Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

(2022-01-27, 22:35:13)rikob написа:  S10 Lite си има отделна тема.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=98589
Само с кабел в компа и комбинацията Start + Volume Up ще влезеш в рекаварито.
Ако не стане само с чистене на кеша му направи хард ресет през рекаварито

Благодаря, с кабел се получи, но след изпълнени Wipe cash и repair apps ефекта е никакъв Sad
Цитирай
Аксесоари

(2022-01-28, 08:42:54)andy_60* написа:  Благодаря, с кабел се получи, но след изпълнени Wipe cash и repair apps ефекта е никакъв Sad
Направи хард ресет пак от рекаварито и трябва всичко да оправи.
Цитирай

След ъпдейта, не ми се появяват известията от Facebook, както и съобщенията от Instagram и Messenger. Като ги отворя, тогава се появяват В настройки всички уведомления и разрешения са включени, както и има отметка да изкачат пред други приложения. Дейнсталнах и инсталнах наново, пак същото.
Цитирай

Системата ги приспива. Постави ги в списъка "Никога неспящи приложения".
Цитирай

(2022-01-29, 07:21:46)tsvetan24 написа:  Системата ги приспива. Постави ги в списъка "Никога неспящи приложения".

Благодаря, така направих. Сега ще следя как ще е Smile)
Цитирай

След актуализацията настройките ми станаха на английски. Дали има начин да сменя на български или трябва да чакам следващата актуализация.    
Цитирай

Здравейте. При светване на екрана, часовникът понякога се придвижва. Както и от always on към заключен екран. Анимацията на това придвижване, в повечето случаи ми лагва малко преди часовникът да достигне крайната си позиция. При 11 тази анимация беше супер мазна. Дреболия, но ме дразни.. При някой от вас има ли го това?
Цитирай

(2022-01-29, 07:21:46)tsvetan24 написа:  Системата ги приспива. Постави ги в списъка "Никога неспящи приложения".

Месенжера ми е в Never sleeping apps и пак докато не го отваря не показва нотификации...след ъпдейта.
[-] 1 потребител изказва благодарност на devailo за това мнение:
  • Ivo. Petkov
Цитирай

При мен се получава същия бъг след ъпдейта...някакво решение?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Да не сте спряли известията на messenger в настройките. След ъпдейта, батерията е страшно зле. За 3 години близо  никога не ми е падала толкова бързо...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Изглежда е имало проблем с месинджър и разни други подобни при Андроид 12 за Самсунг..тая сутрин получих ъпдейт на месинджъра и сега всичко изглежда нормално вече.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

След ъпдейта с андроид 12 започвам да се ядосвам все повече.Стоковия браузър и хром зареждат много бавно. Понякога още с натискането и зареждат доста бързо и след няколко секунди работа, започват да мислят по 5 секунди ,дори и повече.Изтрил съм кеша на телефона и на браузърите, но няма никаква промяна.Не съм правил хард ресет.
П.С изтрих освен кеша и данните на браузърите и за сега се държат нормално,но въпреки тона в някои сайтове зарежда повече от нормално...

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай

(2022-02-04, 09:03:12)plamen_jelezniq написа:  След ъпдейта с андроид 12 започвам да се ядосвам все повече.Стоковия браузър и хром зареждат много бавно. Понякога още с натискането и зареждат доста бързо и след няколко секунди работа, започват да мислят по 5 секунди ,дори и повече.Изтрил съм кеша на телефона и на браузърите, но няма никаква промяна.Не съм правил хард ресет.
П.С изтрих освен кеша и данните на браузърите и за сега се държат нормално,но въпреки тона в някои сайтове зарежда повече от нормално...

Възможно е подобни проблеми да са вследствие на виртуалната РАМ. И на мен ми се случва в най-различни ситуации да се замисля. Примерно в отварянето на контактите от указателя.
Като цяло, този ъпдейт, тази голяма актуализация, имам чувството, че е набързо притупана, ако мога таза да се изразя.
Още повече, че за 10-тата серия на Galaxy до последно се знаеше, че Андроиг 12 ще е наличен през март месец на тази година.
Цитирай

Как да махна индикацията за наличен ъпдейт?
Не желая да ъпдейтеам.
Телефона, работи перфектно, имам запис на разговорите, така че, не искам никаква промяна?

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Явно този ъпдейт е начина им да ни кажат че отдавна не сме давали 1.5к+ лева за телефон . Мизерници.
Цитирай

Глупости. Моят s10 върви идеално.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

Ас съм на мнение както за телефона така и за колата,има хора дето незнаят или не им пука как да си подържат нещата,да не кажа (мизерници) после плюват марката.Ето и аз съм с S10 и никога с нищо не ми е правил проблем,както и сега след ъпдейта.
[-] 1 потребител изказва благодарност на toem84 за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай

Аз също съм доволен и нямам проблеми след ъпдейта. Само чистих кеш през Рековъри менюто и всичко си е ОК.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

И аз нямам проблеми след ъпдейта, единствено батерията започва да пада малко по-бързо, но вече е три годишна и е възможно да си заминава. Малко съм резервиран към смяна на батерия, дори в оторизиран сервиз. На S8 към края на втората година гаранционно ми смениха дисплея заедно с батерията и задния панел. След интервенцията камерата трябваше да я чукна за да започне да работи фокусирането.
Цитирай

(2022-02-01, 22:34:33)devailo написа:  Месенжера ми е в Never sleeping apps и пак докато не го отваря не показва нотификации...след ъпдейта.

При мен е по същия начин. Някакви идеи?
Всичко друго си работи нормално след ъпдейта.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Колеги,
някой има ли проблем със слайд то кол в телефона? След ъпдейта започна да не работи коректно тази функция. Понякога изобщо не ми позволява и отваря подменюто където трябва да натисна зелената икона за разговор, като в тези случай се получава един лаг от 4-5 секунди докато започне да набира.

Не съм правил хард ресет. само изтрих кеша и оптимайз аппс.

п.с
След хард ресет възможно ли е да си върна всичко с едно натискане на бутон или както преди трябва да се отдели половин ден за инсталиране и настройване?
Цитирай

Всичко да си върнеш не можеш. В смисъл снимки видео да. Телефонен указател и регистри да. Но приложенията се теглят наново и наново разрешения регистриране, глупости и т.н.и т.н.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

За проблемите с месинджър, не сте ли забелязали, че от край време приложенията на фейсбук, по новому - мета.. Са супер бъгави. Има ли проблем с някое от тях, а то постоянно има, той не е във вашия телефон.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • NaniG, vassetz
Цитирай

(2022-02-06, 18:25:41)Sv3TL10 написа:  За проблемите с месинджър, не сте ли забелязали, че от край време приложенията на фейсбук, по новому - мета.. Са супер бъгави. Има ли проблем с някое от тях, а то постоянно има, той не е във вашия телефон.
Явно да, какво ли не правих, не искат да се показват известията докато не го отворя. В списъка "никога" да не заспиват са, отделно спрях всякакви режими за пестене на енергия и пак нищо.
Цитирай

@Just с инстаграм е същата работа
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • Just
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)