Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

Ъпдейтнах.
Нямам проблеми, освен това, че, при заключен екран уведомлението за съобщение (например мейл, Вайбър и т.н.)са ми с доста по-малък шрифт.
От някъде, може ли да се увеличи?


Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Самсунг не си играят
Вече и 10та серия получава 4.1, включително ив Европа
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай

При мен пристигна 4.1, тегли се Smile
Цитирай

И при мен снощи пристигна 4.1. На първо четене, нищо ново не видях...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Интересното е, че имах затъмняването за на тъмно докато се настройваше и после пак изчезна...

Изпратено от моят SM-G970F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ще ви кажа как реших проблема с известията на приложенията. Уж, постоянно гледах, махах всякакви ограничения, пестене на енергия, но едно нещо съм пропускал. Като влезете в настройки --> приложения и след това например в Messenger. Има бутон Батерия и три опции, всички приложения са били на средната, която е някакво ограничение на приложението, след като преместих на първата опция да няма ограничения, вече работи адски бързо и получавам всички известия. Явно след ъпдейтите някак минават на такъв режим и въобше не съм видял. Та, ако някой има същия проблем, може да обърнете внимание. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Just за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Здравейте, след ъпдейта до Android 12 ми се появи един лаг в анимацията на часовника, като се придвижва при светване на заключения екран. Дреболия е, но много ме дразни.. Преди това анимацията беше много плавна. Очаквах, че с ъпдейта до one ui 4.1, ще бъде поправено, но уви. Само при мен ли е така? Не съм връщал заводски за първи път след голям ъпдейт, защото всичко друго е идеално и не ми се занимава.. Но ако при никой от вас не е така, ще се наложи да ги върна 

Ето линк към видео с лага..

https://www.dropbox.com/s/gt92vrpkkdmvo0...7.mp4?dl=0
Цитирай

Здравейте,при мен след ъпдейта на one ui 4.1,телефона започна да грее при ползване след около 5-10 мин. основно на facebook и камера.Батерията при моето ползване държеше по ден и половина а сега държи точно ден (вечерта е на 25%) и всяка вечер е на зарядното.Преди ъпдейта всичко с телефона беше супер Sad
Цитирай

(2022-04-12, 19:10:52)zamundaaa написа:  Здравейте,при мен след ъпдейта на one ui 4.1,телефона започна да грее при ползване след около 5-10 мин. основно на facebook и камера.Батерията при моето ползване държеше по ден и половина а сега държи точно ден (вечерта е на 25%) и всяка вечер е на зарядното.Преди ъпдейта всичко с телефона беше супер Sad

И при мен ситуацията е същата.

G975F Dual Sim 128GB, VIVACOM
Цитирай

Колеги,инсталирах Андроид 12 с 4.1
Как да вляза в Reacovery Mode за да изчистя Wape/Cashe Partition?
Гледах клипове в тубата,но нещо не се справям?
Коя е точната комбинация,защото с кабел и задържане на power + volume up не става?
Цитирай

Power + volume up + bixby.
Цитирай

Toва ли беше всичко за съпорта на модела, всичко приключи...
Цитирай

(2022-04-28, 08:42:40)bruckshot написа:  Toва ли беше всичко за съпорта на модела, всичко приключи...

С този софтуер накрая се .... на метеното . След този телефон се чудя на къде да се насочвам
Цитирай

(2022-04-28, 08:42:40)bruckshot написа:  Toва ли беше всичко за съпорта на модела, всичко приключи...

Не, просто сега ще получаваме ъпдейтите не всеки месец, а през три месеца.
Цитирай

(2022-04-28, 10:11:58)Sv3TL10 написа:  Не, просто сега ще получаваме ъпдейтите не всеки месец, а през три месеца.

Предполагам само секюрити ъпдейтове?
Цитирай

Сега погледнах телефона на жена ми - S10e актуализиран е последно 2019 г. Лошото е, че не намира никакви по-нови актуализации. На WI-FI е естествено. Мисля че има някакъв проблем. Моля за съвет какво мога да направя ?



Цитирай

(2022-04-28, 10:47:51)bruckshot написа:  Предполагам само секюрити ъпдейтове?

Може би ще има някой друг фикс.. Но като цяло да. Големи ъпдейти няма да има вече.


@tishotch откъде е купуван? Погледни дали не е за някой друг регион.
Цитирай

(2022-04-28, 21:04:24)Sv3TL10 написа:  @tishotch откъде е купуван? Погледни дали не е за някой друг регион.


Не е купуван от БГ, по серийния номер излиза Босна и Херцеговина. Има ли начин да качвам ъпдейтите в БГ ?



Цитирай

крашва ли ви фотоедитора след скорошния му ъпдейт?
Цитирай

(2022-04-29, 08:52:12)bruckshot написа:  крашва ли ви фотоедитора след скорошния му ъпдейт?

Да, изобщо не ми работи на galaxy s10 plus.
Рестартирах телефона и изтрих всички данни на приложението и пак не работи.

Samsung Galaxy S10 plus, Sony Xperia 1 iii Purple 
Цитирай

Работи нормално на 10-ката.
Цитирай

(2022-04-28, 18:54:38)tishotch написа:  Сега погледнах телефона на жена ми - S10e актуализиран е последно 2019 г. Лошото е, че не намира никакви по-нови актуализации. На WI-FI е естествено. Мисля че има някакъв проблем. Моля за съвет какво мога да направя ?

По-добре не ъпдейтвай.
С Андроид 10 батерията се държеше стабилно,а с Андроид 12 пада бързо.
Цитирай

Разбира се , че 10 е била по-добре батерията , отколкото с 12 - все пак са минали две години - или си мислиш , че батериите са вечни.
Цитирай

Колега,до оня ден бях с Андроид 10.Батерията също бе на 2 години,нали?Всичко си беше наред.След ъпдейт до Андроид 12 нещата се влошиха моментално.Така,че основната причина за това в случая е Андроид 12
Цитирай

Как така батерията ми държи ъпдейтвам и остаря изведнъж тази батерия?
С андроид 12 батерията ми се топи.
кеш меш данни всичко съм пробвал.
Тези които пишат чв батериите са проблем да не работят в магазин за gsm Smile))
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)