Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30/P30 Pro - Лични впечатления и коментари

Извинявам се, че пиша тук, но имам проблем с моя п30 лайт. Спука се стъклото на камерата и главно около широкоъгълната. Къде мога да си сменя стъклото? Възможно ли е изобщо само стъклото да се смени или трябва и камерите. Ако няма възможност за смяна, един протектор на камерата ще помогне ли да не започне да пада стъклото? На 1 ден телефон е, дразни ме, не искам да го продавам за без пари.. Хубаво девойката каза да се направи застраховка ама аз инат..

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Що не чукнеш един телефон до Леге, и не ги питаш, колко струва задния панел и да ти го сменят.
Цитирай

Доколкото виждам стъклата са си отделни модули и би трябвало да се сменят. По разни сайтове стъклата струват 1 долар. Предполагам смяната му в официалния сервиз няма да е скъпо.    

Чак сега видях, че става дума за лайт модела, но и там принципа е същия.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Някой ползва ли безжично зарядно за зареждане на P30Pro да го питам нещо?
Цитирай

Имам безжично зарядно, но го използвам рядко. Телефонът се зарежда много по-бавно.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз зареждам моя само на безжично зарядно.
Цитирай

За безжичното зареждане ми се изясниха нещата,и аз зареждам само така,дори наскоро купих оригиналното хуавеевско 15 ватово безжично.Да споделя друго,от вчера тествам една много готина програмка,Led Blinker се казва.Замества хардуерния лед за нотификации,който липсва в прото.Засега програмката много ми харесва,работи и системата не я килва.С нейна помощ изключих АОД ,който досега ползвах по 15 часа на ден по разбираеми причини.Само да споделя,че ефекта в/у батерията е поразителен Smile Пробвайте я.
Цитирай

(2019-06-01, 13:53:24)felipe написа:  Само да споделя,че ефекта в/у батерията е поразителен Smile Пробвайте я.

В какъв смисъл?
https://play.google.com/store/search?q=l...ker&c=apps
Тази ли

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

За батерията в положителен смисъл,предполагам AOD е папкало поне по 1% на час или 30% при мен от зареждане до зареждане Big Grin
За тази програмка става въпрос,плащал съм я-https://play.google.com/store/apps/detai...linker.pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • hitman
Цитирай

Няма ли вариант да се изключи това AOD фабрично и в кои настройки се намира щом папа ток?

Mac os x
Цитирай

То ако не го ползваш няма да харчи ток,по желание е,но ако искаш да разбираш за пропуснати събития без да пипаш телефона трябва да е включен. В "Начален екран и тапет"-"Винаги на дисплея" може да се вкл. и изкл.
Цитирай

Забелязах, че в Мате 20 Про има функция 3Д снимка, която обхваща всичко около теб, но в П 30 Про не я виждам. Изобщо има ли такава или това е още една разлика между двата телефона ?
Цитирай

Трябва ли да се притеснявам от тъмната линия вдясно на дисплея или това е заради OLED дисплея като го погледнеш под ъгъл? Телефона ей ся го взех Smile[Изображение: eabbf4b96bc5cd13f4730625d2a7f88f.jpg]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
Thumbs Up 

Не.Честито! Storstark
Цитирай

Изтръпнах, помислих, че ми честитиш, че не съм попаднал на бройка хахахах. Благодаря Smile

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

Много ми се иска да намаля звука САМО на нотификациите,без да ми намаля силата при прозвъняване, както при други модели може.  Grater
Цитирай

Не, не може.
Цитирай

Huawei стартира лятна промоция в България за модела Huawei P30, която ще донесе подарък за закупилите го от участващите в кампанията партньори. Това е безжичната колонка Huawei Soundstone, която е портативна и водоустойчива, така че е подходящ спътник за всички забавления на открито: https://mobilebulgaria.com/news/kampaniy...ata-na-p30

 
Цитирай

Направи ми впечатление,че не може да фокусира при x5 зоом в режим Slow-mo на 720p. Huh
Цитирай

От ауто фокуса има много какво да се желае като цяло.
Много дразнещо е когато при ниска светлина те кара да задържиш телефона "steady" за няколко секунди.
Цитирай

"Еф"-a на зуум камерата нали знаете колко е ?

На който не му харесва или да проектира по-добра или да минава на китюци.
Цитирай

Видеото е под всякаква критика вечер, трептят обектите адски много, размазват се и въобще е тотална мазаница видеозаписа като се стъмни. Не мога да си го обясня защо? Някой компетентен?  Bu
Цитирай

Някой това забеляза ли го ? Big Grin

[Изображение: Screenshot-20190613-183042-com.jpg]
Цитирай

Да, и почнах да ги трия всички тия букунги

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Точно и аз ги спрях от настройките.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)