Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Няколко въпроса относно Note 9.
#26

Да се похваля вече официално и аз съм част от клуба на притежателите. Преподписах с Теленор, а съм корпоративен клиент на Мтел. Като махнахме ДДС, апаратът кацна на 925лв. Сега го разучавам и тепърва ще чета подробно всичко описано за това прекрасно изделие. Единствено не ми харесва, че са скопили кабела на метър, от 1.5 на Ноут 4, но си има преходник. Ще разуча осмицата преди да се метна да пая, а и ще почета. Утре идват новата сим карта, 512гб карта памет и протектор за гръб на Spigen. Ще му цапна и един стъклопакет отпред, че аз съм малко екстремен. Smile

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

Честито!
Със SmartSwitch и кабела+преходника от кутията на Н9 лесно и бързо може да си прехвърлиш цялата информация от единия на другия.
Картата памет като я сложиш провери в камерата дали е сменил да записва в нея. Имай в предвид, че BurstShots/SlowMo/ и мисля също 4к60фпс се записват на вътрешната първо. После вече може да си ги местиш. Но предполагам щом взимаш чак 512гб ще е за медиа главно ....

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • Diego Armando
Цитирай
#28

(2019-04-11, 09:01:45)pockobg написа:  Честито!
Със SmartSwitch и кабела+преходника от кутията на Н9 лесно и бързо може да си прехвърлиш цялата информация от единия на другия.
Картата памет като я сложиш провери в камерата дали е сменил да записва в нея. Имай в предвид, че BurstShots/SlowMo/ и мисля също 4к60фпс се записват на вътрешната първо. После вече може да си ги местиш. Но предполагам щом взимаш чак 512гб ще е за медиа главно ....
Прехвърлил съм всичко със SmartSwitch Smile През Wi-Fi. По-бавно, но премина. Благодаря. За видеата не знаех. Да, картата е за медия, документи и т.н. Поздрави.

П.П.

След малко ще я взимам от Еконт.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#29

(2019-04-10, 23:02:56)Diego Armando написа:  Да се похваля вече официално и аз съм част от клуба на притежателите. Преподписах с Теленор, а съм корпоративен клиент на Мтел. Като махнахме ДДС, апаратът кацна на 925лв. Сега го разучавам и тепърва ще чета подробно всичко описано за това прекрасно изделие. Единствено не ми харесва, че са скопили кабела на метър, от 1.5 на Ноут 4, но си има преходник. Ще разуча осмицата преди да се метна да пая, а и ще почета. Утре идват новата сим карта, 512гб карта памет и протектор за гръб на Spigen. Ще му цапна и един стъклопакет отпред, че аз съм малко екстремен. Smile

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
честито!
кабел 1,5+ метра има в Техномаркет на Кениън /canyon/ 9 лв - много по удобен и качествен
задължително си вземи СКЪП калъф и протектор за стъкло Smile))

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#30

(2019-04-12, 12:12:01)desielenkova написа:  честито!
кабел 1,5+ метра има в Техномаркет на Кениън /canyon/ 9 лв - много по удобен и качествен
задължително си вземи СКЪП калъф и протектор за стъкло Smile))
Взех на Spigen един за 55 лв. С пластмасови рамки и метални бутони. Виж със стъклените протектори днес обикалях бая и само боклуци. Приемам предложения! Иначе днес си взех сд картата 512гб. и сега мисля кое и как да трансферирам от старата. Не знам снимките как ще се вместят спрямо новия апарат. Все пак минавам от Ноут 4 към 9... Не знам дали са запазили файловата система и подредба.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

П.П.

А за кабела... Не мога ли да си ползвам старите от Ноут 4, които реално да нови, защото скоро ги взех с преходника?
Цитирай
#31

(2019-04-12, 13:44:57)Diego Armando написа:  Взех на Spigen един за 55 лв. С пластмасови рамки и метални бутони. Виж със стъклените протектори днес обикалях бая и само боклуци. Приемам предложения! Иначе днес си взех сд картата 512гб. и сега мисля кое и как да трансферирам от старата. Не знам снимките как ще се вместят спрямо новия апарат. Все пак минавам от Ноут 4 към 9... Не знам дали са запазили файловата система и подредба.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

П.П.

А за кабела... Не мога ли да си ползвам старите от Ноут 4, които реално да нови, защото скоро ги взех с преходника?
Здравей,
Аз си вземам стъклен протектор от един пич във Варна.
Ако искаш ще ти дам контакти.
[-] 1 потребител изказва благодарност на donkor за това мнение:
  • Diego Armando
Цитирай
#32

(2019-04-09, 17:51:45)chopakov написа:  Освен всичко друго,512Гб версия,която е за американският пазар е със Снапдрагон 845,който е забележимо по-мощен и оптимизиран от Ексинос 9810,с който е оборудван 128Гб версия за Европа.

128 GB и 512 GB версии има и за Европа, моделите са "SM-N960F" (в часност и за България) са с Exynos (ползвам такъв).
За американския пазар моделите са "SM-N960U" и са със Snapdragon.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#33

(2019-04-16, 06:38:19)donkor написа:  Здравей,
Аз си вземам стъклен протектор от един пич във Варна.
Ако искаш ще ти дам контакти.
Здравей, а захваща ли абсолютно ъглите и да има лепило по целия екран, а не само по ъглите. Зашото обикалях много и има два вида. Един, който хваща ъглите, мнооо има лепило само по тях и в средата щрака. А другият лепи стабилно, но не хваща ъглите... Сега съм с този първия и освен, че щрака скоро и ще падне... Благодаря!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#34

Колеги, напомням че си има тема за аксесоари. Моля, пренесете си дискусията там.
Цитирай
#35

Колеги в момента се колебая между 8 и 9, може ли мнението ви за двата. Телефоните са купувани преди 4-5 месеца като цената на 8 е 600лв. а на 9 - 920 ( като включва кейс и optishield lux ) а на 8 тепърва трябва да вземам протектори и като погледнах в техномаркет alcantara кейс и протектора за стъкло че са 120 лв. общо и директно се замислям за нагласената 9ка.
Цитирай
#36

Здравей Ноут 9 определено е по-добрият вариант.Най-Вече главно заради издръжливоста на Батерият спрямо Ноут 8!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)