Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30/P30 Pro - Лични впечатления и коментари

Huawei P30 Pro в цвят Amber Sunrise вече се предлага в България.  
[Изображение: 04f38ca42226c1d927e83ae9ebaabf34-full.jpg]
Засега от Huawei обявиха, че ще го предлагат само във VIVACOM, но на по-късен етап се очаква и на други места. Huawei P30 Pro в Amber Sunrise е наличен само във версия с 256 GB.

 
Цитирай
Аксесоари

Здравейте. Мисля да купувам P30 PRO, надявам се че няма да сгреша.
Цитирай

(2019-06-23, 23:22:46)kircho940 написа:  Здравейте. Мисля да купувам P30 PRO, надявам се че няма да сгреша.
Няма, купувай смело

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Здравейте ,

От няколко дни съм с телефончето като съм очарован от камерата , дизайна и производителността но сега си търся читав протектор и стъкло за него ( нямам нервите да го следя постоянно да не се изтърси някъде Visslar ).Гърба е ясен като мисля да е прозрачен с противошокови ъгли. Обаче за стъклото  виждам в интернет разни 3 Д , 5 Д  .. има и такива с някакво лепило което се пече с UV лампа ( голяма мацаница ми се струва ) .. тааа някой по - навътре с материала да препоръча някое читаво ?  Smile

Iphone 4s - Xiaomi redmi 3 pro - Letv Le 2 - Umidigi z2 = > Huawei p30 pro
Цитирай

(2019-06-24, 14:33:10)clockworkorange написа:  Здравейте ,

От няколко дни съм с телефончето като съм очарован от камерата , дизайна и производителността но сега си търся читав протектор и стъкло за него ( нямам нервите да го следя постоянно да не се изтърси някъде Visslar ).Гърба е ясен като мисля да е прозрачен с противошокови ъгли. Обаче за стъклото  виждам в интернет разни 3 Д , 5 Д  .. има и такива с някакво лепило което се пече с UV лампа ( голяма мацаница ми се струва ) .. тааа някой по - навътре с материала да препоръча някое читаво ?  Smile
https://www.olx.bg/ad/3d-uv-staklen-protektor-techno-tsyalo-lepilo-huawei-p30-pro-mate-20-pro-CID632-ID7ESim.html
аз съм доволен, изобщо не е мацаницаSmile
Цитирай

(2019-06-24, 15:05:04)vovalinder написа:  https://www.olx.bg/ad/3d-uv-staklen-protektor-techno-tsyalo-lepilo-huawei-p30-pro-mate-20-pro-CID632-ID7ESim.html
аз съм доволен, изобщо не е мацаницаSmile

Пречи ли на пръстовия отпечатък ?  Smile

Iphone 4s - Xiaomi redmi 3 pro - Letv Le 2 - Umidigi z2 = > Huawei p30 pro
Цитирай

(2019-06-24, 15:43:52)clockworkorange написа:  Пречи ли на пръстовия отпечатък ?  Smile
Не, то течното лепило това му е плюса.

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Здравейте , обмислям да си взема P30 pro .. бихте ли ми казали как се справя дисплеят на дневна светлина . достатъчна ли яркостта и с този леко извит екран има ли отблясъци ?
Цитирай

Сега да не излезе като реклама, ама след 3 опита с всякави стъкла, накрая отидох в CITYTEL и за 12 лева ми продадоха и залепиха стъкло, което уж е само по ръбовете ама ляга супер плътно и не нарушава работата на сензора в дисплея изобщо, супер съм доволен.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай

(2019-06-25, 16:39:56)stanislav_denchev написа:  Здравейте , обмислям да си взема P30 pro  .. бихте ли ми казали как се справя  дисплеят на  дневна светлина . достатъчна ли яркостта и с този леко извит екран има ли отблясъци ?
На мен лично не ми допада много дисплея, особено на пряка слънчева светлина, има отблясъци и не е много ясна видимостта, а и почти на всякаква светлина малко действа като огледало, виждам си почти винаги отражението в дисплея

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • stanislav_denchev
Цитирай

(2019-06-25, 17:07:06)Sokolchev написа:  На мен лично не ми допада много дисплея, особено на пряка слънчева светлина, има отблясъци и не е много ясна видимостта, а и почти на всякаква светлина малко действа като огледало, виждам си почти винаги отражението в дисплея

защото и на мен това ми направи впечатление на клипове в youtube ..a относно това  за вграденият говорител , нормално ли се чува
Цитирай

Да, чувасе добре, дори след като правих подводни снимки, нямаше разлика в звука, само на микрофона му трябваха десетина минути да изсъхне, иначе ме чуваха по слабо, но сравнение с предишните ми водни телефони, този се чува без проблем, няма какво да се намокри

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • stanislav_denchev
Цитирай

(2019-06-24, 20:26:26)vovalinder написа:  Не, то течното лепило това му е плюса.

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

Вчера ми дойде стъклото като 10 мин се мъчих да го поставя .. лепилото не се разнесе по краищата и крайния резултат беше , че омазах целия телефон .. малко и подготовка нямах. Поръчал съм второ днес и ще пробвам пак но ако стане ще си карам само с кейс и едни 40 лв назад.  Stolt

Iphone 4s - Xiaomi redmi 3 pro - Letv Le 2 - Umidigi z2 = > Huawei p30 pro
Цитирай

(2019-06-27, 10:26:02)clockworkorange написа:  Вчера ми дойде стъклото като 10 мин се мъчих да го поставя .. лепилото не се разнесе по краищата и крайния резултат беше , че омазах целия телефон .. малко и подготовка нямах. Поръчал съм второ днес и ще пробвам пак но ако стане ще си карам само с кейс и едни 40 лв назад.  Stolt
https://www.aliexpress.com/item/Lamornie...4c4d5xTBXy Поръчай си от тук, не пълни гушите на прекупвачи.

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на joro333 за това мнение:
  • emzo
Цитирай

И аз съм така, останаха ми "балончета" на някой места. Въпреки, че ме дразни така ще изчакам 1 месец и ако не мръдне ще поръчвам ново Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

В "Теми" магазина има лятно намаление, доста неща са по 39 стотинки.
Цитирай

Huawei обяви, че за 85 дни от серията Huawei P30 са били продадени 10 милиона броя, което е станало значително по-бързо спрямо P20 или с 62 дни по-рано. Това е нов тримесечен рекорд за телефоните на компанията. Междувременно Европейската хардуерна асоциация определи Huawei P30 Pro за най-добър смартфон в своите ежегодни награди и до голяма степен причината за това е иновативната четворна камера на телефона.
 
[Изображение: d327b4ab2bbdda2b989018f0f296b252-full.jpg]
Източник:>>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай

https://mobilebulgaria.com/news/amerikan...t-s-huawei За тези който са се притеснявали за поддръжката на телефоните ни, да си отдъхнат.

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай

Кой по-точно се е притеснявал, при положение, че всички настоящи модели, ще бъдат поддържани и сле бан-а. Smile
Цитирай

Хора защо се мъчите с тези стъкла, взех си един протектор хидро гел, седи като гума върху екрана , много е готин, даже малко го нараних когато го слагах, но на другия ден беше изчезнало. И това само за 2 долара Big Grin
Цитирай

(2019-07-01, 01:39:26)an7u написа:  Хора защо се мъчите с тези стъкла, взех си един протектор хидро гел, седи като гума върху екрана , много е готин, даже малко го нараних когато го слагах, но на другия ден беше изчезнало. И това само за 2 долара Big Grin

Как ще го махнеш после? Това е перманентно покритие и за 2 долара урезиляваш телефон за 1400.;-)
Цитирай

Аз съм с това
https://www.ebay.co.uk/itm/Huawei-P30-Pr...1438.l2649
Влиза малко прах с времето, но се почиства супер лесно.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,
Виждам че има вече доста собственици и ползватели на P30Pro. Понеже и аз се замислям да взема скоро такъв, имам един въпрос отговор на който от прочетеното по всички възможни форуми, не намерих. В момента ползвам старичките вече ZTE Nubia Z7Max и Meizu MX5. Nubia-та е с Qualcomm-ски чипсет и поддържа такава функция (за съжаление незнам точното наименование, за което моля да ме извините) че когато се провежда разговор с друг телефон поддържащ същата функция, звука и в двете посоки е изключително качествен. Под качествен имам предвит че в слушалката (и от двете страни на разговора) звука се чува много детайлно. Това съм забелязал че се случва когато разговарям с хора със Samsung (напр. J5 (2016) и други модели), Iphone, Xiaomi (Redmi Note) и други. Със същите тези хора ако разговарям с Meizu-то, звука не е със споменатото по-горе качество чува се добре но не така както с Z7Max. Чипсета на Meizu MX5 е на Mediatek, но не съм сигурен дали това е от значение или по-скоро поддръжката (активирана/деактивирана) на тази функция.
И най-накрая, след дългото въведение, въпроса.
Как се чува (и в отсрещната страна) звука по време на разговор с P30Pro. Предполагам с тази иновативна "слушалка" зад дисплея едва ли звука ще е като от истинска слушалка но по ми е интересно от другата страна как чуват по време на разговора?
И още един възникнал в последствие въпрос, как се държи телефона в шумна среда пак по отношение на разговора в двете страни?
Благодаря предварително на споделилите впечатленията си.

Nokia N8, Nubia Z7 Max, Meizu MX5, Huawei P30Pro 8/256, Huawei P40Pro 8/256
Цитирай

(2019-07-02, 22:14:53)gentata написа:  Здравейте,
Виждам че има вече доста собственици и ползватели на P30Pro. Понеже и аз се замислям да взема скоро такъв, имам един въпрос отговор на който от прочетеното по всички възможни форуми, не намерих. В момента ползвам старичките вече ZTE Nubia Z7Max и Meizu MX5. Nubia-та е с Qualcomm-ски чипсет и поддържа такава функция (за съжаление незнам точното наименование, за което моля да ме извините) че когато се провежда разговор с друг телефон поддържащ същата функция, звука и в двете посоки е изключително качествен. Под качествен имам предвит че в слушалката (и от двете страни на разговора) звука се чува много детайлно. Това съм забелязал че се случва когато разговарям с хора със Samsung (напр. J5 (2016) и други модели), Iphone, Xiaomi (Redmi Note) и други. Със същите тези хора ако разговарям с Meizu-то, звука не е със споменатото по-горе качество чува се добре но не така както с Z7Max. Чипсета на Meizu MX5 е на Mediatek, но не съм сигурен дали това е от значение или по-скоро поддръжката (активирана/деактивирана) на тази функция.
И най-накрая, след дългото въведение, въпроса.
Как се чува (и в отсрещната страна) звука по време на разговор с P30Pro. Предполагам с тази иновативна "слушалка" зад дисплея едва ли звука ще е като от истинска слушалка но по ми е интересно от другата страна как чуват по време на разговора?
И още един възникнал в последствие въпрос, как се държи телефона в шумна среда пак по отношение на разговора в двете страни?
Благодаря предварително на споделилите впечатленията си.
Повечето модели имат шумоподтискащ микрофон който изолира външния шум за да чуваш и да те чуват добре, но ако отсрещния го няма, той щете чува добре, но ти него не. Иначе няма значение че се чува от дисплея, доста добре се справя. Единствения минус е че няма стерео което едва ли е било толко трудно да го направят да свири музика и от говоритела на който ти говорат. В някой телефони е като функция за шума и трябва да го активираш

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2019-07-03, 07:06:45)Sokolchev написа:  Повечето модели имат шумоподтискащ микрофон който изолира външния шум за да чуваш и да те чуват добре, но ако отсрещния го няма, той щете чува добре, но ти него не. Иначе няма значение че се чува от дисплея, доста добре се справя. Единствения минус е че няма стерео което едва ли е било толко трудно да го направят да свири музика и от говоритела на който ти говорат. В някой телефони е като функция за шума и трябва да го активираш
Днес се поразрових за инфо за тази функция и се оказа че това е т.нар. HD Voice. Въведена е като възможност в мрежата на М-Тел (А1 сега) през 2011-та. и може да се ползва стига апаратите от двете страни на разговора да го поддържат. Работи в 3G и 2G мрежите незнам обаче дали и на  другите два оператора е налично, но предполагам че да. Ето малко инфо по въпроса.

Nokia N8, Nubia Z7 Max, Meizu MX5, Huawei P30Pro 8/256, Huawei P40Pro 8/256
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)