Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 30 Series - очаквания и коментари
#76

Не е казано, че само хуавей могат да правят 5г. А, че са няколко години напред с материала. Като показател за бг даваха пример, че 4г в България на виваком и теленор е на хуавей. А а1 не са и имало разлика осезаема. Това за нас крайните потребители.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на nastykb за това мнение:
  • nistel_87
Цитирай
Аксесоари
#77

Имат, имат... Точно 5г имат.
Цитирай
#78

(2019-06-19, 10:22:05)nastykb написа:  Не е казано, че само хуавей могат да правят 5г. А, че са няколко години напред с материала. Като показател за бг даваха пример, че 4г в България на виваком и теленор е на хуавей. А а1 не са и имало разлика осезаема. Това за нас крайните потребители.


Много ви облъчват,че са напред с материала.Малко четете ,мнооого малко.Виж кои държави и оператори не работят с хуявей и се запитай ,те прости ли са ,или глупави.Китайците предлагат евтино,но това не значи най-качествено,надеждно,и т.н.А по отношение на А1 са си виновни те ,а не доставчика.Каквото поръчаш и експлоатираш,такива услуги,ще предложиш.Кофти управленски и технически материал.

Huawei Mate 10

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#79

"Много ви облъчват,че са напред с материала.Малко четете ,мнооого малко.Виж кои държави и оператори не работят с хуявей и се запитай ,те прости ли са ,или глупави.Китайците предлагат евтино,но това не значи най-качествено,надеждно,и т.н.А по отношение на А1 са виновни те ,а не доставчика.Какво поръчаш и експлатираш,такива услуги,ще предложиш.Кофти управленски и технически материал."




Защо си мислиш,че другите са облъчени а не самите Вие?!?
https://hicomm.bg/novini/huawei-pritezha...aedno.html
от друг сайт:
https://www.kaldata.com/it-%D0%BD%D0%BE%...10728.html
Обаче темата е за друго.Единственото общо е,че телефонът от темата ще поддържа 5G.
Кога обаче нашите картеладжии ще я пуснат услугата отново е за друга тема в общи приказки!
Мен лично ме интересува дали ще остане извитият дисплей и развитието с ОС.Не знам каква ще е ,но започвайки от Поничката и Еклера и ръчкайки и ровейки се постоянно в телефоните ми домилява за онова време  Tongue
Цитирай
#80

(2019-06-19, 10:58:34)шерлок холмс написа:  "Много ви облъчват,че са напред с материала.Малко четете ,мнооого малко.Виж кои държави и оператори не работят с хуявей и се запитай ,те прости ли са ,или глупави.Китайците предлагат евтино,но това не значи най-качествено,надеждно,и т.н.А по отношение на А1 са виновни те ,а не доставчика.Какво поръчаш и експлатираш,такива услуги,ще предложиш.Кофти управленски и технически материал."




Защо си мислиш,че другите са облъчени а не самите Вие?!?
https://hicomm.bg/novini/huawei-pritezha...aedno.html
от друг сайт:
https://www.kaldata.com/it-%D0%BD%D0%BE%...10728.html
Обаче темата е за друго.Единственото общо е,че телефонът от темата ще поддържа 5G.
Кога обаче нашите картеладжии ще я пуснат услугата отново е за друга тема в общи приказки!
Мен лично ме интересува дали ще остане извитият дисплей и развитието с ОС.Не знам каква ще е ,но започвайки от Поничката и Еклера и ръчкайки и ровейки се постоянно в телефоните ми домилява за онова време

Вярно е, че имат повече патенти ,но не са години напред.Технологиите непркъснато се развиват .

Top companies making technical contribution to the 5G standard


Прикачени файлове
.jpg figure_4_4-full.jpg Размер: 35.24 KB  Сваляния: 99

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
[-] 1 потребител изказва благодарност на venes за това мнение:
  • divna
Цитирай
#81

И тази графика какво трябва да ни покаже? Никои не е казал че са единствени, а че предлагат най-евтино оборудване е важното. Няма единствен на тоз свят, има заменим, но на каква цена, и кой може да предложи друго за същата цена? Това е играта.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#82

Реве се, че едва ли не - ако не са Huawei ... светът ще види 5G през крив макарон ... А не е съвсем така. Факт е, че операторите са правили едни сметки, а може да се наложи промяна. Но се коментираше, че в Европа е възможно да бъдат компенсирани.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#83

Най-много реват операторите от алчност.Няма евтино оборудване,няма тлъсти комисионни за шефовете(катайците дават големи подкупи),няма огромни печалби,а цените към клиентите не могат да скачат безкрайно.Това е жалката истина.Никой не гледа кое е най добро,акое носи големи печалби.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
[-] 2 потребители изказват благодарност на venes за това мнение:
  • scorceni, Димитър!
Цитирай
#84

Hisilicon е на Huawei ако не се лъжа, после в топа пак китайско - ZTE и China Mobile. Иначе за NTT не се съмнявам, че ще инвестират в 5G. Това е може би най-добрия японски оператор.
Цитирай
#85

Ниската цена си има скрита цена, която рано или късно се плаща с лихвите. А често и "през носа излиза".

Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • divna
Цитирай
#86

Mate 30 в гръб - изглежда красиво, и различно  Tummenupp :


[Изображение: D-TL9wYVAAEON0U.jpg]
[Изображение: s_fe54fcc2ee3244ddbb41a74841956a3d.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 4 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • doktorra, Iordannenov, kayovas, vovalinder
Цитирай
#87

Да, това вече е друга работа!

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#88

Ще има ли перископна камера като на П30 про?

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#89

(2019-07-01, 11:38:26)TNTKZ написа:  Ще има ли перископна камера като на П30 про?
Ако снимката е вярна, камерата която се вижда най-високо е точно такаваSmile
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
#90

Дано и Pro модела да има подобна форма на камерите,
че оня чаршаф, където се спряга ми е адски грозен...

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#91

Съдейки по предходните модели оформлението на гърба е еднакво за мощните модели и разликата е само при Lite версиите- логиката сочи и новите флагмани да са с еднаква визия. Дали ще е тази, онази с чаршафа или нещо друго скоро ще се разбере.
Цитирай
#92

(2019-07-01, 15:01:36)doktorra написа:  Дано и Pro модела да има подобна форма на камерите,
че оня чаршаф, където се спряга ми е адски грозен...

М... да ... онова, като двукрил гардедроб, който всеки момент ще се отвори и ще изскочи нещо  Big Grin Това с кръгчето е супер  Tongue Tongue Tongue


Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
#93

Huawei планира да лансира 5G модел от серията Mate 30 - през декември. И това не е слух, а официално изявление, видно от слайда:

[Изображение: Huawei-Mate-30-5G-December-2019-launch-d...8x576.jpeg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#94

Аз дори очаквам Mate 30 да има само 5Г версия в Европа
Цитирай
#95

Протектори за Mate30 и Mate30 Pro... уж Big Grin

[Изображение: D-iB_T2UEAEOAY5.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#96

Мног приятно ме изненада този рендер от ichangezone в weibo:

[Изображение: D-nd6aEXoAAdOcl.jpg]
Но вероятно е само фантасмагория - има доста коментари, че всички предложения от този потребитеел в Weibo са fake.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
#97

Нова информация, няма уж да е кръг. Не е сигурно до последно.
https://m.gsmarena.com/alleged_huawei_ma...-38004.php[Изображение: 4b43f2034198894716fa692636a04233.jpg]
Цитирай
#98

Още инфо. Но с тая вежда, няма шанс... По-скоро ще купя P30 pro! Хората пускат изкачащи камери масово, те същата огромна вежда. Дано не е истина.
https://m.gsmarena.com/leaked_photos_sur...-38111.php[Изображение: d22d28374b0370d7e05415d10563e39e.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
#99

Мен веждата няма да ме спре, а и не виждам какво може да ме спре де... Грозните камери на гърба ще ги преглътна някак си понеже ще се успокоявам, че ще снимат брутално!

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Интересна информация за камерата при Mate 30 Pro - ще има нещо ново.

https://mobilebulgaria.com/news/mate-30-...inoobektiv
=====
https://bgr.com/2019/07/19/mate-30-pro-c...cine-lens/

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)