Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на бюджетен "флагман" до 600-650 лв.
#26

Така ,да кажа и аз моите две стотинки.Нямам Poco,но имам Mi Max 3,по ревютата снима идентично с Poco.Имам и Pixel 1.На отлична дневна светлина и при портрет мод,Max 3,снима добре ,обаче ако гледаш снимката в нормален размер на компютъра.Зумнеш ли малко,и става едно мазало и шум и е на светлинни години откъм качество спрямо Pixel 1.За по кофти светлина или нощем,изобщо няма смисъл да говорим.Това е със сток приложението при Max 3.Казват че с gcam ,снимал много по добре,ами сложих му я и пак няма нищо общо с Pixel.Иначе за другите неща спор няма,Pocoto е отлично и като за нов телефон е супер.Но ако не се държи да е нов телефона а на няколко месеца,за около 600 лв има много по добри предложения от Poco.
Цитирай
Аксесоари
#27

Mi 9 SE би бил страхотен избор. Камерите са му като на Mi 9, компактен е и изглежда много добре.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#28

Благодаря на всички за отговорите. Предполагам утре или в другиден ще взема покото + редми ноут 7 за жената. За по-добро вече трябва да кача бюджета, а аз вече едвам се навих да изхарча 600лв за телефон Smile

P.s. Гледах този клип: Ultimate pixel 3 killer - така, знам че е изхвърляне, няма как да са на кантар нещата, но някой има ли наблюдение дали си струва такава хамалогия? Принципно ме блазни по-чист андроид, но пари за пиксел няма Smile
Цитирай
#29

Че не е по-добър от Pixel, трябва да ти е ясно. Но е с флагмански чип, добра камера, добра батерия и евтина цена. Но пък от друга страна е пластмасов, някои екстри липсват, има рамки и други неща, с които не може да се сравнява с флагманите, нищо че има някои флагмански характеристики. Но  просто такъв му е класа.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • be_clever
Цитирай
#30

Прегарянето на дисплея и да го има не е проблем. Ако вземеш нов телефон и преди да му изтече гаранцията си смениш дисплея ако е изгорял ще те изкара още поне година и така се връзват 3 години безпроблемен дисплей.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#31

Взимай Покото, не му мисли. Имаче за 600 2 ръка можеш пиксел 2 да набараш но едва ли с кутия и комплект.

Sent from my King Power using Tapatalk
Цитирай
#32

(2019-03-25, 19:56:39)nanobanano написа:  Прегарянето на дисплея и да го има не е проблем. Ако вземеш нов телефон и преди да му изтече гаранцията си смениш дисплея ако е изгорял ще те изкара още поне година и така се връзват 3 години безпроблемен дисплей.

А ако прегори 1 седмица след изтичане на гаранцията? Примерно G2 на колегата Ганчев му излезна жълто петно 1 седмица преди изтичане на гаранцията, което си е чист късмет Big Grin Но не всеки може да има такъв късмет.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#33

Добър вече на всички. Вече съм горд собственик на Pocophone F1 64gb. Оборудвах жената с черен Redmi Note 7.

Благодаря на всички за съветите.

P.s. Нз дали е нужно да пускам нова тема. Ако някой може да ми каже читава версия на Gcam, ще бъда много благодарен.

Отново голямо благодаря.
[-] 1 потребител изказва благодарност на be_clever за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#34

Тия неща ги има в раздела на телефона, които ги искаш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • be_clever
Цитирай
#35

(2019-03-26, 20:21:29)be_clever написа:  Добър вече на всички. Вече съм горд собственик на Pocophone F1 64gb. Оборудвах жената с черен Redmi Note 7.

Благодаря на всички за съветите.

P.s. Нз дали е нужно да пускам нова тема. Ако някой може да ми каже читава версия на Gcam, ще бъда много благодарен.

Отново голямо благодаря.

Честито колега! За камера можеш да попиташ в раздела на Поко, тук във Форума.
Ако искаш си пусни тема, ако не искаш може да питаш в темата за снимки.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • be_clever
Цитирай
#36

(2019-03-26, 20:25:28)hazART написа:  Тия неща ги има в раздела на телефона, които ги искаш.
Няма ги.
Цитирай
#37

(2019-03-21, 22:43:18)be_clever написа:  Здравейте. Вчера верният ми телефон(Редми ноут 3) сдаде багажа и сега се нуждая от насоки за негов наследник. Бюджетът е леко разтеглив но да кажем, че 650лв е максимумът. Интересува ме батерия, здрав процесор и изработка(имам в предвид да не стане на сол след случайно изпускане). Търся нещо, което и след 3 години ще актуално за casual употреба, gaming и тнт.

По принцип се интересувам от техника, попрегледах това онова и се спрях на няколко класически варианта:
- Pocophone f1 - грозен ноч, това на пръв поглед ми е минусът. Пластмасовата изработка не ме притеснява, даже ми се струва, че така ще издържи повече.
- Honor Play - пак пластмаса, може би малко по-слаб процесор, но нищо фрапантно. GPU-то предполагам издиша сравнение със адреното но не съм сигурен как работи gpu boost-a на huawei
- Xiaomi mi8 - тук пак има грозен ноч. Притеснява ме Амолед дисплеят, доколкото четох има голяма вероятност да прегорят пикселите, а това не ми се струва много дългосрочна инвестиция. Малко по-скъп ми се струва от останалите но е в бюджета.
- Нокиа 8.1 - тук сме с по-слаб процесор и по-висока цена. За сметка на това изглежда доста солидно и качествено изработен. Не знам дали има нещо отгоре, което да си струва повечето пари пред гореизброените. 

Принципно мислих и за нещо по-бюджетно като Редми ноте 7, Honor 8x, Mi Lite8 и Нокиа 7.1, но не знам дали си струва да спестя 100-150 лв и да се наложи да сменям телефона след 2 години. 

Може и да пропускам нещо. Ако имате съвети, насоки и други предложения ще се радвам да ги прочета.

Като не искаш да стане на сол при изпускане, не вземай телефон с Горила глас. Много страдат при падане.

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)