Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30/P30 Pro - Лични впечатления и коментари

а някой знае ли ..дали ще излезе официално нещо като в samsung s10 + . LED Notifications около камерата ..или нещо подобно без да
се налага ползваш AOD за да виждаш известия
Цитирай
Аксесоари

Не ти трябва, свали си aodNotify, от настройките на приложението си избираш от кои приложения искаш да виждаш известия, и като имаш такова AOD се активира и показва иконата на приложението, през останалото време AOD не работи, само като имаш известие.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • stanislav_denchev
Цитирай

(2019-07-04, 12:42:30)vovalinder написа:  Не ти трябва, свали си aodNotify, от настройките на приложението си избираш от кои приложения искаш да виждаш известия, и като имаш такова AOD се активира и показва иконата на приложението, през останалото време AOD не работи, само като имаш известие.
Коя по - точно, че има доста такива

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Въпросната програма не тръгва на Хуавей или поне на моя мейт. Изписва, че Хуавей, Сони и ЛГ не разрешават промени бла-бла.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2019-07-04, 12:28:43)stanislav_denchev написа:  а някой знае ли ..дали ще излезе официално  нещо като в samsung  s10 + . LED Notifications около камерата ..или нещо подобно без да
се налага ползваш AOD за да виждаш известия
Използвам LED Blinker, направил съм горе в ляво при пропуснато  събитие да започне да мига иконата на програмата от което е.
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • stanislav_denchev
Цитирай

(2019-07-04, 15:25:32)TNTKZ написа:  Коя по - точно, че има доста такива
Тази[Изображение: 2d85f51b6e3a98b83fec5a7f9adea79e.jpg]

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Не стaва за P 30 pro, и въобще за Хуавей

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Колегата е със Samsung S10+   Smile Smile  Dance
Цитат:Изпратено от моят SM-G975F
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • vovalinder
Цитирай

Здравейте , някой забелязвал ли е при P30 PRO понякога лагване на анимациите или при записване на видео едно насичане .не винаги но .....
[-] 1 потребител изказва благодарност на stanislav_denchev за това мнение:
  • kimif20081
Цитирай

Ето и едно ревю.
https://www.youtube.com/watch?v=5I-d-HClgHs

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • mitko.stefanov, stanislav_denchev
Цитирай

И аз в отбора с P30Pro - 8/256/Black Smile . Първоначалните впечатления са отлични. С отварянето и свързването към мрежа пристигна последния ъпдейт. На първо четене батерията изкарва (на моето ползване) 2 дена и половина, за бързина и качество на снимките няма да говоря. Поръчах от Alli-то разни кейсове и протектори, че в комплекта нищо нямаше, освен зарядно кабел, слушалки и около 1kg описания Smile .
За сега много доволен.

Nokia N8, Nubia Z7 Max, Meizu MX5, Huawei P30Pro 8/256, Huawei P40Pro 8/256
Цитирай

Последните два дни P30 е на промоция в Амазон Испания  за 400 евро.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

И аз съм нов собственик на P30 Aurora, а предния телефон беше Galaxy S7. Засега ми прави впечатление много бързата работа (макар че и С7-цата в началото беше бърз и постенно се затлачи), много бързо се свързва с мрежите и WLAN-a, екрана ми харесва.
Засега като недостатък мога да отбележа сензора за пръстов отпечатък - бавен, не сработва винаги и иска да натискаш по екрана. Отделно, че като си сложиш пръста, отдолу светва МНОГО силно, а през ноща е дразнещо, не знам дали мога да го спра това или е част от начина на работа на сензора.

Другото е, че исках да сложа Нова лаунчера, но май с него няма начин да използвам оригиналния уиджет за времето, който ми хареса.

И да, повече бие на телефон среден клас - липсите на безжично зареждане, стабилизация на камерата, проектора, дето са го сложили на екрана е по-неприятен на пипане от стъкло. Не знам ако го махна как ще е - дали ще се надере екрана и дали ще се плъзга както трябва. Аз на стария С7 протектори не съм ползвал, а екрана е като от 1-вия ден.
Цитирай

Сложи си лицево, адски бързо работи Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

Да добавя още малко впечатления от Р30 - батерията ме изненада изключително приятно! Вчера рано заранта го откачих от зарядното и сега, 30+ часа по-късно е на 40%. Някъде около 4 часа екран, в които към 40 минтуи Сиджик и още толкова Скайп видео. Точно Скайпа слагаше S7-цата на колене.

Обаче, което ми направи впечатление, че не винаги се закача за блутута на колата, преди с нито един от телефоните не съм имал такъв проблем.
Цитирай

Здравейте , не знам в коя тема да отправя запитването си , затова пиша тук. Двоумя се между P20 Pro  и P30 и основната причина за колебанието са камерите - тези на P20 Pro пише , че и трите са с оптична стабилизация , а тези на P30 само едната е с такава . Та питанката ми е P30  след като няма стабилизация , има ли размазване на нощни снимки направени на ръка без статив , както и при други видове снимки за които е нужен OIS ?
Цитирай

Не, няма размазване. Аз лично бих предпочел p20 Pro. Същото важи и за дневните снимки. Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

и аз към него клоня като цяло , но ми позавъртяха малко главата с P30 , най-вече с факта че е по-нов, има по-голям зуум и ще е по-дълго поддържан от към ъпдейти . Благодаря за бързия отговор , който най-вероятно ще наклони везните към P20 Pro  Smile
Цитирай

И двата са добри, мен лично п20 про ми харесва повече на дневни и нощни снимки. Който и да вземеш няма да съжаляваш. Най-добре хващаш двата и който ти харесва щипваш него Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

Аз се колебаех между двата и размера на Р30 по-добре ми пасна на захвата. Като работа на камерата съм доволен,общо взето. При снимане в Нощен режим, е нужна многоо стабилна ръка или статив, защото при по-дълга експозиция(3-6 сек) ще има размазване, нещо което не знам Оптичната стабилизация на Р20 Про, да компенсира. Батерията на Р20 Про е по-голяма, но P30 спокойно с нормално ползване издържа ден и половина. с екстремно ползване, издържа цял ден (снимане, браузване и т.н.).
Най-добрия тест е да се хванат в ръце и да усети кой пасва !

Поздрави и успех в избора !
Цитирай

Благодаря за мненията и съветите , ще споделя когато се сдобия с апарата кой е бил окончателния избор  Smile
Цитирай

Да питам, как се активира Google pay?

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

В България никак. Не е налично за нашата страна все още, а и няма изгледи скоро да бъде.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

P30
P20 pro е със слаба батерия, нищо че 4000мАч
Цитирай

(2019-07-24, 10:28:04)emzo написа:  P30
P20 pro е със слаба батерия, нищо че 4000мАч
Въпросът не е в батерията, а в оптимизацията на самата система.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)