Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на фитнес гривна
#26

(2019-04-01, 20:55:37)emzo написа:  
Цитат:Cor е чудесна, забравям кога я зареждам Smile

[Изображение: Screenshot-20190401-215348-com.jpg]

Ползвам я доста месеци вече.
Взех Amazfit Cor 2, пише БАНД 2, пак си е Amazfit - супер доволен - точна е и може да теглиш лица..

ПП: А тези - цветните М3, с кое приложение работят най-коректно?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
Аксесоари
#27

Имам honor band 4 и samsung gear fit 2pro. Бях поръчал едната от Китай, доакто дойде поръчах другата от амазон...и взеха, че пристигнаха заедно.
Тествах ги за 24ч заедно. Общо взето показват на 99% едно и също за основните показатели - сън, крачки, разстояние, пулс...

Накратко хубавото:
Геара се лепи направо на ръката, дисплеят е извит стои като излята. 1.5 инча по дължина - чете се отлично. Има всичко от което се нуждае човек, с функциалността на галакси часовника е ( без да може да се говори от нея). Мазно, глдако и плавно върви. Няма циклене/ миклене. Нотификациите са четими и поддържат неограничен брой символи. Директни настройки за почти всичко, без да е необходимо да се отваря приложението в телефона. ГПС-и тринировки, а бе всичко и е супер. Хиляди лица и приложения за персонализация в апп стора

Накрато кое не е на топ ниво:
Лека забележка имам към видимостта на слънце. Има 11 нива на яркост, като средните 7-8 са напълно излишни. На 2 е напълно нормално на стайна светлина, за жалост дори и на 11 ( което пък е ограничено до 5 мин) не е достатъчнона ярка светлина. Очаквах повече, като знам как се виждаха галакси/ геар часовниците. Тук извитият дилей само пречи, щото се получват отблясъци.

И много накратко- кое е супер зле:
Батерията е с 2-дневен живот! Това е гривна все пак, не часовник, дори и те издържат повече.

Honor 4 е ъпгрейтнат спрямо 3-ката от към дисплей най-вече. Сега е цветен амолед с доста висока яркост и отлична четимост на слънце. Дори бих казал. че е една идея по добре от на Gear Fit. Нотификациите не са вече пълзящи, а се събират целите на дисплея, вярно малко ситно, ама който вижда ще ги чете ясно. Проблема е, че като са повечко и цикли при скролирането и понякога отваряш тази, която не ти трябва. Изтриването им също е тегаво, а и не се махат от телефона и той после ги хвърля пак и става едно неприятно дублиране. Може и от телефона да е, че е Xiaomi. С Huawei може и да е по-добре в това отношение.
Верижките също са с друг захват спрямо тройката, че там са с едни ситни винтчета и на моята при мокрене едното се скъса вътре и до там. Цялата гривна стана неизползваема, освен да си я нося в джоба.

И тука батерията обаче е с много сериозен лимитиран живот. Спрямо на 3-ката, която с едно зареждане държеще 25-30 дена. На 4-ката - 5 дена макс! Явно тази подсветка оказва много сериозно значени за батерията. Личното ми мнение е, че на ниво яркост 1, на която се ползва през 90% от времето, могат да му намалят още доста подсветката и така да се спести още животеца и
Цитирай
#28

Колеги , търся гривна , която да ми мери кръвно , пулс и т.н. може ли да ме ориентирате до 80 кинта какво да купя?
Цитирай
#29

Няма такава. Пулс - да. Кръвно - не. Евентуално новия часовник на Хуавей (800лв) но и той не е точен. Кръвно даже дигиталните апарати мерят приблизително, но не и точно
До 80лв каквото ти хареса - mi band, amzfit band, honor...
Цитирай
#30

Xiaomi Mi Band 7 или Huawei Band 7 кое от двете да купя ?
: ПП и има ли зарядно в комплекта ?
Цитирай
#31

Въпрос на вкус. Едното си е класическа гривна, другото прилича на часовник. Еднаква работа ще ти свършат. Тия неща по принцип нямат зарядно. Само кабел
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)