Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

Намерих го: ОХМ BGL, изписано е така BGL/BGL,AUT/AUT. Странно защо не съм получил ASD6 досега. Ще изчакам 10на дни и ако не дойде ОТА ще мина през Один.

Нищо не е сигурно! Ще поживеем и ще видим...
《iPhone 12 Pro max & iPhone 13 Pro max》
Цитирай
Аксесоари

Щом си с първи април всичко е нормално
Цитирай

А кога ще дойде майския? в Швейцария вече го получават хората!
Цитирай

не е само Швейцария
Доста региони го имат вече
Седмица - две, ще дойде

Wi-Fi наистина се държи отлично
Плюс нощния режим, който прави по няколко снимки и ги наслагва
Като резултат снимките са по-светли
Дали имат по-малко шум - не мога да преценя
Цитирай

Има ли промяна в батерията при мобилни данни и deep sleep режима?
Цитирай

Мисля че не
Но все пак му трябва време да се адаптира
Цитирай

Хайде Smile

Цитирай

Новият ъпдейт е наличен и за S10 
[Изображение: Screenshot-20190527-111336-Software-update.jpg]

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Даже този път реших да мина през пълен ресет на ODIN:
   
Цитирай

Наблюденията ми показват, че няма никакво подобрение в управлението на консумация на енергия
Даже ми се струва, че е по-зле
Цитирай

Който не е актуализирал да не бърза в sammobile има информация за новият ъпдейт че има бъгове. Има доста оплаквания от много места.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Еми който е актуализирал да каже как са нещата,не ми се актуализира сега с мобилни,та след работа съм намислил,пък ако има проблем да не си давам зор,на нощтния режим включена ли е широкоъгълната камера към него?

S8,S10+ Prism Black
Цитирай

Да включена е широкоъгълната камера в нощен режим. Аз ъпдейтнах за сега няма оплаквания ще видим как се държи и ако има нещо ще пиша. За мен е важно да са оправили проблема с сензора за близост.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
[-] 1 потребител изказва благодарност на kali_74 за това мнение:
  • Petar88
Цитирай

На първо четене пръстовия отпечатък е по-бърз,има добавен нощен режим и на широкоъгълната камера,за WI-FI ще дам информация като се прибера,че много трудно се свързваше на местата с по-слаб сигнал

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай

https://www.sammobile.com/2019/05/27/lat...-bugs/amp/

При мен няма нито един от споменатите бъгове.
Засега всичко е ОК. И пръстовият отпечатък наистина е по-бърз.
Цитирай

Аз нямам нито един проблем от споменатите
Цитирай

Извинявам се за въпроса но просто имам телефона от 3 дена.. Как се пуска нощния режим? (не съм ъпдейтнал до майския пач) И при вас как се държат батериите? Ползвам го с 2 сим карти и ми се струва че е малко зле батерията като за чисто нов телефон. Може би двете сим карти да оказват влияние. Или просто е от актуализацията. Ползвам го с включен Дарк мод и адаптивно настройка за пестене на енергия. Биксбито четох че ядяло от батерията, ама пък аз съм го включил и настроил, въпреки че го ползвам рядко. Телефона е супер макар че ми се искаш да взема Снапдракона ама ха де..
Цитирай

Ъпдейтвай, в по-старите версии на софта няма отделен нощен режим. Батерията на чистата 10-ка не я бива, на + са хората правят 6-7 часа сот. 100% и втората сим карта спомага за бързото падане.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

На първо четене скенерът за пръстов отпечатък определено работи по-бързо и най-после са оправили проблема с анимацийката при допира с него, който май само на мен ми вадеше очите Big Grin
Довечера ще видим нощния режим. Лично на мен ми харесва и мисля, че не му трябва много, аз не искам нощта да прилича на ден, а по-скоро да е колкото може по-близо до това, което очите виждат. Ще ги видим каква са я свършили. Хубаво е, че са го добавили при широкоъгълната, че тя беше почти неизползваема на тъмно..
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • divna
Цитирай

Това с анимяцията за пръстовия отпечатък и мен ме дразнеше където остава черно там където е бил пръста на екрана ,върнали са и стария звук при допир на екрана-с предния ъпдейт беше различен и го бях премахнал.

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай

Не знам дали е от актуализацията но,на YouTube заби приложението и няма тръгване,излизам от него със минимизиране на задачата,влизам пак черен екран,натискам на екрана,светне картинката на началния екран,цъкна пак пак същото,дискотека бум Big Grin да видим дали и други приложения ще крашват,ама аз останах без YouTube Big Grin

И докато пишех това останах и без Месинджър Big Grin

S8,S10+ Prism Black
Цитирай

Точно за тези проблеми ставаше въпрос в sammobile че  някой приложения замръзват и дори след рестартиране не се оправя нещата. За сега лично аз не съм имал проблеми но да видим какво ще стане тези дни.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

При мен "удари" само Twitter, но наистина доста хора се оплакват от замръзване на различни приложения. Оправят се с "принудително спиране", но след известно време пак се повтаря на ново.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

При мен не се наблюдават проблеми след ъпдейта за момента.
п.п. дал съм wipe cache след ъпдейта.
Цитирай

Някои се справят с чистене на кеша през рекавъри
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)