Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S10E - Лични впечатления и коментари

Няма никакъв проблем, с такъв съм откакто съм взел телефона.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
Аксесоари

Никакво значение няма.Стъкления покрива камерата , но не се отразява на качеството й. Стига тия дето ти го слагат да не оставят нещо под него и да се вижда след това като снимаш. Аз имам без дупка ,а и не мисля че има такъв със дупка ?
Цитирай

Има с дупка, в нас имам няколко различни модела с дупка.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Заводския още кара но с това често миене скоро може да се захаби.Слагането ще го правя аз,дано да не се изложа.Имам усещането че новия протектор не флат а леко избонбен ,леко странен ми изглежда,но каквото е дошло от Китай това ще слагам.
Цитирай

(2020-04-18, 18:42:32)j95monster написа:  Заводския още кара но с това често миене скоро може да се захаби.Слагането ще го правя аз,дано да не се изложа.Имам усещането че новия протектор не флат а леко избонбен ,леко странен ми изглежда,но каквото е дошло от Китай това ще слагам.
Хах колега,
то щом е от Китай първо и него трябва да го измиеш и да го сложиш под карантина 72 часа минимум ,-)
Така повелява Генерала!

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Ехе отдавна му мина карантината,аз бях забравил че го имам . Smile
Цитирай

Някой пробва ли новия ъпдейт?
Цитирай

С него съм, какво трябва да му пробвам?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Всичко ли работи, има ли някакви проблеми или подобрения на батерията и камерата?
Цитирай

Здравейте, има ли възможност от някъде да се закупи телефона Snapdragon версията? За предпочитане от България.
Цитирай

(2020-05-10, 11:37:43)wrlx написа:  Здравейте, има ли възможност от някъде да се закупи телефона Snapdragon версията? За предпочитане от България.
Провери тук - Тап

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • wrlx
Цитирай

По код на продукта който са дали "SM-G970F/DS" излиза че това е глобалната версия с Exynos.
Цитирай

Пишеш или звъниш за справка, да уточните кое е вярно от двете.

 
Цитирай

(2020-05-10, 11:37:43)wrlx написа:  Здравейте, има ли възможност от някъде да се закупи телефона Snapdragon версията? За предпочитане от България.

Има, от някой, който си е докарал такъв телефон от САЩ, срещал съм обяви в олх за по 850лв бройката, нови. Без гаранция съответно. Или от алиекспрес за под 700лв с гаранция към китайския магазин, която принципно може да се използва, но си е ходене по мъките.
[-] 1 потребител изказва благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • wrlx
Цитирай

Жалко, предполагах че ще е така, а иначе хубаво телефонче ама...
Цитирай

(2020-05-10, 14:52:06)MapTo_D написа:  ...Или от алиекспрес за под 700лв с гаранция към китайския магазин, която принципно може да се използва, но си е ходене по мъките.
И принципно не може да се ползва, защото от БГ пощи не приемат пратки с батерия за Китай.

 
Цитирай

(2020-05-10, 18:06:50)NoMaD написа:  И принципно не може да се ползва, защото от БГ пощи не приемат пратки с батерия за Китай.

За това е написано, че е ходене по мъките, трябва да се отиде до Турция /примерно/ и от там да се изпрати към магазина, от който е закупен. Ако някой ходи редовно на пазар в съседите ни, може и да не му е такава мъка.
Цитирай

Здравейте.
От няколко дни съм с телефона, още има някои дреболии, с които се 'боря'. Имам питане, на стария ми телефон имаше опция да заключвам отделни приложения с пин/пръстов отпечатък/фигура. Търся такава опция на сами-то, но нещо не намирам, има някаква Secure Folder, на която може да се зададе тази функция и след това да се добавят приложения в нея, но общо взето до там. Давам пример, искам да заключа Галерия, но като я вкарам в тая Защитена папка и там Галерия е празна, а от Галерия, която ми е на екрана се влиза свободно.
Дано някой ме разбра какво имам предвид.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Тук няма такава фабрична опция. С защитената папка може да си криеш снимки от галерията или всички снимки от там да ги вкарваш в папката и като искаш да ги гледаш цъкаш на защитена папка -> галерия и готово. Принципно незнам да можеш да я заключиш , а да ги скриеш само като пак иска парола/пръстов..
[-] 1 потребител изказва благодарност на iwanssss за това мнение:
  • MapTo_D
Цитирай

Здравейте,
Има опция да скриеш албум,за снимки и после ,да си го изкарваш иначе моят опит със защитената папка беше катастрофален не искаше да се отключва общо взето е нещо ,което не ползвам и днес се сблъсках със следният проблем имам телефона от година след игра на двора с кучето реших да го изполея и след кратко изплакване взе да ми гъгне говорителят до сега никога не го бях прекарвал под мивката и май няма да се повтори  Angry
Цитирай

За съжаление след около месец вече на лице е и проблем. До вчера мисля го нямаше, или до онзи ден, не помня кога снимах последно. При стартиране на камерата се появи някакво тъмно петно, показвам на две снимки, по-малката и тъмна точка е при бленда 1.5, а по-бледата при 2.4. Самия дисплей няма такива проблеми, получава се само при камерата. Широкоъгълния сензор също няма проблем. Или е нещо хардуерно, или е прах, което не ми се вярва, все пак е с ip68. Изтрих кеша на приложението, но няма промяна, приемам предложения.

П.П. Това нещо имам чувството, че се движи малко при движение на телефона наляво надясно.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Малко да ъпдейтна - след много внимателно вглеждане се вижда прашинка, която е от вътрешната страна на стъклото на камерата, не на самата леща. И съм на 99% убеден, че тая точка е от нея, да откачиш. Да им се§а на рейтинга за прахо и водоустойчивост. Сега въпроса е как да я разкарам от там, освен да махам задния капак за друг вариант не се сещам, някой, ако има нещо друго на ум, моля да сподели.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Обикновенно прашинките и петната се виждат повече на по-затворени бленди. Направи тест преди да го отворяш. Снимай на бленда от 4 нагоре и виж какво ще стане. Успех.
Цитирай

Ами той тоя телефон има само 2 опции - 1.5 и 2.4. Както съм писал при първия пост с проблема, петното е по-видимо при снимка с бленда 2.4, съвпада с мнението ти.
Утре ще пробвам да духна по дупките с компресор, леко и тактично, ако ме мръдне ще се отваря, че доста е дразнещо.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Здравейте, днес изчетох темата, защото ми допада модела и го следя от известно време. Моля тези от вас, които го ползват от повече време да споделят какво им е преживяването.
Толкова ли е мъчна тази батерия, колкото я описват на някои места?
Има ли промяна в поведението след 3,4,6,12 месеца ползване?
Всяко мнение е добре дошло!
Благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)