-10-17, 07:31:16)vankatalp написа:  За кой регион? За BGL S10+ още няма. Вече телефона е в 3-та глуха.

За България. S10. За Румъния и Испания също дойде на 14-ти.  Wink

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

Да за S10+ и при мен дойде...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Защо открай време, след ъпдейт, при първото стартиране като почне да оптимизира приложения, изписва една огромна бройка, например при мен сега - 479.. Откъде идват тези големи числа, някой има ли идея? Smile
Цитирай

Тази бройка включва и системните приложения където по принцип са скрити дори в настройките.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай

Здравейте, хора! От скоро съм със S10 plus и вече за втори път имам проблем със системни актуализации. Проблемът се състои в това, че след ъпдейт забелязвам, че всички приложения през определен период от време ми "мигват" или "спират работа" за стотна от секундата. Дори не знам как да опиша точно проблема, за пример мога да дам youtube, всеки път като го пусна на голям вкран (пейзажно) изведнъж се случва "мигването" и екранът се минимизира. Няма информация в интернет или аз не знам как да я намеря. На първата ми актуализация преди месец, реших че е най-добре да върна фабричните, оправи се. Сега обаче след много опити като: чистене на системния кеш, махане на позволенията за приложенията, махане на кеша в приложенията все още си стои, няма оправяне. Изкушавам се да върна фабричните, ще се оправи, но не ми се занимава..
Въпросът ми е, вие срещали ли сте този проблем и ако да, как го оправяте?

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Пробвай с repair apps, като преди това направиш wipe cache partition
https://www.youtube.com/watch?v=mYud8MlRumc
Цитирай

Wipe cache partition - опитах, не се получава

Repair tools - не съм опитал, но няма да помогне. Проблемът се появява и докато браузвъм, докато разцъквам игра, докато гледам клипове.. има го във всичките приложения, тоест проблемът не е в тях

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

Опитах и с repair apps + wipe cache partition + unistall на webview и теглене на ново

Нищо..
Май ще върна фабричните, мигването е някво като тип опресняване

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте, някой има ли проблем с УСБ порта на S10+? От лятото първо започна да ми излиза грешка за влага в порта(каквато нямаше), но му намерих цаката как да го оправям. После се оказа, че USB-C кабелите ми работят само на едната страна Smile Последно вече спря да ми работи Андроид Ауто в колата. Телефонът като възможности ми е напълно достатъчен и не ми се сменя заради УСБ-то.

Samsung Galaxy S10 Edge Plus
Цитирай

(2021-10-28, 09:47:14)meneldor написа:  Здравейте, някой има ли проблем с УСБ порта на S10+? От лятото първо започна да ми излиза грешка за влага в порта(каквато нямаше), но му намерих цаката как да го оправям. После се оказа, че USB-C кабелите ми работят само на едната страна Smile Последно вече спря да ми работи Андроид Ауто в колата. Телефонът като възможности ми е напълно достатъчен и не ми се сменя заради УСБ-то.
Чистил ли си го?

Изпратено от моят SM-G970F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Доста пъти го чистих и със изопропил алкохол. Суших го и какво ли още не. Бъгът с влагата се оправя при мен само ако го изгася, включа го на зарядно и тогава го пусна.

Samsung Galaxy S10 Edge Plus
Цитирай

Нещо много бързо дойде този месец ъпдейта?!

Изпратено от моят SM-G970F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Последната актуализация ми разказва играта на батерията. Също доста почна да загрява

LG G2 -> LG G6 -> Samsung S10+ -> Samsung S23 Ultra |Phantom Black|
[-] 1 потребител изказва благодарност на firen за това мнение:
  • kreize
Цитирай

Смениха ми целия усб порт и всички проблеми изчезнаха...но се появи нов. Отсрещната страна чуват неприятно ехо на собствения си глас. Ако махна протектора почти не се чува, но с него е направо нетърпимо.

Samsung Galaxy S10 Edge Plus
Цитирай

(2021-11-04, 18:56:42)firen написа:  Последната актуализация ми разказва играта на батерията. Също доста почна да загрява

И при мен се появиха същите проблеми....
Цитирай

(2021-11-10, 19:29:04)m65 написа:  И при мен се появиха същите проблеми....

Пропуснал съм да отбележа, че след Repair apps и Wipe cache partition, всичко е нормално.
Цитирай

Repair apps или Repair system?
Аз съм с втората, на yosaDevelopers, не знам дали върши работа, в. 83.02110.30.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)